Preskočiť na hlavný obsah

Zelené tričká od Kotlebovcov si od Rómov v Detve a v ďalších osadách kupujú hlasy za 20 €Dostala sa nám do Redakcie 1 správa od čitateľov, že údajne zelené tričká od Kotlebovcov si kupujú hlasy do blížiacich sa župných volieb po 20€ za hlas... Malo by sa tak diať v Detve, Polhore, Telgárte a ostatných osadách na strednom, ale už aj východom Slovensku. Za kupovaním hlasov v Detve stojí údajne aj majiteľ hokejového klubu HC 07 Detva Róbert Ľupták, ktorý oslovuje údajne rómskych aktivistov, ktorých žiada o spoluprácu pri získavaní hlasov pre Mariána Kotlebu a jeho strany.

Róbert Ľupták, by mal údajne stáť za kupovaním hlasov...
Naša Redakcia 1 už aj v minulosti písala o kupovaní si hlasov. Je to veľmi smutná správa ak vezmeme do úvahy, že v osadách plných chudoby 20 údajných eur na jeden deň môžu naplniť hladné bruško dieťaťa v osade. V tejto situácii pred župnými voľbami by mali byť aktívny hlavne "profesionálny" Rómovia, ako ich volám a monitorovať časti Slovenska s vysokou koncentráciou rómskeho obyvateľstva predovšetkým v osadách aby sa kupovaniu hlasov zabránilo, nie len zo strany Kotlebovocov, ale aj iných strán. Pýtam sa, kde sú tí ktorí nám cez sociálnu sieť dávajú každý deň najavo ako silno pracujú v teréne a každý deň robia pre Rómov a ich blaho. Ak im unikla táto správa, tak práve Rómovia si za 20€ za hlas pre Kotlebu do budúcna kupujú od neho "guľku do hlavy"...

Či chceme alebo nie extrémizmus na Slovensku naberá na sile, a sever či východ Slovenska sa nám zelenie zelenými tričkami a je smutné že sa tento fakt nedotýka predovšetkým nás Rómov.  O dva roky tu máme parlamentné voľby, už teraz prieskumy hovoria že Marián Kotleba sa nie lenže dostane do parlamentu, ale možno bude aj pri zostavovaní budúcej vlády a hoci dnes politickí predstavitelia hovoria s Kotlebom nikdy, o dva roky to tak nemusí byť....Jozef Kmeťo
      

Komentáre

 1. Pan Kmeto, mate na to dokazy? Ak nie, tak je tato sprava iba jedna pani povedala. Ak ano, tak je to tresny cin a mala by sa tym zaoberat policia SR.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nemam rad Kotlebu, ale ak toto niekto rozširuje bez dôkazov treba mu dať po hube, surovo po papuli...ak ma dôkazy a neposunie ich policii tak mal by byť trestne stihany zo spolupráce na trestnom čine....poznam romakov z detvy a okolia a viem ze velka väcsina z nich nezobere love od kotlebov a ak by sa par jednotlivcov naslo tak to volby nijak neovplyvni..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V článku sa objavuje slovo "údajne" tri krát. Tak to "musí" byť pravda. Skús to napísať ešte raz a pomaly.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jožko vieš kde sú tí Rómsky "ldri"...?
  Práve kupujú hlasi Rómov pre SMER SD a spol., tak ako to robili a robia od čias Mečiara.
  Fico citujem:" Nesmieme už viacej podporovať asociálov z Rómskych osád, aby sa nám tu množili ako potkany a m usíme tomuto urobiť už rázny koniec ."
  A fico nenosí zelené tričko a ani nieje rasista a ani fašista že ????

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Napisane aj za mna! Este by mohol autor zverejnit, na koho objednavku je tento komplot napisany...

   Odstrániť
 5. No už to vidím ako Kotlebovci rozdávajú Cigánom peniaze, že smejem sa hlasno.


  OdpovedaťOdstrániť
 6. Čoho je všetkého schopný strach.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja by som nebol až taký prekvapený, môžu si takto vyjednať ,,ochranu" ako to robievali výpalníci. Daj hlas dostaneš 20€ a ešte ako bonus bude mať Tvoja rodina od nás pokoj .....

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty nie si prekvapený ? Ty si budeš skôr "prekvapkaný". Zober loptu nie drogy.

