Preskočiť na hlavný obsah

Sociálna práca pod zámkom, alebo preto, že sú tam Rómovia??!


V kancelárii soc. pracovníkov


Čo má spoločné to čo vidíte so soc. prácou??! No veľa...
Na Poštárke to tak funguje, lebo sú tam Rómky. Je, či nie je to diskriminačné a voči komu, odpoveď nájdete tu v mojom článku a samozrejme sami v sebe...
Dnes som zažil perfektný deň, takýto deň som už nemal dávno, zažil som "profesionalitu" asistentov soc. práce, ako sa správať ku klientovi. Bol som nemilo prekvapený, aká je ich "profesionalita" vysoká a na vysokej úrovni, za každým druhým, či tretím slovom "ty kurva, čo sa jebeš za peniaze"... krásne však??! To už je iná vysoká škola takto oslovovať kolegyňu. Bolo to "krásne", lenže všetko to nechcem písať, aby som nebol príliš dlhý, ale pár pikošiek Vám tu dám. Čo bolo dôvodom, že som dnes navštívil kanceláriu soc. pracovníkov? Dôvodom bol sľub mlčanlivosti, ktorým sa zaviazali a ako ho dodržiavajú poctivo, že ak im klient niečo povie, konkrétne asistentkám Ľube Harčarikovej, alebo Pavlíne Sivákovej, tak sa to dozvie celá Poštárka. Ale oni týmto vôbec neporušili zákon, zákonník práce, či disciplínu na pracovisku. Najkrajšie bolo, keď som sa pýtal terénnych soc. pracovnikov, kto je ich vedúca, tak mlčali a nevedeli odpovedať, ako keby nimi neboli oni, ale slávne "pokazené telefónne búdky" asistentky Ľuba a Pavlína. Táto moja otázka, ako aj ďalšie iné vyhecovali do konfliktu asistentky s rómskou asistentkou. Skoro si  skočili  do úsmevu, alebo, žeby do vlasov? Neviem bol to chaos, snažil som sa čím najviac zachytiť a začalo to zámkom na skrinke, ktorú máte možnosť vidieť a pokračovalo to veľmi super s príchuťou "sladučkého medu"...
Na skrinke musí byť zámok, sú tam "vzácne materiály", ako káva, čaj, cukor, smotana, či slávne šálky z hypermarketu. Rómske asistentky, nielen že sú diskriminované na pracovisku, ale si vyslúžia aj poníženie, krivo ich obvinia, osočujú, nazvali ich zlodejkami, ale dostalo sa im aj urážok a vulgarizmov... Krásne však??! Citujem asistentku  Pavlínu  Sivákovu, ako dnes perfektne označila jednu z kolegýň "radšej by som zametala ulice, ako sa jebať, ako ty"... To majú na svedomí tie vysoké školy tu "profesionalitu"! Ľuba ty si profesionál akurát na družstvo dojiť kravy aj s tvojou kolegyňkou Pavlínou. Dovolím si písať tak tvrdým perom, lebo to, čo ste dnes predviedli nebola profesionalita soc. pracovnika, ale hulváta v krčme a tam už by aj padli päste.
Preto sa pýtam kompetentných, dokedy budete držať na takýchto miestach ne/profesionálov, neriešenie klienta, ale kolegu, kto čo kde povedal, a rôzne iné intrigy?!!! Spamätajú sa kompetentní a budú to riešiť, alebo len mávnu rukou ako zvyčajne, lebo niekto má konekcie, no ale jedno verte, sú aj vyššie orgány.
Foxy, Kaštuňi, Aka a iní držte sa, aj Jánošík bol zbojník, ktorého nemohli chytiť, a predsa starenka ho dostala... Nemusí to byť len hrach... Asistentka, ktorá dnes bola ponížená skončila na polícii a na slávnu Pavlínu Sivákovu podala trestné oznámenie...
To bola taká čerešnička na torte z Poštárky zo včerajšieho dňa...

Štefan Dreveňak

Komentáre

 1. nemám slov,fakt to už je přehnaný,kdybych pokračoval byl bych asi moc sprostej .

