Preskočiť na hlavný obsah

Novinári sú špinavé protislovenské prostitútky


Ostal som šokovaný zo slov pána Fica... tak novinári sú protislovenské prostitútky len za to, že si dovolia vo svojich článkoch upozorniť na nedostatky, či dokonca šafárenie so štátnymi peniazmi za ktoré si Fico a spol. robia reklamy, čo by som ešte považoval za minimálny problém, ale my sme predsa svedkami verejného rozkrádania financií, sme svedkami ako si Fico a jeho vláda hrajú do kariet a my občania nie sme schopní postaviť sa voči takémuto jednaniu?!!

Pýtam sa teda, ako občan tejto krajiny, kto je väčší "prostitút" pán Fico??! Novinár, ktorý upozorňuje na špinavé hry Vašej vlády, či Vy, ktorý sa necháte kúpiť špinavým zlodejom, mafiánom Bašternákom a za minimálne nájomne obývate vysoko luxusný byt v rezidencii Bonaparte?! Veď je to smiešne ako si Vy pán Fico dovolíte jednať s ľuďmi. Nerešpektujete hlavu štátu, ktorá dala jasne najavo z dôvodu podozrenia z daňového podvodu vo výške viac ako 600 miliónov €, aby minister vnútra Kaliňák podal demisiu. Neodvolali ste ho Vy, ani vláda, ani parlament, tak kto je väčší "prostitút" pán Fico?!! Novinári, ktorí robia len svoju prácu, alebo Vy a spol., ktorí sa necháte kúpiť aj za "pocukrovaný chlieb"?!!

Definícia prostitúcie... 

Prostitúcia (z lat. pro-stituere zložené z pro a statuere – vystaviť dopredu, ukázať, odhaliť) je pohlavný styk, alebo iné sexuálne úkony vykonávané za finančnú alebo naturálnu odmenu. Vyskytuje sa v každej kultúre a jej spoločenské hodnotenie závisí od kultúrnych, etických a náboženských hodnôt danej kultúry.

Toľko z definície o prostitúcii, kde som si dovolil vypichnúť slová ako finančná odmena, alebo hodnota... A chcem sa znovu spýtať, aká je Vaša hodnota, aká je hodnota Kaliňáka, či Vašich poslancov? Tiež ich považujete za "prostitútov", keďže všetci skáču tak ako Vy pískate??! Veď oni už nemajú ani svoj vlastný názor a náhodou ak sa nájde niekto kto ho má, toho sa nenápadne zbavíte, ako aj Vášho predošlého života pán Fico, že?!! Mať sa dobre? Vyhrávať štátne tendre a keď už nie Vy, tak Vaše "prostitútky" respektíve "prostitúti", ktorí majú blízko k Vašej politike? Kto je väčší "prostitút" pán Fico ako človek, ktorý rozpredáva a rozkráda túto krajinu za pár drobných, ktoré potom použije ako dokonalý reklamný ťah, že "zvyšujeme minimálnu mzdu"?! Mimochodom tie ťažké prachy, ktoré ste pán Fico vyhodil za Vašu reklamu, že "plníte sľuby a zvyšujete minimálnu mzdu" ste mohli hodiť k tým pár drobným, aspoň o niečo by bola tá smiešna minimálna mzda vyššia... 

Fico vtipkuje 

Inak to ani nazvať nemôžem, ako dosť nepodarený vtip o tom, že máme úspešné predsedníctvo v EÚ. Prosím Vás pán Fico a v čom sme tak úspešní? Nebodaj Vaša peňaženka zaznamenala niečo úspešné? Lebo moja peňaženka je stále na tom istom a bude aj po Vašom zvýšení minimálnej mzdy. Nalejme si čistého vína o čom je vlastne predsedníctvo v EÚ? Keď je predsedníctvo v malých krajinách ako je Slovensko, Slovinko, Maďarsko, či Česko, nie je o ničom inom ako o "hostiteľovi" veľkých "bossov" Európskej únie. Naše predsedníctvo nijak významne neovplyvní politiku EÚ na rozdiel od krajín, ktoré hrajú hlavný prím v EÚ. Akurát naše predsedníctvo je úspešné vo vynaložení nemalých financií na honosné hostiny delegátov EÚ, ktorí sa tvária, že riešia politicko ekonomické problémy EÚ, no v konečnom dôsledku sa tieto problémy riešia na inej pôde mimo predsedníckej krajiny EÚ. Tak v čom sme úspešní pán Fico??! Asi už viem. Konečne krajiny EÚ vedia kde je Slovensko a lacná pracovná sila, tak ak toto považujete za úspech, tak Vám dám za pravdu... Skoro som zabudol na taký nepatrný malý úspech. EÚ už vie aká sme skorumpovaná krajina aj vďaka "slušnému" ministrovi vnútra Kaliňákovi. Úspešne sme dokázali, že na čele ministerstva vnútra môžeme mať človeka podozrivého zo zlodejstva, s tým sa nemôže pochváliť len tak nejaká krajina. Zlatý zlodej v potravinách, veď ten je proti Kaliňákovi len zatúlaná ovečka z košiara... 


Otvárací ceremoniál, alebo reklama Smeru za štátne...    

Aj tak by som mohol nazvať tento odstavec v mojom článku. Novinári, blogeri, čo ste tak protislovenskí, čo ste prostitúti, že si dovolíte upozorniť na nestrasparetnosť vlády Fica, dúfam že nie, stačí že ich máme vo vláde, ja verím že vždy dáme najavo čo si myslíme, pokiaľ tu ešte ako tak funguje "demokracia", ak tu vôbec niekedy nejaká bola. Pretože zatiaľ som sa stretol iba s "politikárčením", mafiánskymi praktikami, tunelovaním atd. Apropo, že by Jarmila Hargašová- televízna moderátorka, žena ministra zahraničných veci Lajčaka nepozanala Zuzanu Ťapákovu? To naozaj si Fico a Lajčak myslia že sme tak hlupy... Myslím že práve tú hluposť a malomeštanstvo ukázal pán Lajčak, pretože tak klamať nedokáže ani malé dieťa, ako to predviedol na tlačovej konferencii. 
"Odpusť Bože básnikom za to, že prišli na tento svet zmeniť čo bolo včera predvčerom..."  
Ja verím, že vždy budeme "štekať" na tých, ktorí si z našej krajiny urobili svoje podnikanie... No aby náš "štekot" bolo počuť, nemali by sme z demonštrácie proti netransparentnosti, rozkrádaniu a mafiánskym praktikám urobiť vystúpenie humoristov, ktorí už naozaj nemajú čo povedať. Potom sa nečudujme, že na proteste pred Bonaparte manželka Fica z balkóna honosného bytu zakýve demonštrujúcim, možno si myslela, že sa jedná o humoristické pásmo... 

Jozef Kmeťo ,
Iveta Kmeťová

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…