Preskočiť na hlavný obsah

Dôležité informácie pre tých, ktorí chcú začať podnikať

Nepodarilo sa vám nájsť dobrú prácu, v ktorej by ste si predstavili pracovať celý život, no napriek všetkému sa nevzdávate a dúfate, že sa budete mať dobre? Pozitívne myslenie sa vám časom vráti v podobe úspechu a splnenia sna, po ktorom ste tak dlho túžili.
Ak vám ale vadí pracovať pod niekým a viete, že ste výnimoční a radi tvoríte, čo tak skúsiť podnikať?


Ilustračné foto/Internet 


Pomoc firmy špecializujúcej sa na zakladanie spoločností

Skúsenosti so zakladaním nových spoločností pravdepodobne asi nemáte, ale nemáte sa čoho báť. Na Slovensku nájdete viaceré firmy, ktorých predmetom podnikania je práve zakladanie nových spoločností začínajúcim podnikateľom, ktorí sa v podnikateľskom sektore nevedia pohybovať a chcú si uľahčiť zdĺhavý proces zakladania firmy. Okrem kompletného vybavovania potrebných dokumentov vám poskytnú aj poradenstvo v prípade, že neviete aké predmety podnikania si vybrať. Pomôžu vám aj pri výbere riadiacej a vlastníckej štruktúry (s.r.o. alebo a.s.).
Založenie novej spoločnosti je komplikovaný proces vybavovania dokumentov a behania po úradoch. Ak sa na toto necítite, za vopred dohodnutý poplatok vám firma založí novú spoločnosť.
Ak sa napríklad rozhodnete pre založenie s.r.o., okrem poradenstva pri výbere predmetov podnikania a vypracovania potrebných dokumentov vám vybavia zápis do OR a na Daňový úrad (platenie daní z príjmu).

Virtuálne kancelárie vám ušetria peniaze

Ako začínajúci biznismen nepotrebujete veľké kancelárske priestory, ktorých nájom sa pohybuje v astronomických číslach. Pomôcť vám v tomto prípade môže lukratívna virtuálna kancelária priamo v Bratislave, ktorá vás mesačne vyjde len na pár desiatok eur a nemusíte sa na nej fyzicky nachádzať. Slúži hlavne ako registračné sídlo pre vašu firmu. V očiach klientely budete pôsobiť ako najlepší predajca. Veď kto by si nevybral firmu, ktorá má sídlo v hlavnom meste?
Ako grátis dostanete možnosť využívať zasadacie priestory na danej adrese v prípade, že budete potrebovať stretnutie s klientom. V cene máte aj preposielanie a preberanie prichádzajúcej pošty.

Úspech príde, len nie hneď

Ak chcete podnikať, choďte si za svojim snom. Na začiatok budete musieť nakúpiť kvalitnú kancelársku techniku vrátane značkových tonerov Canon, ale nebojte sa, časom sa váš biznis rozbehne a budete si môcť dovoliť rozširovanie firmy. Úspech nepríde hneď, ale časom. Ak si spravíte dôkladný prieskum trhu a vyniknete z davu, úspech mať zaručene budete.

Ak už ste rozhodnutí, že sa vrhnete do podnikania, prajeme vám veľa úspechov. Myslite na klientov, na ich potreby a nechoďte len za ziskom. Zákazníci to vycítia a uprednostnia konkurenciu.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…