"Krásavica nacistka" ako pokladníčka v Kauflande, s vytetovaným hákovým krížom na predlaktí...

..."krásavica nacistka"... 

Obchodný reťazec Kaufland sa stal terčom používateľov sociálnych sietí. Zákazník obchodu v pražskej Michli totiž nakrútil jednu z pokladníčok, ktorá má na predlaktí vytetovaný hákový kríž. 


... a ešte "krásavica nacistka" z diaľky...


Vedenie Kauflandu zatiaľ prípad nekomentovalo. Muž s prezývkou Kybele predavačku stretol v pobočke obchodu v pražskej ulici U Plynárne. Okrem hákového kríža mala žena na paži vytetované aj ďalšie motívy odkazujúce sa na nacistické Nemecko - muža so vztýčenou pravicou a tiež bránu, ktorá pripomína vjazd do koncentračného tábora. 
"Mne sa to nepáčilo, a tak som jej hneď niečo povedal. Chcel som to riešiť, ale ona robila, že ako o nič nejde, "uviedol pre eXtra.cz autor videa. 
Niektorí používatelia na sociálnych sieťach video ironicky komentujú aj vzhľadom k názvu ulice, v ktorej pokladníčka predáva, prípadne odkazujú na slogan obchodu: "Z lásky k Česku". 


Vedenie Kauflandu sa ku kauze zatiaľ nevyjadrilo. Na otázku info.cz hovorca Michael Šperl odpovedal, že o prípade zatiaľ nevie. Vyjadrí sa k nemu zajtra po návrate zo služobnej cesty.

V súčastnosti už daná pokladníčka v Kauflande nepracuje, ale aj tak ostáva otázka, prečo ju vôbec zamestnali, keď viditeľne prejavovala svojím tetovaním sympatie k fašizmu.... 

Iveta Kmeťová
zdroj: info.cz

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Prečo toľko Pochybností okolo Koronavírusu!?

Smrteľné pandémie útočia na ľudstvo každých 100 rokov!

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!