Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 14. marca 2018

Fašistická strana Mariána Kotlebu bude mať svoje rádio na interneteFašistická strana Mariána Kotlebu 15. apríla o 19:00 hod. odštartuje svoje vlastné internetové rádio Naše Slovensko.  Rádio Naše Slovensko by malo fungovať na princípe Slobodného vysielača, ktorého vysielanie menšiny na Slovensku považujú za kontroverzné...

Je viac ako isté, že internetové rádio Naše Slovensko bude svojím vysielaním útočiť na všetko čo nie je Slovenské, čo nie je pravé slovenské a svojim obsahom dokonale kopírovať nacionalistické ilegálne rádia...  

Na portáli rádia Naše Slovensko je napísane: Bojujeme proti mediálnej blokáde, spúšťame vlastné rádio. Tu sa budete môcť dozvedieť pravdu o programe a o činnosti Ľudovej strany Naše Slovensko. Tu sa budete môcť dozvedieť pravdu o Slovensku.

Fašisti budú prostredníctvom internetu šíriť nenávisť a xenofóbiu 


Milan Mazurek dnes poslanec NRSR za Ľudovú stranu Naše Slovensko, predtým obyčajný pouličný rasistický grázel. V týchto dňoch stoji pred súdom v Banskej Bystrici je súdený za hanobenie národa a rasy. Súdne pojednávanie bolo odložené, pretože tento rasistický pohlavár zniesol námietku. Na súde sa pýtal znalca na pôvod a tvrdil, že je zaujatý, lebo je Žid...  No keby že prišiel o mandát poslanca NRSR môže robiť moderátora v ich rádiu :-)) 


Ľudia a sympatizanti takto budú môcť prostredníctvom ich rádia šíriť nenávisť a zlobu voči menšinám na Slovensku, pod vlajkou akože národnej hrdosti. Lenže v prípade týchto ľudí nejde už o národnú hrdosť, ale o nacionalizmus a jeho odnože fašizmu a teórie čistej rasy. Redakcia R1 Vás informovala, že členovia tejto strany si dali urobiť test slovanského pôvodu. Sám by som bol zvedavý ako ich testy dopadli. Popierajú holokaust, svojimi vyjadreniami napádajú menšiny a všetko čo je iné, čo nezapadá do ich chorého videnia sveta. V rôznych skrytých formách prejavov dávajú najavo svoje sympatie fašizmu a hitlerovskému  Nemecku. Sú plní zla, nenávisti je preto nebezpečné aby svoju nenávisť mali možnosť šíriť aj prostredníctvom internetového rádia. 

Európski neofašisti vraj takto vystupujú z tieňa. Na Slovensku podľa NY Times získavajú miesta v regionálnych úradoch a takisto aj miesta v parlamente pozostávajúcom z niekoľkých strán a dúfajú, že získajú moc. Aj keď sú stále iba na okraji európskej politiky, „Teraz sú extrémisti a fašisti súčasťou systému," hovorí politológ Grigorij Mesežnikov.
Vzostup popularity krajne pravicových strán núti mnohých mainstreamových politikov orientovať sa viac doprava, populistická nálada nabudila tie najextrémistickejšie krajne pravicové zoskupenia, aj tie ktoré flirtujú či priamo prijímajú fašistickú politiku, ktorej korene môžu byť vystopované až do druhej svetovej vojny.
Sám som zvedavý, či toto rádio vôbec začne vysielať, alebo ho Slovenské úrady zakážu...

Jozef Kmeťo 
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...