Preskočiť na hlavný obsah

Kotlebovci učia svoje deti strieľať zo samopalu!!!


Podľa Aktuality.sk sa na svetlo dostali veľmi zaujímavé fotografie, ktoré zachytávajú iba 10 ročného syna Jaroslava Kuracinu, kandidáta Kotlebovej ĽSNS v župných voľbách, ako strieľa zo samopalu...

Malý, možno ani nie desaťročný chlapec, zviera v rukách pištoľ značky Grand Power K22. Sústredený pohľad, na ušiach chrániče sluchu, ukazovák na spúšti.

V železničiarskom domčeku prerobenom na strelnicu, ktorý stojí v areáli firmy Grand Power v Slovenskej Ľupči, padne niekoľko výstrelov.

Kým väčšina detí kdesi vonku naháňa futbalovú loptu, alebo sedí pri počítačovej hre, syn výrobcu pištolí a kandidáta Kotlebovej ĽSNS v župných voľbách Jaroslava Kuracinu sa môže pred spolužiakmi chváliť úplne inými zážitkami.

„Pištole nie sú iba zbrane, ale aj hračky pre veľké deti,“ píše sa na webovej stránke zbrojárovej spoločnosti. V prípade Kuracinu sa tento výrok zrejme vzťahuje aj na jeho maloletého syna.

Metódy výchovy dieťaťa sú Kuracinova osobná vec, otázne však je, či známy Kotlebov podporovateľ neprekračuje zákon. Podľa zákona o zbraniach a strelive by dieťa mladšie ako 12 rokov nemalo v rukách vôbec držať niektoré strelné zbrane.

Kuracinov syn však na fotkách, ktoré jeho otec zverejňuje na sociálnej sieti, bežne pózuje s pištoľou, či robustnou karabínou. Na videu, ktoré tiež zverejnil Kuracina, dokonca vidno, ako jeho malý syn strieľa ostrými nábojmi z ľahkého guľometu.Kuracina, ktorý zo Slovenskej Ľupče vyváža zbrane do 70 krajín sveta, má na krku ešte jeden problém.

Na internete zverejňuje videá, na ktorých je vidieť ako strieľa zo zbraní v provizórnej strelnici v priestoroch jeho firmy. Prevádzkovanie strelnice však nemá oficiálne schválené. Aktuality.sk na to upozornil Radovan Bránik, ktorý roky sleduje extrémistickú scénu.Nenávisť až za hrob... 

Redakcia 1 minimálne pred dvoma rokmi upozorňovala vo svojich článkoch na tajné výcvikové tábory na severe Slovenka, kde sa v lesoch mladí neonacisti učili bojové umenie, ako bojovať s nepriateľom a tým nepriateľom pre nich je Róm, Židit či prisťahovalec z vojnou zničených krajín.  Nikto na naše články nereagoval, a prečo aj, veď to písali len sprostí cigáni... Boli sme na smiech pre všetkých, či gádžov, tak aj Rómov. Smutné!!! Dnes, keď o tom napíše Tomáš Kyseľ, všetci zalamujú rukami, ale nikto nerieši to podstatné a to ušlo aj autorovi článku. V článku sa rieši priestupok, či dokonca porušenie zákona, pretože malý chlapec drží v rukách skutočnú zbraň a nie napríklad vzduchovku, ktorú už v rukách môžu držať 12 ročné deti...  Odpustite mi, ale nemalo by sa tu riešiť niečo ako napríklad, že Jaroslav Kuracina už od útleho detstva učí svojho syna k agresivite a nenávisti, alebo prečo mu myslíte dal do rúk skutočnú zbraň?! Človek, ktorý je aktívny člen strany ktorá verejne propaguje fašizmus, nacizmus a rôzne teórie o čistote slovenského rodu, zrejme svojho syna neučí láske k zbraniam ako historickým artiklom. Dnes svojho syna učí strieľať zo samopalu a zajtra ho pošle do výcvikového tábora neonacistov niekde v Rusku... Bože ľudia a nie je nikto kto by s takouto myšlienkou prišiel na svetlo sveta, aby sa o tom začalo diskutovať, do akej miery vie táto spoločnosť tolerovať násilie a nenávisť. Len do takej miery pokiaľ sa jej to bytostne, myslím tým  nenávisť a násilie, nedotýka??!

Hitlerjugend  

Ešte pred Hitlerom, ale už aj počas Hitlera vznikali nacionalistické tábory pre deti nacistických pohlavárov, kde sa učili presne tomu čoho sme dnes svedkami v prípade syna Jaroslava Kuracinu, ale aj iných detí... 

Ja sa chcem opýtať kompetentných, ale aj pánov novinárov namiesto podmienečného zmyslu Jaroslava Kuracinu a ďalších čo takto cvičia svoje deti a ich otcovia sú členmi strany, ktorá verejne propaguje myšlienky fašizmu, nacizmu a nacionalizmu, či sa tomu ďalej mienia len prizerať a písať články tipu porušenia zákona, lebo chlapec držal v rukách zbraň namiesto vzduchovky, alebo skutočne začnú upozorňovať na reálne nebezpečenstvo v našej spoločnosti a v podstate výchovy budúcej generácie extrémistov, čo sa raz môže vymstiť aj majoritnému obyvateľstvu. V prípade Jaroslava Kuracinu je jedno, či chlapec strieľal zo samopalu alebo zo vzduchovky, pretože podtext jeho konania je jasný a mal by byť jasný každému zdravo uvažujúcemu človeku.Takže milé majoritné obyvateľstvo, ďalej prehliadajte tieto fotografie, ďalej zľahčujte veci okolo fašizmu, zelených tričiek Mariána Kotlebu, raz sa Vám toto všetko možno vypomstí, pretože sa práve pozeráte ma budúcu generáciu extrémistov! A novinári ďalej riešte nepodstatné veci, nepíšte o tom o čom je tento článok!!? Raz Vás možno tieto deti budú hnať pred popravčiu čatu. Preháňam?! Nemyslím si, to len Vy a Vaše videnie zľahčuje reálne nebezpečenstvo, bodaj by ostalo len pri mojom "preháňaní"...Jozef Kmeťo
Foto a informácie prevzaté z Aktualít.sk   
Kotlebov zbrojár Kuracina na hrane zákona: jeho malý syn strieľa z guľometu, on bez licencie   


Nezabudnite počúvať Rómske internetové rádio R1
Rádio R1  

Komentáre

 1. ja to stale tvrdim, ze medzi LSNS, Tretou risou a Islamskym statom neexistuje ziadny rozdiel...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Napsat na ministerstvo a udat je že učija svoje Deti k rasizmu.hovada skurveni kotlebovci........

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Co riesite ? V USA bezna vec

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Takže synovia Kuracinu sú kotlebovci? No ako vidím nejakí dementi sa už chytili.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nikdy by som nezil na slovensku a divim se romakum ktori tam este ostavaju. Tam vas nic dobre necaka, neostal by som tam ani minutu.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…