Odmena za nákup na ZľavaDňa

piatok 12. októbra 2018

Zariaďte si jedálenskú časť štýlovo a vkusne

Jedáleň patrí k najobľúbenejším miestam v domácnosti už len kvôli tomu, lebo sa v nej stretávame s celou rodinou navyše pri chutnom domácom jedle.

Ilustračné foto/ Internet 

Ak vás už dlhšiu dobu trápi nemoderne zariadená jedálenská časť a uvažujete nad jej zmodernizovaním, vezmite si inšpirácie práve od nás.

Moderný jedálenský stôl

Dominantou jedálenskej časti je a vždy bude jedálenský stôl. Ak vám ten váš starý kapacitne nevyhovuje, kúpte si rozkladací jedálenský stôl z laminátovej dosky. Ak sa vám viac páčia sklenené, pokojne si kúpte aj taký. Počítajte však s tým, že ak máte malé deti, stôl budete musieť pravidelne utierať od detských capiek a špiny.

Kúpte si moderný jedálenský stôl, ktorý bude dostatočne veľký, aby sa tam pomestili všetci členovia rodiny a hlavne, aby mal kvalitnú dosku a pevné nohy. Ak sa vám páčia masívne, počítajte však s väčšími výdavkami. Pri masívnych jedálenských stoloch ale máte istotu, že vám vydržia roky a poslúžia aj vašim vnúčatám. Jedálenský stôl z laminátovej dosky je však najlepšia investícia v porovnaní ceny a kvality.

Ozdoba jedálenského stola

Jedálenský stôl, aby pôsobil moderne a vkusne, nesmie byť holý. Odporúčame ho ozdobiť obdĺžnikovým obrusom neutrálnej farby. Tento obrus využijete aj po zmene dekorácií v jedálenskej časti, nakoľko neutrálne farby sa hodia ku každej výraznej farbe. Odporúčame klasické bavlnené obrusy, ale ak sa vám páči vidiecky štýl, odporúčame ľanové obrusy, ktoré sú síce drahšie, ale sú kvalitnejšie a vydržia oveľa dlhšie ako tie z bavlny. Moderné sú aj teflónové obrusy, ktoré majú veľmi kvalitné spracovanie, sú pevné, sú na dotyk príjemné a odpudzujú kvapaliny.
Ak nechcete prekryť celú plochu obrusu, pozrite si ponuku moderných behúňov.

Koberec pod stolom

Aby ste si neoškreli podlahu pod jedálenským stolom a stoličkami, odporúčame vám k jedálenskému nábytku zladiť koberec. Odporúčame vyberať koberec s jemným vzorom, ktorý nebude príliš narúšať danú miestnosť výraznými vzormi. Koberec má ochrannú a dekoračnú funkciu, preto určite vyberajte koberce s minimom vzorov a v neutrálnych odtieňoch. Nič nepokazíte béžovým, hnedým, ale aj sivým kobercom.

Príborník, moderné obrusy, pekné vázy, moderný luster, kvalitné podsedáky a mäkučké obrusy by mali byť súčasťou aj vašej jedálne. Vyberte si štýl a zariaďte si jedálenskú časť štýlovo a vkusne.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...