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja si myslím že toto by malo byť poslané aj na vyššie miesta, to je môj názor. Nemôže to takto niekde fungovať

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vážený pán Štefan Drevenak,
  z tohto Vášho prispevku je zrejme len jedno, že ste zaujatý, zrejme tie 3 romske asistentky, ktore ste nazvali ich prezývkami aj osobne poznáte, ako velmi? to už viete len vy. Kvoly sledovanosti vasich blogov napíšete asi čokolvek. Vy ste ako tie naše tupky.sk. Radšej by ste sa mali sustredit na písanie objektivnych člankov a nie na písanie týchto klamstiev, to svedčí len o vašej "profesionalite". Prajem Vám pekný život.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vážena páni Sivaková alebo že by Harčariková ja nemám problém priznať že tie 3 Rómske asistentky poznám aj osobne . Ja som písal o vás a o vašej profesionalite ako ste sa zachovala pred klientom viem že to rozprúdilo velke vášne ale to som chcel tupky nepoznam iba topky.sk . Klamať a zavadzať ľudi neviem ale vy áno no len ja na vašom mieste by som bol opatrný aby ste potom neplatila zbytočne trovy sp Dreveňak CSC ( celkom slušný cigan )

   Odstrániť
  2. Ja nie som žiadna pani Siváková ani pani Harčariková, ani žiadna z tých troch asistentiek. Som návštevník stránky, ktorý si prečital Váš článok. To čo som napísal je moj názor na Váš článok.

   Odstrániť
 4. Anonymný dovolte sa mi zasmiať ale fakt ste ma tím rozosmiala ani neviete ako :) no ale ok ak ste len čitateľ váš názor beriem ale to že ste tu napísala to čo napísala svedči o tom odkiaľ fuka vietor :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Celkom slušný cigán, nechapem prečo píšete blogy ked neviete prijat kritiku čitatela. Vy si myslíte že každy kto prečíta Váš blog(članok), bude s Vami suhlasit? Naozaj si myslite ze ludia su takí hlúpi? Som "biely" občan a narazil som na Váš članok, po prečitani som musel reagovat, pretože to čo píšete sú podla mna nezmysly. Neviem aký maju medzi sebou problém spomínané ženy, ale prečo evidentne pridržiavate jednej strane. V predchadzajucom prispevku ste sa sami prezradili tým že ich poznáte, čiže moj odhad po prečítani bol spravny, napisali ste to preto lebo ste zaujaty voci jednej strane. Nechajte si tie ženy vyriešiť problemy medzi sebou a nie hned písať o DISKRIMINACII, mne to už príde tak, že podla Vás všetko je diskriminacia, Vy implementujete jednu fotku ku článku, kde niekto si zamkol skrinku, nerozumiem čo je na tom špatné, ked si niekto zamkne skrinku. To že si niekto zamkne skrinku je diskriminacia? Vazeny pan celkom slusny cigan, najdite si radsej riadnu pracu a ak chcete pokracovat v pisani blogov, prosim objektivne blogy. Nerozdelujem ludi podla farby, sám žijem v zahraniči vo velkomeste a Europa je už dávno multikulturna.

   Odstrániť
 5. Vážený anonymný, Vy pracujete v nápravno výchovnom zariadení? zaoberáte sa predajom návykových látok? ste spracovateľ briliantov? prosím uvedte mi kde robíte,ale ak v jednom koletkíve sa nachádza takáto skrinka, tak to svedčí o povýšenosti istých dám nad svojimi kolegynkami.Zámok v spoločnej kancelárii nemá čo hľadať! A Vy o multikultúre viete toľko , ako aj o jadrovej fyzike.anina botošová

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Anonymný ty si fakt dement pán Dreveňak v članku jasne opisal len to čoho sa stal svedkom. Vy tu pišete o druhej strane ako viete aké je za tím pozadie tak potom ste jedna s tích o ktorých píše pán Drevenak a ako napísal že vie odkiaľ fuka vietor. Obviňujete ho že klame no on nemal problem napist verejne že tie 3 Róske asistentky pozna ste fakt chora dajte sa liečit a najlepšie bude ak zoberiete aj vášho manžela a deti. Jednu vec ste nepochopila mozog ako kura vy neviete že každy web si vás zisti podla vašej stopy, čo znamená vaša sprava hlúpi človek pekný večer prajem a vy pán Dreveňak nedajte sa odradiť takýmto hlupákom ako je ten anonymný

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tak že tie dva kofi chcu vivratit štefana drevenaka članok vet kokockej hlave kokocki rozum prajem všetkim romom štasni život zaslužia si a tim dvom paaaaaaaaaaaaaaaaa

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…