Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Prestížna diplomatická funkcia "playboyovi"... smiešne Slovensko

"Playboy" Peter Susko veľvyslanec v Chorvátsku

Slovensko a jeho vláda zas "laškuje" s nami občanmi. Zas a stále "smiešnotrápny" výber tvárí do prestížnych diplomatických funkcií. Takou najzábavnejšou pre mňa je miesto veľvyslanca Chorvátska, na ktoré zasadne "playboy" Peter Susko. Bývalý rozhlasový redaktor, ktorý pomerne dlho pôsobil ako šéfredaktor pánskeho magazínu Playboy. "Playboy" začínal ako redaktor v Československom rozhlase, chvíľku v Slovenskom rozhlase ako korešpondent, rok ako moderátor v Rádiu TWIST, ďalší rok ako moderátor a šéfredaktor spravodajstva v TV Markíza. Od roku 1996-2004 bol konateľom firmy PRO-REAL MEDIA s.r.o, mimochodom v menovanej firme figuroval aj Ing. Fedor Šrobár, ktorý je v súčasnej dobe najznámejší tým, že "vymetá" akcie "celebrít" a končí v podnapitom stave. Juuuuj len taká rozkoš. 2004-2012 to skúsil "playboy" so svojou fimou GRIS s.r.o, kde bol "zamestnaný" ako prekladateľ. Firmička zrejme dobre nešľapala, tak prišlo miestečko, fajnové miestečko šéfredaktora Playboya. Skvelá to funkcia pre chlapa.
"playboy a jeho zajačica"

Každý chlap by sa rád videl na jeho mieste, no hold "playboy" Peťko bol najšikovnejší a tak sa stal šéfredaktorom magazínu, ktorý je obľúbený hlavne kvôli fotografiám sporo odetých žien v chúlostivých pózach. A potom prišlo to správne obdobie. 2009-2011kedy bol hovorcom Slovenskej televízie. 2012-2013 sa zadarilo viac, už to bolo miestečko riaditeľa tlačového odboru Ministerstva obrany SR. Aaaaaa od roku 2013 sa to zas vylepšilo. Už to nebol len "nejaký" riaditeľ tlačového odboru "len obrany", už to bolo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky. Okrem riaditeľa to bol už aj zástupca veľvyslanca v Chorvátsku. Od januára 2017 nám "playboy" málinko "padol" na kariérnom raste, ale vyplatilo sa. Dnes bol menovaný za veľvyslanca SR v Chorvátsku. Skvelý to kariérny rast.

Takže vážení čo z toho vyplýva? Mať ľudí na tých správnych miestach, alebo vedieť s kým sa "kamošiť", alebo počúvať ako "psíček", vedieť sa prispôsobiť požiadavkám vplyvných ľudí a vaša kariéra bude stúpať na tie najvyššie miesta.


Hold SMER sa nezaprie. Tak ako sa darilo doteraz "zvláštnym" ľuďom, vyzerá to tak, že sa čas nezmenil a zrejme sa ešte dlho nezmení vôbec nič. Stále budú na prestížnych miestach ľudia, ktorí budú poslúchať ako verní psy, len aby bolo všetko tak ako chce SMER a spol.

Takže "smiešnotrápnosť" ešte na Slovensku určite neskončila a viete prečo??? "Byť trápny nie je smiešne, byť trápny je odvážne..."


Iveta Kmeťová

Komentáre

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…