Preskočiť na hlavný obsah

"Krásavica nacistka" ako pokladníčka v Kauflande, s vytetovaným hákovým krížom na predlaktí...

..."krásavica nacistka"... 

Obchodný reťazec Kaufland sa stal terčom používateľov sociálnych sietí. Zákazník obchodu v pražskej Michli totiž nakrútil jednu z pokladníčok, ktorá má na predlaktí vytetovaný hákový kríž. 


... a ešte "krásavica nacistka" z diaľky...


Vedenie Kauflandu zatiaľ prípad nekomentovalo. Muž s prezývkou Kybele predavačku stretol v pobočke obchodu v pražskej ulici U Plynárne. Okrem hákového kríža mala žena na paži vytetované aj ďalšie motívy odkazujúce sa na nacistické Nemecko - muža so vztýčenou pravicou a tiež bránu, ktorá pripomína vjazd do koncentračného tábora. 
"Mne sa to nepáčilo, a tak som jej hneď niečo povedal. Chcel som to riešiť, ale ona robila, že ako o nič nejde, "uviedol pre eXtra.cz autor videa. 
Niektorí používatelia na sociálnych sieťach video ironicky komentujú aj vzhľadom k názvu ulice, v ktorej pokladníčka predáva, prípadne odkazujú na slogan obchodu: "Z lásky k Česku". 


Vedenie Kauflandu sa ku kauze zatiaľ nevyjadrilo. Na otázku info.cz hovorca Michael Šperl odpovedal, že o prípade zatiaľ nevie. Vyjadrí sa k nemu zajtra po návrate zo služobnej cesty.

V súčastnosti už daná pokladníčka v Kauflande nepracuje, ale aj tak ostáva otázka, prečo ju vôbec zamestnali, keď viditeľne prejavovala svojím tetovaním sympatie k fašizmu.... 

Iveta Kmeťová
zdroj: info.cz

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…