Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 10. septembra 2018

Kotlebova mládež

Naľavo členovia Hlinkovej mládeže pózujú s drevenými zbraňami. Napravo členovia Ľudovej mládeže v rukách držia paintballové zbrane.
Zdroj: TASR/www.ludovamladez.sk/


Mládežnícke organizácie majú aj iné politické strany. Len Kotlebova ľudová mládež sa vyznačuje nacionalizmom a xenofóbiou, ktoré mladým vštepuje v prostredí slovenskej prírody a kultúrnych pamiatok.

Fašizmus sa u nás popularizuje hlavne medzi mládežou, kompetentné úrady v podstate mlčia a prečo by aj mali nejak viac zasahovať, keď v kuloároch sa hovorí o možnej podpore Róberta Fica práve zo strany Mariána Kotlebu a jeho strany Ľudová strana naše Slovensko. Smiešnotrápne rošády zo strany polície, akože stíhajú sympatizantov fašizmu za tetovania či rasistické prejavy na sociálnych sietiach, mi prídu ako len divadlo, keď vezmem do úvahy nízke tresty, ktoré skončili ešte aj s podmienečným odkladom...

My blogeri z Redakcie R1 sme už dávnejšie upozorňovali na výcvikové mládežnícke tábory na severe Slovenka, kde sa v lesoch mladí neonacisti učili bojové umenie, ako bojovať s nepriateľom a tým nepriateľom pre nich je Róm, Žid či prisťahovalec z vojnou zničených krajín. Nikto na naše články nereagoval, a prečo aj, veď to písali len sprostí cigáni... Boli sme na smiech pre všetkých, či gádžov, tak aj Rómov.

Nebezpečenstvo vidím v tom, že veľa ľudí ale aj kompetentné úrady tieto veci bagatelizujú, nikto v tom nič zlé nevidí, veď mladí ľudia sa iba stretávajú v prírode, či pri kultúrnych pamiatkach Slovenska. Ani ja by som v tom nič zlé nevidel, pokiaľ by týchto mladých ľudí neviedli na rovinu napíšem fašisti, ktorí sledujú odkaz Hitlera a Tisa a v podtexte ich prejavov a konania sa k tomuto odkazu hlásia.
Foto/zdroj ludovamadez.sk/

Aktivity ľudovej mládeže sú identické s Hlinkovou mládežou či Hitlerjukend, pod zástierkou letného mládežníckeho tábora sa však učia čistému nacionalizmu a xenofóbii s absolútnou intoleranciou všetkému čo nespadá do chorých mozgov vodcov fašistickej strany Mariána Kotlebu Ľudová strana naše Slovensko, ktorá má záštitu nad občianskym združením Ľudová mládež.

Fašisti sa vždy hlásili ku kresťanským koreňom, nebudem a ani nechcem o tomto filozofovať, lebo na to by mi nestačil ani tento článok... "Za Boha a za národ", nemyslím si že by Boh súhlasil s tým čo prezentuje Kotleba a jeho k fašizmu vychovávaná mládež. Boh je tvorca všetkých rás na zemi. Kotlebovci uznávajú iba jednu rasu, bielu rasu, pre ich choré myslenie iná ako biela rasa neexistuje. Pre tieto choré mozgy je ťažko vysvetliť, že taký Hitler, skôr či neskôr chcel napríklad vyhubiť všetky slovanské národy a začal by od Poliakov. Títo ľudia vidia svoju nadprirodzenosť vo svojej belosti a to doslova, hoci v živote veľa z nich neznamená nič. Ich biela pokožka ich utvrdzuje v tom, že aj keď budem zametať ulice som niečo viac, lebo som biely...


Národná hrdosť sa prejavuje inak, národná hrdosť nemá nič spoločné s nenávisťou a xenofóbiou. Láska k vlasti neznamená prenasledovanie iných národov, či príslušníkov menšín. Rozsievanie nenávisti vedie len k nenávisti a k napätiu v spoločnosti.


Mladí ľudia sú tvárny, ako je možné že po viac ako 70 rokoch po páde fašizmu vznikajú takéto fotografie?
..fašizmus naberá na popularite.../foto denník N/

Najhoršie na tomto celom je fakt, ktorý akosi nám všetkým uniká. Mladý človek je vo svoje mladosti veľmi tvárny. Predstavte si, že ste hrnčiar či sochár. Z hliny tvarujete nový džbán či sochu, ako hrnčiar či sochár svoje dielo dokončíte, tak to dielo bude vyzerať. Každá jedna chyba ktorú urobíte bude na soche, či džbáne vidieť. Tak je to aj s mladým človekom, ako rodič ho vychová tak sa bude správať a každé zlyhanie rodiča je na jeho synovi, či dcére vidieť. Áno, dovolím si napísať, že dieťa ktoré je vychované k nenávisti, je vedené k nacionalizmu a xenofóbii je zlyhanie rodiča, je to zlá výchova, ktorá sa neskôr môže dokonca samotnému rodičovi vymstiť. Píšem o rodičoch, ktorí napríklad vedome posielajú svoje deti do letných táboroch, ktoré usporiadava ľudová mládež pod záštitou Ľudovej strany naše Slovensko. Zase ale treba pripomenúť, že väčšina deti ktoré sú organizované fašistickým mládežníckym hnutím Ľudová mládež sú aj členmi či sympatizantmi Ľudovej strany naše Slovensko Mariána Kotlebu. K tej tvárnosti mladého človeka prispieva aj spoločnosť a okolie v ktorom sa pohybuje. To, že máme fašizmus v parlamente, že sa popularizuje na uliciach či v školách, za to môže aj táto spoločnosť, pretože my všetci prispievame k tomu že sa fašizmu u nás tak dobre darí.

