Odmena za nákup na ZľavaDňa

utorok 10. júla 2018

Prestížna diplomatická funkcia "playboyovi"... smiešne Slovensko

"Playboy" Peter Susko veľvyslanec v Chorvátsku

Slovensko a jeho vláda zas "laškuje" s nami občanmi. Zas a stále "smiešnotrápny" výber tvárí do prestížnych diplomatických funkcií. Takou najzábavnejšou pre mňa je miesto veľvyslanca Chorvátska, na ktoré zasadne "playboy" Peter Susko. Bývalý rozhlasový redaktor, ktorý pomerne dlho pôsobil ako šéfredaktor pánskeho magazínu Playboy. "Playboy" začínal ako redaktor v Československom rozhlase, chvíľku v Slovenskom rozhlase ako korešpondent, rok ako moderátor v Rádiu TWIST, ďalší rok ako moderátor a šéfredaktor spravodajstva v TV Markíza. Od roku 1996-2004 bol konateľom firmy PRO-REAL MEDIA s.r.o, mimochodom v menovanej firme figuroval aj Ing. Fedor Šrobár, ktorý je v súčasnej dobe najznámejší tým, že "vymetá" akcie "celebrít" a končí v podnapitom stave. Juuuuj len taká rozkoš. 2004-2012 to skúsil "playboy" so svojou fimou GRIS s.r.o, kde bol "zamestnaný" ako prekladateľ. Firmička zrejme dobre nešľapala, tak prišlo miestečko, fajnové miestečko šéfredaktora Playboya. Skvelá to funkcia pre chlapa.
"playboy a jeho zajačica"

Každý chlap by sa rád videl na jeho mieste, no hold "playboy" Peťko bol najšikovnejší a tak sa stal šéfredaktorom magazínu, ktorý je obľúbený hlavne kvôli fotografiám sporo odetých žien v chúlostivých pózach. A potom prišlo to správne obdobie. 2009-2011kedy bol hovorcom Slovenskej televízie. 2012-2013 sa zadarilo viac, už to bolo miestečko riaditeľa tlačového odboru Ministerstva obrany SR. Aaaaaa od roku 2013 sa to zas vylepšilo. Už to nebol len "nejaký" riaditeľ tlačového odboru "len obrany", už to bolo Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky. Okrem riaditeľa to bol už aj zástupca veľvyslanca v Chorvátsku. Od januára 2017 nám "playboy" málinko "padol" na kariérnom raste, ale vyplatilo sa. Dnes bol menovaný za veľvyslanca SR v Chorvátsku. Skvelý to kariérny rast.

Takže vážení čo z toho vyplýva? Mať ľudí na tých správnych miestach, alebo vedieť s kým sa "kamošiť", alebo počúvať ako "psíček", vedieť sa prispôsobiť požiadavkám vplyvných ľudí a vaša kariéra bude stúpať na tie najvyššie miesta.


Hold SMER sa nezaprie. Tak ako sa darilo doteraz "zvláštnym" ľuďom, vyzerá to tak, že sa čas nezmenil a zrejme sa ešte dlho nezmení vôbec nič. Stále budú na prestížnych miestach ľudia, ktorí budú poslúchať ako verní psy, len aby bolo všetko tak ako chce SMER a spol.

Takže "smiešnotrápnosť" ešte na Slovensku určite neskončila a viete prečo??? "Byť trápny nie je smiešne, byť trápny je odvážne..."


Iveta Kmeťová

1 komentár:

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...