Preskočiť na hlavný obsah

Dokumentárny film Českej televízie Rómsky kráľ

Dokument zachytáva život rómov  v osade v obci Žehra na Slovenku. Bol natočený v rozmedzí rokoch 1991- 2008  Zachytáva život rómov v osade, ako aj život osadníka Gejzu Horvátha. Tento unikátny dokument vám milí čitatelia doporučujeme si pozrieť a názor si urobiť samy, Redakcia 1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------Staň sa naším fanúšikom na facebooku : https://www.facebook.com/redakcia1 

Komentáre

 1. TOTO JE ZLÉ!! VY JE SICE PRESTEHUJETE DO BYTŮ ALE ZASE TVORITE JEN CIG. GETA!!MELI BY STE JE NASTEHOVAT MEZI (BÍLÍ) ABY SI ZNICH MOHLI BRÁT PRIKLAD ABY SE MOHLI MEZI NE ZAČLENIT A ABY POCHOPILI NORMÁLNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA A ABY MEZI NE HLAVNE ZAPADLI !!! JAK JE TO MOŽNÝ ŽE V ČECHÁCH NEJSOU ROMSKÉ GETA??? JAK JE TO MOŽNÉ ŽE V ČECHÁCH ROMOVÉ NORMÁLNĚ STUDUJÍ MAJÍ MATURITU A NEKTEŘÍ DOKONCE I VYSOKOU ŠKOLU??? JAK JE TO MOŽNÝ ŽE V ČR ROMOVÉ NORMÁLNĚ BYDLI PLATÍ POPLATKY ZA BYDLENÍ A ZA ENERGIE??? TOTO JE CHYBA SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pane, trošku brzdite. Rozptyl cigáňov (za tým účelom ktorý navrhujete vy) vyskúšali už bolševici a efekt toho bol podobný ako keď metastázuje rakovina. Uvedomte si konečne, že my vás medzi sebou nechceme. My sa nerodíme na svet za tým účelom, aby sme vás scivilizovali. To musíte urobiť sami, nikto iný to za vás nespraví.
   V čechách nie sú cigánske getá? To myslíte vážne? Prídite sa pozreť do Plzne a ukážem vám ich hneď niekoľko. A netrepte že cigáni v čechách platia za bývanie, platí to za nich v drvivej väčšine štát.
   SitňaN

   Odstrániť
  2. je to pravda ze na slovensku take moznosty a tolerancie niesu pre romou ako v GB pretoze v anglycku romovia vedia zyt medzy majoritou ale slovaci si nechcu pripustit ze aj romovia su spolocenski a vedia sa spravat medzi majoritou a anglicki ludia nerobia rasismus nenadavaju lebo sami vidia ze sa da su slusni zyju tak ako oni hm ale slovaci len vedia ponizovat a zamestnanie vobec neprypustia k telu aby sa zamesnali ale tuna v GB ano pripustia a mile rad zamesnaju len nech vidia ze su aktyvni tagze si berte priklad vazeni slovaci nic zlom ale pomali vsetci pojdu romovia za kvalitne byvanie a spolu zytie medzi majorytou aby mali aj deti vsetkeho dost nejak na slovensku ako sa vravi doma je doma to je pravda, ale ked clovek potrebuje pre svoje deti len to dobre tak musi ist prec a zyt ako sa da, europa je otvorena a kazdy sa moze roshodnut slobodne ako kde chce zyt,takze je to moj nazor a kazdemu prajem vela uspechou zdravia ako aj na slovensku aj v europe...   Odstrániť
 2. ada caco le romen hyn ze pre slovaciko naden len ajso dzyvipen sar ande angoliko ma but roma gele pale slovaciko ande europa bo hyn len sa,, napr, lace khera sukar dzyvipen le caladoha keren buca zaroden pocinkeren sa peske ale pre slovaciko phares sikra hyn ada len caco is on dikhen ze o roma nakeren nic dzanen te dzyvel cak te dinehas len pardonos he pre SK sar pale EU ale sako saj dzal palo laco dzyvipen me som parno goro ale caco hyyn le romen ze dzan avry palo svetos bo nakeren nisave rozdeli maskar lende avry sar pre SK.. ROMALE ACEN DEVLEHA LACI BACH TUMENGE HE SASTYPEN SAVORENGE PRE EUROPA....

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Verte, sitňan, že ja by som aj milionársku daň platila, len akosi princíp rovnosti nefunguje a nikdy nebude. Asi sa tu na tomto svete máme len niečo naučiť a hotovo. E.La.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. VY STE AKURAT TAK BANDA KOKOTOV A NIE ZIADNY KRALI, TO SI JAKO DOVOLITE POVEDAT TOTO? VY ŠPINY!!! BANDA STE JAK CELY TENTO BLOG, KLAMETE A KLAMETE A TEN CO TO ZALOZIL TAK TEN NAJVIAC - A DOBRE! OSEREM VAS SETKYCH JAK STE!

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…