Preskočiť na hlavný obsah

Emil Samko kandidát do EU pracuje "potichu"....

Milý priateľ - čitateľ, poprosím, aby nasledujúci článok, si čítal potichu, pretože potichu pracujú aj naši kandidáti do EU, ako napríklad p. Emil Samko, kandidát za stranu Tip, ktorej členom je aj známy politik Alojz Hlina. Takže teraz potichúčky čítaj týchto pár riadkov... Pssssst....


Včera večer sa strhla ostrá diskusia medzi mnou a pánom Samkom, pretože ako človek, ktorý osobne pozná pána Samka, a po tom debakli, ktorý mal zo svojou stranou Komora Rómskeho Národa, z ktorej ostala iba skupina na fb, som jasne vyjadril svoj voličský postoj a nepodporím pána Samka do EU.   

Samozrejme, že zase padali rôzne invektívy, urážky a klamstvá, to tu nebudem rozoberať, len čo nečakal pán Samko je, že do debaty sa zapojili aj voliči a pýtali sa čo urobil pre Rómov, a prečo by mali práve jeho voliť....  A teraz dobre čítajte, ale nezabudnite potichúúúúčky.... 


Jedna s účastníkov našej debaty napísala: " viete p. Samko, nemusím Kmeťa, ale ved dokážte, že sa mýli, že nemá pravdu, aby ste presvedčil... Čítala som konverzáciu v skupine kde je 20000 ludí medzi vami a kmetom, ved prevoha dokážte že Kmeťo klame a presvedčte mňa ako voličku, aby som vam dala hlas, lebo ako politik sa mi vcelku páčite..."

Odpoveď pána Samka: Emil Samko Vuguglite si ma,a zistite, co odborné som já napísa, najdete mozno este par Romov v SR vedcov, ktorí nieco napísali recenzované vedcami. Zalozil som a sfumkcnil pre Rómov cca 30 OZ, Vastudovalo u mna cca 5000 rómov z EU


Milí priatelia v odpovedi pán Samko pokračoval  "ja pracujem potichu, nepotrebujem metalizáciu, a  s láskou pre rómov." Smejete sa ? Ja som sa smial keď som to číta. Žiaľ, pán Samko je taký "seriózny" človek, že svoje komentáre vymazal, a nechal v diskusii iba komentáre, ktoré napadajú mňa, a teda ukazujú, aký on je "statočný" človek, musím povedať, že praktiky politika si osvojil veľmi rýchlo, je z neho veľký "diplomat"!!!   


Takže zhrňme si to, u pána Samka vyštudovalo 5000 Rómov z EU, ani jedna zmienka na nete, či v médiach, pracovalo u neho cez 10 tisíc Rómov, len sa nevieme dopátrať kde, a ako, a kedy... A na otázky voličov odpovedá on pracuje "potichu", čo mu jeho priaznivci potvrdzovali  aj v komentároch, pri ktorých som ja už padal do kolien... Hlavne pri tom "potichúčky"...   :) 

Vlastne ja som si uvedomil, že všetci naši rómsky predstavitelia pracujú "potichu", ako by ani nemal byť veľký krik, bože ešte by niekoho zobudili....  


Je na každom z Vás akého rómskeho kandidáta podporíte do EU, keď teda pôjdete vôbec voliť, je však aj dôležité, aby to bol kandidát, ktorý skutočne aj niečo urobil, alebo aspoň sa snažil urobiť. Pán Samko, aký to môže byť človek, ktorý "moderuje" svoje komentáre a upravuje, či vymazáva komentáre, ktoré by ho mohli konfrontovať s voličom....  Neviem čo napísať, iba aby sme neboli my ticho, lebo potom pekne "potichúčky" sa môže stať, že taký ako pán Samko sa pekne "potichúčky" nabalí na úkor nás Rómov, a my sa pekne "potichúčky" budeme pozerať ako blázni, koho sme poslali do Európskeho parlamentu...  

Jozef Kmeťo   
Komentáre

  1. Akoze unho vystudovalo 5000 Romov, jemu patri ta skola ? Pokial mi je zname, tak Samko je tam zamestnany, on im tu skolu neplatil. Ti Tomovia vystudovali vlastnou iniciativou, On totiz nema co zverejnit, ake vysledky pre Romov dosiahol ? To, ze ma skoly, vsetka cest, ale to je prospech pre neho sameho, aby sa zaradil do spolocnosti. Ak nieco vykonal pre svojich, vsetci chcu pocut konkretne veci a projekty, ktore je aj vidiet, nie iba vizie. Ono by bolo dobre mat svojho cloveka v takej institucii, ale je to ako s Pollakom, ked chce vyplatu a odmeny, musi robit to, co mu gadzovci prikazu, aj ked proti vlastnym, hlavne, ze neskace s prazdnym vreckom ako klokan. Oni kaslu na Romov, potrebuju iba hlasy a potom sa o nich ani neobtru a nazyvaju ich darmozracmi a urobia proti im este opatrenia, ako urobil Pollak.

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…