Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Zelené tričká od Kotlebovcov si od Rómov v Detve a v ďalších osadách kupujú hlasy za 20 €Dostala sa nám do Redakcie 1 správa od čitateľov, že údajne zelené tričká od Kotlebovcov si kupujú hlasy do blížiacich sa župných volieb po 20€ za hlas... Malo by sa tak diať v Detve, Polhore, Telgárte a ostatných osadách na strednom, ale už aj východom Slovensku. Za kupovaním hlasov v Detve stojí údajne aj majiteľ hokejového klubu HC 07 Detva Róbert Ľupták, ktorý oslovuje údajne rómskych aktivistov, ktorých žiada o spoluprácu pri získavaní hlasov pre Mariána Kotlebu a jeho strany.

Róbert Ľupták, by mal údajne stáť za kupovaním hlasov...
Naša Redakcia 1 už aj v minulosti písala o kupovaní si hlasov. Je to veľmi smutná správa ak vezmeme do úvahy, že v osadách plných chudoby 20 údajných eur na jeden deň môžu naplniť hladné bruško dieťaťa v osade. V tejto situácii pred župnými voľbami by mali byť aktívny hlavne "profesionálny" Rómovia, ako ich volám a monitorovať časti Slovenska s vysokou koncentráciou rómskeho obyvateľstva predovšetkým v osadách aby sa kupovaniu hlasov zabránilo, nie len zo strany Kotlebovocov, ale aj iných strán. Pýtam sa, kde sú tí ktorí nám cez sociálnu sieť dávajú každý deň najavo ako silno pracujú v teréne a každý deň robia pre Rómov a ich blaho. Ak im unikla táto správa, tak práve Rómovia si za 20€ za hlas pre Kotlebu do budúcna kupujú od neho "guľku do hlavy"...

Či chceme alebo nie extrémizmus na Slovensku naberá na sile, a sever či východ Slovenska sa nám zelenie zelenými tričkami a je smutné že sa tento fakt nedotýka predovšetkým nás Rómov.  O dva roky tu máme parlamentné voľby, už teraz prieskumy hovoria že Marián Kotleba sa nie lenže dostane do parlamentu, ale možno bude aj pri zostavovaní budúcej vlády a hoci dnes politickí predstavitelia hovoria s Kotlebom nikdy, o dva roky to tak nemusí byť....Jozef Kmeťo
      

Komentáre

 1. Pan Kmeto, mate na to dokazy? Ak nie, tak je tato sprava iba jedna pani povedala. Ak ano, tak je to tresny cin a mala by sa tym zaoberat policia SR.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nemam rad Kotlebu, ale ak toto niekto rozširuje bez dôkazov treba mu dať po hube, surovo po papuli...ak ma dôkazy a neposunie ich policii tak mal by byť trestne stihany zo spolupráce na trestnom čine....poznam romakov z detvy a okolia a viem ze velka väcsina z nich nezobere love od kotlebov a ak by sa par jednotlivcov naslo tak to volby nijak neovplyvni..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V článku sa objavuje slovo "údajne" tri krát. Tak to "musí" byť pravda. Skús to napísať ešte raz a pomaly.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jožko vieš kde sú tí Rómsky "ldri"...?
  Práve kupujú hlasi Rómov pre SMER SD a spol., tak ako to robili a robia od čias Mečiara.
  Fico citujem:" Nesmieme už viacej podporovať asociálov z Rómskych osád, aby sa nám tu množili ako potkany a m usíme tomuto urobiť už rázny koniec ."
  A fico nenosí zelené tričko a ani nieje rasista a ani fašista že ????

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Napisane aj za mna! Este by mohol autor zverejnit, na koho objednavku je tento komplot napisany...

   Odstrániť
 5. No už to vidím ako Kotlebovci rozdávajú Cigánom peniaze, že smejem sa hlasno.


  OdpovedaťOdstrániť
 6. Čoho je všetkého schopný strach.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja by som nebol až taký prekvapený, môžu si takto vyjednať ,,ochranu" ako to robievali výpalníci. Daj hlas dostaneš 20€ a ešte ako bonus bude mať Tvoja rodina od nás pokoj .....

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty nie si prekvapený ? Ty si budeš skôr "prekvapkaný". Zober loptu nie drogy.

   Odstrániť
 8. Už len Kotlebovci by kupovali hlasy v osadách. To čo za blázon dokázal napísať takú somarinu.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Dobrý deň prajem .Prečo sa každý čudujete na Slovensku je všetko možné ! A pravda pravdujúca je ked treba vtedy ich každý pozná a všimne si že sú existujú pre danný deň.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Jozef Kmeťo sa už uchyľuje k praktikám aké používajú mafiáni vo vláde Fico,Kiska a spol.Lož podškrtnúť slovkom údajne aby sa zbavil prípadného žalovania.Mimochodom Kotlebovi hlasy kupovať netreba,on má voličov dosť takých ktorí volia srdcom nie vreckom.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. za ohovaranie moze vas clanok LSNS zalovat a ziadat vysoke odskodne...takze nezverejnujte nieco naco nemate dokazy..nato je policia......hocikto si moze hocico vymysliet,ale potom musi ratat aj z trestno pravnym postihom mily redaktorko....

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…