Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 7. novembra 2018

Jediné miesto, kde si počas jesene dokonale oddýchnete a prídete na iné myšlienky

Krátke dni, neustále dážď, ranné hmly, nízke denné a nočné teploty – aj takto by sme mohli charakterizovať prebiehajúce ročné obdobie, ktoré niektorí milujú, iní naopak nenávidia. V tomto ročnom období, ktoré je, klesá naša produktivita v práci a začíname si uvedomovať, že si potrebujeme oddýchnuť od všetkých starostí a povinností.
Jediné miesto, kde dokážete vypnúť a prísť na iné myšlienky práve v tomto ročnom období, nie je destinácia pri mori, ale pobyt v slovenských kúpeľoch.

Ilustračne foto/ internet 


Zajednajte si kúpeľný pobyt

Okúpať sa na vodných jazerách v prírode sa budete môcť až nasledujúce leto. Teraz na jeseň a cez zimu vám odporúčame rezerváciu kúpeľných pobytov vo vybraných slovenských kúpeľoch ponúkajúcich množstvo zaujímavých procedúr vrátane masáží a saunovania. Slovensko má v ponuke množstvo zaujímavých kúpeľných miest špecializujúcich sa na rôzne civilizačné choroby. Viaceré kúpele ponúkajú víkendové pobyty pre zamilované páry, ale aj relaxačné wellness pobyty.
Vyberte si kúpele a zarezervujte si kúpeľný pobyt čím skôr. Termíny sa rýchlo míňajú a TOP sezóna (Vianoce a Silvester) bývajú rýchlo vypredané.

Procedúra, ktorá rozhýbe vaše unavené svalstvo

S príchodom jesene cítime, že naše telo je s pokročilejším dátumom unavenejšie. Okrem „teplých“ procedúr nazývaných aj termoterapia je dobré vyskúšať vodoliečbu. Súčasťou nášho tela je voda a voda nám pomáha rozhýbať unavené svalstvo. Vodoliečebné procedúry vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, resp. podstúpili operačný zákrok pohybového aparáta.
Vyhľadávajú ho aj ľudia, ktorí majú unavené svalstvo a potrebujú ho zregenerovať.
Do vodoliečby zaraďujeme tieto procedúry – rašelinový kúpeľ, aromaterapiu, bahenný, bylinný, smaragdový, zafírový, ale aj minerálny kúpeľ.

Príjemné posedenie v kaviarni a bohatý kultúrny program

Okrem kvalitných procedúr, ktoré si sami vyberiete, môžete zažiť množstvo zaujímavých zážitkov. Spoznáte nových ľudí, zúčastníte sa bohatého kultúrneho programu, ktorý už neodmysliteľne patrí do našich kúpeľov a hlavne vychutnáte si príjemné posedenie na terase pod markízou počas slnečných dní. Väčšina slovenských kúpeľov je vsadená v krásnom prostredí s prekrásnymi lesmi a významnými vodnými tokmi. Okrem bohatých kultúrnych programov vás čaká aj krásna príroda.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...