Odmena za nákup na ZľavaDňa

sobota 20. júna 2015

Šup s potravinami do koša...

Ja neviem ľudia, pracujem pre obchod už niekoľko rokov a vždy neviem pochopiť politiku obchodu, hovno obchodu, neviem pochopiť jednanie ľudí. Keby ste videli a hlavne vedeli to čo ja, a každý kto pracuje v obchode mi dá za pravdu, že sa neuveriteľné plytvá s potravinami. Ja sa čudujem že Boh nás nepotrestá hladom keď vidím ako sa vyhadzuje napríklad niekoľko kilo banánov, len preto že majú napríklad prasknutú šupku, pričom banán je dobrý, jednoducho sa dá na odpis. 

Takto v koši skončia nielen banány ale chleba, rožky, mäso, mliečne výrobky a nespočetné množstvo ovocia a zeleniny. Všetko to skočí v koši, preto že tieto potraviny majú napríklad koniec záruky jeden deň, pritom sú však dobré. Nie aby napríklad umožnili zamestnancom obchodu si tieto potraviny zobrať domov, alebo ich dali za minimálnu cenu ľudom, nie !!! 

Oni radšej tieto potraviny hodia do koša, neviem čo nato mám povedať, ale fakt zomieram keď viem koľko ľudí by takéto potraviny privítali u nich doma. Koľko ľudí hladuje, tu na Slovensku je chudoba a niektoré rodiny vidia banány len na výplatu, boha a to všetko sa vyhodí !!!! 

Ja pracujem a žijem napriek tomu dosť ťažký život, nemôžem si dovoliť kúpiť ovocie len na výplatu a tu sa vyhadzuje 3 kilá banánov. Za jednu smenu som ich vyhodil, ako v obchode hovoria dal na odpis asi 10 kíl banánov ktoré mali len malý nedostatok prasknutú šupku. 

Ak si myslíte že aspoň my zamestnanci ich môžeme zjesť sa veľmi mýlite !!!! Nesmie sa ich ani dotknúť, jednoducho sa to odváži a vyhodí do koša !!!! Takto sa pracuje v Bille, v Terne a v ďalších obchodoch. Ľuďom to von nedajú radšej to vyhodia. Nemám slov, fakt nie !!!! 

Jožko Kmeťo 1 komentár:

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...