Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 8. augusta 2016

"Výpalné" pre bývalého šéfa najvyššieho súdu Harabina...

Generálna prokuratúra bude musieť zaplatiť bývalému šéfovi Najvyššieho súduŠtefanovi Harabinovi odškodné... Alebo je to "výpalné", aby Harabin držal "hubu" ??!  


Generálna prokuratúra bude musieť zaplatiť bývalému šéfovi Najvyššieho súdu Štefanovi Harabinovi odškodné za to, že v roku 2008 potvrdila, že prepis jeho telefonátu s drogovým dílerom Bakim Sadikim je pravý.
V Harabinov prospech už po druhý raz rozhodol Krajský súd v Bratislave. Výšku odškodného neurčil, sumu nariadil vyrátať okresnému súdu, ktorý ju pôvodne stanovil na 150-tisíc eur.

Teraz sa "odborníci" z okresného súdu musia poradiť, či suma, ktorú má dostať Harabin je primeraná (či pán Harabin bude spokojný natoľko, aby si už konečne zavrel hubu)... 
Toto sa fakt môže stať len na Slovensku. Za to, že pán Harabin ako šéf najvyššieho súdu mal kontakty so zločineckým podsvetím, dokonca je na to dôkaz, tak ešte pána Harabina odškodníme, čo si to vôbec dovolíme ho takto urážať, urážať jeho čistý a rýdzi charakter... !!!
Takto môže každý občan v tejto krajine nadávať, Harabin sa nám smeje do očí, súdnictvo je na lopatkách a politici dávajú hlavu do piesku...  Paradoxom je, že aj keď je dokázané, že Harabin udržiaval kontakt s drogovým dílerom Sadikim, existuje prepis jeho telefonátu, v ktorom je počuť ako sa Harabin pýta ako sa má jeho syn, tak tento fakt nie je predmetom sporu, dokonca ani policajného vyšetrovania, ale to že Dobroslav Trnka z Generálnej prokuratúry neudržal jazyk za zubami a potvrdil, že prepis telefonátu Harabina so Sadikim je autentický, čím porušil niekoľko zákonov o mlčanlivosti, či ochrane osobnosti... 
Čo nám Harabin týmto dokazuje? 
1. Jedno sa musí nechať, že pán Harabin je skvelý právnik, svojimi vysmievačnými krokmi nám ukazuje diery v zákonoch a právnom postavení nášho občana v tejto krajine. Kde je zločinec považovaný za ctihodného občana a ak mám bandu dobrých právnikov, ostane mu čas aj na úsmev do objektívov novinárov a občan ktorý nezaplatí napríklad pokutu, že išiel na čierno v električke, za najväčšieho darebáka...   
2. Je naivné si myslieť, zase aj napriek dieram v našom právnom systéme, že by Harabinovi len tak všetko prešlo... Ako bývalý šéf najvyššieho súdu mal množstvo kontaktov, známosti na tých najvyšších miestach a samozrejme o každom niečo vedel a to je aj dôvod, že sme svedkami tragikomických situácii s Harabinom, kedy raz dá úder Harabin naším predstaviteľom a inokedy "štát" dá úder Harabinovi. No pochybujem, že sa dočkáme v tomto ringu úderu K.O. spravodlivosti... A ako by sme to mohli aj čakať, keď na ministerskom kresle máme človeka, ktorému len tak na jeho účet prišlo cez 600 miliónov... :-)))  
Harabin sa vyjadril, že ani jeden spor doteraz neprehral...
No možno raz príde deň pán Harabin, kedy minimálne jeden spor určite prehráte, ale na toto musí v tomto štáte "dozrieť" spravodlivosť!

Jozef Kmeťo 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...