Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 26. júna 2017

V Bardejove še konalo konkláve, ta ja myšlel že pápeža volili...

Pápeža nezvolil no čo už.... zdroj: ONline Bardejov
Podľa informacijach ONline Bardjov ktoré uverejnilo  fotografie na fejzbuku išol čarni dim z komina.

Bardejove še konalo konklave ale nezvoľili noveho papeža. Čudujece še co pišem podumaľi sce sebe že reku co tebe to slunko pripika na mozek? Ľube bardijovčane ňebujce še nepripika mi na mozek od slunka konklave še konal ale prestavce sebe že papeža nezvoľili ale ujiiscic vás možem furt je Fero :)

aľe na mesco i bardijovske poslanci sebe zvoľiľi lepšu drahu odsuhlašili že pozemek odpredaju  za lacne peneži za jedno evro na štiracec roky aby še mohla postavic hokejova hala na mesce kdze je atleticke hihrisko pri peršej zš Komenskeho odsuhlašja  jak še patri .
Hneška sce se mohli dočitac v Bardijovskom Reporterovi co še tu robi jak pocichučki a pomaľučky odžubavaju ľudze.
Pre Bardijovskeho Reportera povedzel Veduci oddelenia kulturi i šlostva Rene Semaniščin 
„Netreba robiť paniku, pretože sa zatiaľ nič nedeje a tento projekt vôbec nemusí vyjsť. Aby sme sa mohli zúčastniť výzvy, musíme totiž splniť podmienky zväzu. To znamená prenájom pozemku na štyridsať rokov a privedenie sietí k pozemku. Prípadná stavba v žiadnom prípade neohrozí športové vyžitie žiakov, ani hodiny telesnej výchovy, pretože sa aktuálne rieši odpredaj pozemkov a vytvorenie atletického školského športoviska v blízkom areáli Strednej priemyselnej školy,“ odpovedal Semanišin na otázku, prečo mesto so svojou vlastnou školou projekt vopred nekonzultovalo.

No teraz preložime tak jak hutorime mi " Ludze nerubce paniku šak eščik nič še nestalo ňehori plaminek ešči malučky a uhašice i to co by priňešlo dajake  evra"
Ľudze nemaju robec nič maju ľem čekac! jak keby še im mala zjavec šidzemboľesna marija ale marija. Ta tote ľudze še načekaju teľo budu čekac že na koncu Marija še nezjavi ale na hokejovej haľe budze i strecha stac.Ja tak dumal a dumal ta ja sebe vyšvetľil tak jak vam tu pišem. 

Raditeľ i učiteľe by še i pobili ľen aby ostalo toto jedno atleticke ihrisko v Bardijove no co s teho i kec toto chu predac za lacne peňeži ale daco še pritrafi do kišeňi i našim ľudzom.
Mesco še vyhutorelo šak pisaľi sme na verejnej tabuľi,pisali o tim na internece i v novinkoch ňichto še neozval aňi še ňediškurovalo žadna  podžupka že daco plano.
Poslanic teho obvodu v ancugu ňeznaľi ani ľen z ludzami podiškurovac co še verbuje. No ale znace u nás šicko pomalučky,pocichučky bereme šicko jak  straky co  še blišči  to mojo 
vás  ľubi  cigan.
A žeby som nezapomnul ľem place tote daňe naj  na tim  vybore še maju tiš ľpši.
Štefan Drevenák  
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...