Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 5. septembra 2018

"Krásavica nacistka" ako pokladníčka v Kauflande, s vytetovaným hákovým krížom na predlaktí...

..."krásavica nacistka"... 

Obchodný reťazec Kaufland sa stal terčom používateľov sociálnych sietí. Zákazník obchodu v pražskej Michli totiž nakrútil jednu z pokladníčok, ktorá má na predlaktí vytetovaný hákový kríž. 


... a ešte "krásavica nacistka" z diaľky...


Vedenie Kauflandu zatiaľ prípad nekomentovalo. Muž s prezývkou Kybele predavačku stretol v pobočke obchodu v pražskej ulici U Plynárne. Okrem hákového kríža mala žena na paži vytetované aj ďalšie motívy odkazujúce sa na nacistické Nemecko - muža so vztýčenou pravicou a tiež bránu, ktorá pripomína vjazd do koncentračného tábora. 
"Mne sa to nepáčilo, a tak som jej hneď niečo povedal. Chcel som to riešiť, ale ona robila, že ako o nič nejde, "uviedol pre eXtra.cz autor videa. 
Niektorí používatelia na sociálnych sieťach video ironicky komentujú aj vzhľadom k názvu ulice, v ktorej pokladníčka predáva, prípadne odkazujú na slogan obchodu: "Z lásky k Česku". 


Vedenie Kauflandu sa ku kauze zatiaľ nevyjadrilo. Na otázku info.cz hovorca Michael Šperl odpovedal, že o prípade zatiaľ nevie. Vyjadrí sa k nemu zajtra po návrate zo služobnej cesty.

V súčastnosti už daná pokladníčka v Kauflande nepracuje, ale aj tak ostáva otázka, prečo ju vôbec zamestnali, keď viditeľne prejavovala svojím tetovaním sympatie k fašizmu.... 

Iveta Kmeťová
zdroj: info.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...