Preskočiť na hlavný obsah

Máte strach, že ostanete bez partnera? Ešte stále máte možnosť vyskúšať online zoznamku


Súčasné vzťahy sú povrchné, prchavé. Dosvedčuje to aj stúpajúce percento rozvedených párov a slobodných mamičiek.

Ak ste už dlhšiu dobu bez partnera a strácate nádej, že sa vám niekedy podarí nájsť vhodného partnera, s ktorým si zariadite spoločnú domácnosť a založíte rodinu, vyskúšajte dôveryhodnú zoznamku, na ktorej máte šancu stretnúť spriaznenú dušu. Zoznamka Topky.Singles k týmto zoznamkám jednoznačne patrí.

Prečo si vybrať práve  zoznamku Topky.Singles?

Vyberať by ste si ju mali najmä preto, lebo sa tu denne sústreďuje až 30 000 ľudí. Táto online zoznamka má množstvo tematických „podzoznamiek“, z ktorých si vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Ak ste napríklad silne veriaci, môžete si vybrať kresťanskú zoznamku. Ak ste rozvedení a hľadáte podobného partnera s rovnakým osudom, môžete sa registrovať do zoznamky pre rozvedených. Zoznamku Topky.Singles sa oplatí vyberať najmä kvôli väčšiemu výberu tematických zoznamiek.

Aké ďalšie zoznamky majú v ponuke?

Okrem kresťanskej zoznamky a zoznamky pre rozvedených nájdete v ponuke aj zoznamku pre pohodových ľudí, zoznamku pre osamelých rodičov, zoznamku pre starších ako 40 rokov a seniorov, erotickú zoznamku, zoznamku pre bacuľky a mackov, zoznamku pre športujúcich a dokonca aj zoznamku pre zdravotne postihnutých.

Vhodné pre tých, ktorí majú strach zo zoznamovania

Ak máte strach zo zoznamovania, mali by ste vyskúšať chatovanie cez online zoznamku. S osobou budete komunikovať výlučne len cez správy a len na vás bude záležať, kedy si s danou osobou dohodnete stretnutie. V prípade potreby môžete využiť špeciálne nástroje na nadviazanie a rozprúdenie rozhovoru, ktoré poskytuje každá tematická zoznamka od Topky.Singles.

Na internetovej stránke tejto zoznamky si môžete prečítať aj magazín pre nezadaných, kde sa venujú týmto témam:

  • Ako a kde sa zoznámiť?
  • Zaujímavosti a vzťahy
  • Prvé rande
  • Ako zbaliť ženu/ muža?
  • Život nezadaných

Ak nechcete ostať bez partnera/ partnerky, skúste sa registrovať na niektorú z tematických zoznamiek od Topky.Singles. 


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…

Ivan Hriczko: Prečo som sa rozhodol odstúpiť z kandidatúry strany Vlasť

"Do parlamentných volieb som vstupoval s čistými úmyslami. Mojou ambíciou bolo, aby Rómovia na Slovensku mali svoje zastúpenie v parlamente. Chcel som stáť na strane pravdy a pomáhať občanom v mnohých dôležitých oblastiach nášho života, upozorniť na problémy nás Rómov. Od začiatku som hovoril, že sa zachovám zodpovedne, a nikdy som toto vyhlásenie nemusel korigovať. Dal som svoje slovo ľuďom, ktorí mi verili a ich dôveru som nechcel nikdy sklamať. Urobil som maximum pre tieto parlamentné voľby a bol som ochotný urobiť všetko, aby som Rómov do parlamentu dostal. pretože moje predstavy o riešení rómskej problematiky a postavení rómskej menšiny na Slovensku sú očividne rozdielne so stranou Vlasť. Rozhodol som sa odstúpiť z kandidatúry. Chcem sa poďakovať za podporu všetkým priaznivcom a podporovateľom. V prvom rade svojej manželke a môjmu synovi. Vyjadrujem nahlas, verejne a jednoznačne, že nesúhlasím aby mňa a vás označovali za parazita tejto spoločnosti, nechcem aby nás označovali…