Milan Mazurek sa vo videu prihovára k mladým ľudom. Hovorí o cnostiach, ktoré by mali mladého človeka posunúť ďalej. Odsudzuje alkoholizmus a drogy, hovorí to však človek, ktorému inak ako fantastický grázel s vymletým mozgom neviem povedať. Pri sledovaní videa, máte pocit že tento človek snáď vyštudoval kňazský seminár. Prihovára sa mladým mužom, ktorí majú byť pravými mužmi, ktorí sú pevní vo svojich ideáloch, mladým dievčatám prizvukuje, že promiskuitnému životu by sa mali vyhýbať a byť verné svojím partnerom s túžbou si založiť rodinu. Samozrejme nezabudol aj na kresťanské ideály. Slová ako z mramoru, pri zdravo uvažujúcich ľuďoch by som na tom nič zlé nevidel, ale z úst fašistického amorálneho človeka tieto slová naberajú iný význam. Význam nacionálneho charakteru a xenofóbneho pohľadu na svet s túžbou vybudovať čistú bielu rasu Slovákov, ktorí budú dodržiavať základy nemiešaných manželstiev s pokriveným pohľadom na iné národy. Túžba týchto ľudí je skrytá v ich srdci, biely deň, biele ráno, biele slnko, biela zem plná najlepšie blonďatých detí... Hotový "slovenský raj", no v tomto raji Židia, Rómovia, Maďari či iné národnosti miesto nemajú.
Milan Mazurek a jeho kresťanské zásady v praxi. Kresťanské zásady Ľudovej strany naše Slovensko a jej hodnoty, ktoré sa snaží vštepiť mládeži...

VIETE ALE ČO JE NAJSMIEŠNEJŠIE? ŽE ĽUDIA, ČO SYMPATIZUJÚ S POLITIKOU KTORÚ REPREZENTUJE MARIÁN KOTLEBA SI NEUVEDOMUJÚ, ŽE AK BY ĽUDOVÁ STRANA NAŠE SLOVENSKO ZÍSKALA TAKÚ MOC PO AKEJ SKUTOČNE TÚŽI, BOL BY KONIEC  VŠETKÝM DEMOKRATICKÝM HODNOTÁM. NASTAL BY NA SLOVENSKU POLOVOJENSKÝ REŽIM A SAMI TÍ ČO DNES S NIMI SYMPATIZUJÚ BY SA SNAŽILI CEZ  UZAVRETÉ HRANICE UTIECŤ NA ZÁPAD, INAK POVEDANÉ NA SLOBODU. PRETOŽE CELÝ SPOLOČENSKÝ ŽIVOT NA SLOVENSKU BY BOL POD SILNÝM  VPLYVOM POLITIKY, KTORÚ REPREZENTUJE MILAN MAZUREK, ČI MARIÁN KOTLEBA. ZABUDNITE NA INTERNET AKO HO POZNÁME, TELEVÍZNE KANÁLY ČI SLOBODNÚ TLAČ. A VYŠŠIA ŽIVOTNÁ ÚROVEŇ? ZABUDNITE!!! SLOVENSKO BY SA OKAMŽITE DOSTALO DO MEDZINÁRODNEJ IZOLÁCIE A TÁ BY PRINIESLA ZO SEBOU AJ NIŽŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ. LEBO RUSI BY NÁS NEVYTRHLI OD EKONOMICKÉHO PÁDU A ODCHODU ZAHRANIČNÉHO KAPITÁLU. SKONČILI BY SME VŠETCI A TO DOSLOVA A TO AŽ DO TAKEJ MIERY, ŽE MUŽI O KTORÝCH VO VIDEU HOVORÍ MAZUREK BY PREPADLI PRÁVE TOMU ALKOHOLU, A ŽENY BY NERODILI KRÁSNE SLOVENSKÉ DETI, ALE STÁLI BY POPRI CESTÁCH, ABY SA UŽIVILI. NIEKTORÉ BY SA UŽIVILI LEPŠIE, LEBO BY CEZ NOC ZDIEĽALI SVOJU POSTEĽ AJ S TAKÝM MAZUREKOM ZA KUS CHLEBA. PREDSA NIKTO NIE JE SLEPÝ A VIE ČO SA DIALO POČAS DRUHEJ SVETOVEJ VOJNY. A HRDÍ NEMECKÍ MUŽI? BOLI HRDÍ LEN ASI TAK PRVÉ TRI  ROKY, POTOM SA UŽ LEN MODLILI V DUCHU KRESŤANSKÝCH HODNÔT, ABY VOJNASKOČILA...JEDNODUCHO POVEDANÉ NENÁVISŤ A ZLO NIKDY NIČ DOBRÉ  NEPRINIESLI. 

Jozef Kmeťo

Zdroj: ludovamladez.sk
2 komentáre:

  1. Uplne presne a spravne, dovolim si povedať až prorocke.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. tu v Holandsku fašisti nemajú šancu.. rómaci sme tu rovnoceni s inými národmi..nikdy viac slovensko, deti tam nemajú budúcnosť.. kto má rozum to už dávno pochopil

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...