Preskočiť na hlavný obsah

V Bardejove še konalo konkláve, ta ja myšlel že pápeža volili...

Pápeža nezvolil no čo už.... zdroj: ONline Bardejov
Podľa informacijach ONline Bardjov ktoré uverejnilo  fotografie na fejzbuku išol čarni dim z komina.

Bardejove še konalo konklave ale nezvoľili noveho papeža. Čudujece še co pišem podumaľi sce sebe že reku co tebe to slunko pripika na mozek? Ľube bardijovčane ňebujce še nepripika mi na mozek od slunka konklave še konal ale prestavce sebe že papeža nezvoľili ale ujiiscic vás možem furt je Fero :)

aľe na mesco i bardijovske poslanci sebe zvoľiľi lepšu drahu odsuhlašili že pozemek odpredaju  za lacne peneži za jedno evro na štiracec roky aby še mohla postavic hokejova hala na mesce kdze je atleticke hihrisko pri peršej zš Komenskeho odsuhlašja  jak še patri .
Hneška sce se mohli dočitac v Bardijovskom Reporterovi co še tu robi jak pocichučki a pomaľučky odžubavaju ľudze.
Pre Bardijovskeho Reportera povedzel Veduci oddelenia kulturi i šlostva Rene Semaniščin 
„Netreba robiť paniku, pretože sa zatiaľ nič nedeje a tento projekt vôbec nemusí vyjsť. Aby sme sa mohli zúčastniť výzvy, musíme totiž splniť podmienky zväzu. To znamená prenájom pozemku na štyridsať rokov a privedenie sietí k pozemku. Prípadná stavba v žiadnom prípade neohrozí športové vyžitie žiakov, ani hodiny telesnej výchovy, pretože sa aktuálne rieši odpredaj pozemkov a vytvorenie atletického školského športoviska v blízkom areáli Strednej priemyselnej školy,“ odpovedal Semanišin na otázku, prečo mesto so svojou vlastnou školou projekt vopred nekonzultovalo.

No teraz preložime tak jak hutorime mi " Ludze nerubce paniku šak eščik nič še nestalo ňehori plaminek ešči malučky a uhašice i to co by priňešlo dajake  evra"
Ľudze nemaju robec nič maju ľem čekac! jak keby še im mala zjavec šidzemboľesna marija ale marija. Ta tote ľudze še načekaju teľo budu čekac že na koncu Marija še nezjavi ale na hokejovej haľe budze i strecha stac.Ja tak dumal a dumal ta ja sebe vyšvetľil tak jak vam tu pišem. 

Raditeľ i učiteľe by še i pobili ľen aby ostalo toto jedno atleticke ihrisko v Bardijove no co s teho i kec toto chu predac za lacne peňeži ale daco še pritrafi do kišeňi i našim ľudzom.
Mesco še vyhutorelo šak pisaľi sme na verejnej tabuľi,pisali o tim na internece i v novinkoch ňichto še neozval aňi še ňediškurovalo žadna  podžupka že daco plano.
Poslanic teho obvodu v ancugu ňeznaľi ani ľen z ludzami podiškurovac co še verbuje. No ale znace u nás šicko pomalučky,pocichučky bereme šicko jak  straky co  še blišči  to mojo 
vás  ľubi  cigan.
A žeby som nezapomnul ľem place tote daňe naj  na tim  vybore še maju tiš ľpši.
Štefan Drevenák  
Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…