   Odstrániť
 8. Už len Kotlebovci by kupovali hlasy v osadách. To čo za blázon dokázal napísať takú somarinu.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Dobrý deň prajem .Prečo sa každý čudujete na Slovensku je všetko možné ! A pravda pravdujúca je ked treba vtedy ich každý pozná a všimne si že sú existujú pre danný deň.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Jozef Kmeťo sa už uchyľuje k praktikám aké používajú mafiáni vo vláde Fico,Kiska a spol.Lož podškrtnúť slovkom údajne aby sa zbavil prípadného žalovania.Mimochodom Kotlebovi hlasy kupovať netreba,on má voličov dosť takých ktorí volia srdcom nie vreckom.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. za ohovaranie moze vas clanok LSNS zalovat a ziadat vysoke odskodne...takze nezverejnujte nieco naco nemate dokazy..nato je policia......hocikto si moze hocico vymysliet,ale potom musi ratat aj z trestno pravnym postihom mily redaktorko....

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Nevera u Šarköziovcov z Cigánskych diablov

V partii Cigánskych diablov v týchto dňoch dujú poriadne vetriská. Podľa informácií Nového Času je na pretrase nevera a intrigy. Zdroj Nového Času tvrdí, že manželka Ernesta Šarköziho Silvia má mať až podozrivo blízko k prvému huslistovi Štefanovi Banyákovi, ktorý má s manželkou Katkou dvoch synov.


Podľa Silvie Šarköziovej ide však o výmysel, ktorý má jej rodine uškodiť.„Nie, nie je to pravda,“ vyhlásila Silvia, no pripustila, že práve v domácnosti u Banyákovcov nebolo vždy všetko s kostolným poriadkom a v ich domácnosti plnej hádok sa riešili otázky nevery. „Dôvodom ich hádok mala byť nevera Banyákovej manželky Katky,“ vyjadrila sa opatrne Silvia Šarköziová. Podľa jej slov práve Banyák upodozrieval svoju manželku z nevery. „Ja neriešim, či to bola alebo nebola pravda, ja sa do ich manželstva absolútne nestarám ani nechcem. Mňa sa to netýka,“povedala Šarköziová.


Nevera, alebo len novinárska kačica?

Jeden z komentárov ma však doslova šokoval: "Reálne, Sylvia je krásna žena a Ernest…

Zborov : Video ktoré zachytáva ako policajti bijú Rómov v osade, zachytáva scénu ako z hororu, kde policajti bijú ľudí hlava nehlava...

***RTVS má k dispozícii video, na ktorom policajti bijú obuškami Rómov v osade*** Video, ktoré sa podarilo získať European Roma Rights Centre (Centrum pre práva Rómov), zachytáva scénu v Zborove, okres Bardejov, keď podvečer 16. apríla 2017 privolali policajnú hliadku pre šarvátku medzi Rómami. Niekoľko policajtov sa zaháňa obuškami aj na deti, jeden z nich surovo sotí do staršej ženy, ktorá stojí pokojne bokom a zrazí ju na zem. Policajti sa na videu opakovane zaháňajú na ľudí, ktorí nekladú žiaden aktívny odpor. Rómovia tvrdia, že zásah si natočili viacerí, zachovalo sa však len toto jediné video. Pracovníkom Centra pre práva Rómov povedali, že večer po zásahu sa totiž policajti vrátili a donútili ich ostatné videá z telefónov vymazať. Video sme ukázali aj policajnému prezidentovi Tiborovi Gašparovi. „Viaceré z tých zákrokov sa mi zdajú zjavne neprimerané. Na môj podnet som video preposlal na policajnú inšpekciu, ktorá okamžite začne konanie, aby sa celý zásah vyšetril,“ povedal ná…

Kráľ rómskych piesní Kamil Polakovič z City Boys z Trnavy zase oklamal ľudí, zobral zálohu a neprišiel hrať...

Kto z nás by nepoznal Kamila, úžasného speváka, hudobníka, skladateľa rómskych piesní. Právom sa označuje za kráľa rómskych piesní. No to je jeho jedna stránka, druhú stránku jeho života len málo Rómov pozná a tí čo mali možnosť Kamila spoznať aj inak mi určite dajú za pravdu...


Tvrdí, že jej pokazil najkrajší deň v živote. Renáta Čonková (36) z Kokavy nad Rimavicou (okr. Poltár) si plánovala svoju svadbu mesiace dopredu, chcela, aby bola dokonalá.

Klasický scenár, ktorý Kamil urobil vo svojom živote nie jedenkrát, zobral zálohu, dohodol sa termín kedy príde hrať a v deň termínu Kamila nikde... To bol prípad aj Renáty Čonkovej.

Ešte vo februári oslovila kráľa rómskych piesní Polakoviča. „Dohodli sme sa, že vystúpi so svojou kapelou za honorár 1 000 eur. Päťsto som mu poslala dopredu ako zálohu. Navyše, sľúbil mi, že nám zloží svadobnú pieseň, tak som mu dala ďalších 260 eur,“ vysvetľuje Čonková.