Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Máte strach, že ostanete bez partnera? Ešte stále máte možnosť vyskúšať online zoznamku


Súčasné vzťahy sú povrchné, prchavé. Dosvedčuje to aj stúpajúce percento rozvedených párov a slobodných mamičiek.

Ak ste už dlhšiu dobu bez partnera a strácate nádej, že sa vám niekedy podarí nájsť vhodného partnera, s ktorým si zariadite spoločnú domácnosť a založíte rodinu, vyskúšajte dôveryhodnú zoznamku, na ktorej máte šancu stretnúť spriaznenú dušu. Zoznamka Topky.Singles k týmto zoznamkám jednoznačne patrí.

Prečo si vybrať práve  zoznamku Topky.Singles?

Vyberať by ste si ju mali najmä preto, lebo sa tu denne sústreďuje až 30 000 ľudí. Táto online zoznamka má množstvo tematických „podzoznamiek“, z ktorých si vyberiete tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Ak ste napríklad silne veriaci, môžete si vybrať kresťanskú zoznamku. Ak ste rozvedení a hľadáte podobného partnera s rovnakým osudom, môžete sa registrovať do zoznamky pre rozvedených. Zoznamku Topky.Singles sa oplatí vyberať najmä kvôli väčšiemu výberu tematických zoznamiek.

Aké ďalšie zoznamky majú v ponuke?

Okrem kresťanskej zoznamky a zoznamky pre rozvedených nájdete v ponuke aj zoznamku pre pohodových ľudí, zoznamku pre osamelých rodičov, zoznamku pre starších ako 40 rokov a seniorov, erotickú zoznamku, zoznamku pre bacuľky a mackov, zoznamku pre športujúcich a dokonca aj zoznamku pre zdravotne postihnutých.

Vhodné pre tých, ktorí majú strach zo zoznamovania

Ak máte strach zo zoznamovania, mali by ste vyskúšať chatovanie cez online zoznamku. S osobou budete komunikovať výlučne len cez správy a len na vás bude záležať, kedy si s danou osobou dohodnete stretnutie. V prípade potreby môžete využiť špeciálne nástroje na nadviazanie a rozprúdenie rozhovoru, ktoré poskytuje každá tematická zoznamka od Topky.Singles.

Na internetovej stránke tejto zoznamky si môžete prečítať aj magazín pre nezadaných, kde sa venujú týmto témam:

  • Ako a kde sa zoznámiť?
  • Zaujímavosti a vzťahy
  • Prvé rande
  • Ako zbaliť ženu/ muža?
  • Život nezadaných

Ak nechcete ostať bez partnera/ partnerky, skúste sa registrovať na niektorú z tematických zoznamiek od Topky.Singles. 


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…