Odmena za nákup na ZľavaDňa

piatok 31. augusta 2018

Annamária, dievčatko z osady...Namiesto tenisiek balerínky a predbehla ostatné dievčatá v súťaži...
Annamária dobehla do cieľa neuveriteľne rýchlo, niektoré dievčatá predbehla aj o jedno kolo. Nie však v športovej obuvi. Obuté mala ošúchané balerínky.
Fotografiu na svojom facebookovom profile uverejnilo Centrum voľného času CVrČEK. 

Fotografia v týchto dňoch rozprúdila búrlivú diskusiu

Slovákov nenechala chladných, mnohí sa zamýšľajú nad tým, že máme mnoho talentovaných detí, ktorých rodiny nemajú peniaze na základné potreby a nie ešte na rozvíjanie talentu svojich nadaných ratolestí. Nepomáha im ani štát a tak ich talent upadá.


Annamária dostane od sponzora prvé bežecké tenisky
To, že bolo správne na dievčatko v balerínkach upozorniť, svedčí aj fakt, že dostane svoje prvé bežecké tenisky.
"Na podujatí, Beh pre zdravie, 19. júna 2018, dievčatko zo ZŠ s VJM, podalo v behu bravúrny výkon. Bežalo v balerínkach... Dobehla prvá! CVrČkovi sa podarilo opäť nájsť sponzora, ktorý tomuto nadanému dievčatku zakúpil bežecké topánky. Je ním Patrik Tóth! Ďakujeme! Bežecké topánky dostane bežkyňa počas slávnostného otvorenia školského roka, 3. septembra 2018, z rúk pani riaditeľky CVrČka. Centrum voľného času CVrČek jej vytvorí od septembra možnosť trénovať pod dohľadom skvelého trénera a zlepšovať sa vo výkonoch," píše na svojom facebooku Centrum voľného času CVrČek.
Iveta Kmeťová
ZDROJ: Facebook/Centrum voľného času CVrČek
              noviny.sk
1 komentár:

  1. Gratulujem! Nech jej to vydrží čo najďalej. Niet väčšej motivácie do života, ako keď človek zistí, že dokáže vyhrávať,...

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...