Odmena za nákup na ZľavaDňa

piatok 26. decembra 2014

Nezvestný Dušanko Goga sa našiel. Aká je skutočná pravda !!!

Nezvestný zabávač sa už našiel. Svojho bývalého ochrancu, Matúša Hudáka, ale obvinil zo zneužívania. Zo zarobených peňazí si údajne kúpil auto a hviezde nedal takmer nič.
33 ročný Dušan Goga z Batizoviec je známou postavou na sociálnych sieťach. Jeho zábavné videá už videl takmer každý. Za objavom mentálne postihnutého muža stojí Matúš Hudák, ktorý na facebooku založil profil Matus.tv. V priebehu niekoľkých dní ho sledovalo 20 tisíc ľudí. Dušan tak naberal na popularite. Zabáča si tak začali pozývať na diskotéky, ale i na súkromné akcie. Podľa našich informácií Hudák údajne inkasoval za Gogove vystúpenie aj 500 eur.  

Dušanko Goga sa našiel, je v Holandsku. Tancuje v gay klube!


Po niekoľkých mesiacoch sa, ale Dušan Goga stratil. Hudák o ňom nemal takmer žiadne informácie. Vedel len to, že sa nachádza v Holandsku. Do tejto krajiny mal odísť s istými ľuďmi na základe dohody s jeho rodinou. Podľa Hudáka údajne tancuje v gay kluboch v krajine tulipánov.

Po troch mesiacoch sa, ale Dušan Goga našiel. Svojim fanúšikom sa prihlásil s videom. Diváci ho opäť videli v tradičnom postavení, on ako hlavná hviezda a v pozadí hlas, ktorý ho naviguje. Na tom by, ale nebolo nič zvláštne, ak by sympatický zabávač neobvinil Matúša Hudáka z viacerých závažných skutkov.

Matúš si vraj zo zárobkov kúpil auto


Goga tvrdí, že pri Matúšovi trpel. Aj keď bol chorý a nemohol dýchať, údajne ho nútil tancovať. Podľa slov Gogu, keď  sociálne úrady zistili, že zarába, vraj jeho rodine zastavili finančné príspevky, ktoré dostávala. Asi najvážnejším obvinením zo strany Dušana Gogu je to, že Hudák si údajne zobral väčšinu všetkých získaných zárobkov, za ktoré si údajne kúpil auto.  


Hudák všetky obvinenia popiera a tvrdí, že za diskreditáciou stoja muži, ktorých chce čoskoro odtajniť. Ako vníma verejnosť projekt Matúš.tv?


Niektorí projektu fandia. Ľudia sú nadšení zo sympatického Róma aj napriek jeho mentálnemu postihnutiu. Vo videách sa objavili viaceré známe osobnosti, či už športovci, ale aj speváci. Iní, ale projekt zatracujú. Matúšovi Hudákovi vyčítajú, že zneužíval Gogu pre obohatenie sa a popularitu. Pravdou, ale je, že Dušan Goga žije v Batizovciach v chudobných podmienkach. Podľa niektorých sa vďaka projektu Matúš.tv dostal z dna.   

Ako je možné....  Dušanko atrakcia !!! 

Ako to že rodičia neboli za tento čin odvlečenia syna do Holandska postavená pred súd ? Odpoveď je jednoduchá, ak Dušan Goga je svojprávny občan tejto republiky, to znamená ak nebol zbavený svojprávnosti, rodičia sú pred zákonom nevinný, aj keď všetci vieme že Dušanko Goga je mentálne postihnutý, pred zákonom je svojprávny 33 ročný muž a tak cesta do Holandská je braná ako jeho rozhodnutie,aj keď k tomu rozhodnutiu mu zrejme niekto iný  dopomohol...

Tu sa možno vynára otázka, ako je možne že Dušanko nebol zbavený svojprávnosti, a ak aj nebol ako je možné že nebol sledovaný zo strany úradov, keďže bol poberateľom invalidného dôchodku, práve kvôli mentálnemu postihnutiu. No ale zasa kvôli legislatívnym dieram v zákone o ochrane rodiny, sa  aj tak môže stať že jedinec ktorí je zbavený svojprávnosti, práve kvôli tomu aby bol chránený z vonkajšieho sveta, nieje chránený zo strany svojej rodiny, a tak sa môže stať presne to čo Dušankovi....  

Určite Vás tak ako ja mňa napadlo či by nebolo lepšie Dušankovi keby žil svoj život ako pred tým, nepovšimnutý okolím a širokou verejnosťou. Ja tiež keď som pozeral jeho videa, som mal pocit ako by boli vystrihnuté z nejakého historického románu, kde práve taký ľudia ako je Dušanko boli atrakcia pre cirkusy... Čo nato povedať, ak chcel Matuš Dušankovi pomôcť, mohol to robiť aj iným spôsobom ako práve spôsobom ktorí vyvolal rôzne protichodné názory na ktoré konečnom dôsledku doplatil sám Dušanko Goga. 

Nemal by som to tak napísať, ale napíšem!  Dušanko bol opičkou pre gádžov, všetko skryté pod krásnym rúškom zvaným, veď my sme mu len pomohli spoznať svet, žiaľ až do takej mieri že sa Dušanko dostal do Holandska kde robil šaša pre gay kluby... No nechcem pôsobiť ako sudca, každý nech si svoj názor na celý tento prípad urobí sám, mne je len ľúto že Dušanko Goga spoznáva svet tak ako by nemal. PS: Pre Matúša, pozrel som si tvoje vyjadrenie, no nepochopil som, bojíš sa o Dušanka, alebo o svoju reputáciu.... Jozef Kmeťo 
Zdroj: Gipsytv.eu 


  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...