Jediné miesto, kde si počas jesene dokonale oddýchnete a prídete na iné myšlienky

Krátke dni, neustále dážď, ranné hmly, nízke denné a nočné teploty – aj takto by sme mohli charakterizovať prebiehajúce ročné obdobie, ktoré niektorí milujú, iní naopak nenávidia. V tomto ročnom období, ktoré je, klesá naša produktivita v práci a začíname si uvedomovať, že si potrebujeme oddýchnuť od všetkých starostí a povinností.
Jediné miesto, kde dokážete vypnúť a prísť na iné myšlienky práve v tomto ročnom období, nie je destinácia pri mori, ale pobyt v slovenských kúpeľoch.

Ilustračne foto/ internet 


Zajednajte si kúpeľný pobyt

Okúpať sa na vodných jazerách v prírode sa budete môcť až nasledujúce leto. Teraz na jeseň a cez zimu vám odporúčame rezerváciu kúpeľných pobytov vo vybraných slovenských kúpeľoch ponúkajúcich množstvo zaujímavých procedúr vrátane masáží a saunovania. Slovensko má v ponuke množstvo zaujímavých kúpeľných miest špecializujúcich sa na rôzne civilizačné choroby. Viaceré kúpele ponúkajú víkendové pobyty pre zamilované páry, ale aj relaxačné wellness pobyty.
Vyberte si kúpele a zarezervujte si kúpeľný pobyt čím skôr. Termíny sa rýchlo míňajú a TOP sezóna (Vianoce a Silvester) bývajú rýchlo vypredané.

Procedúra, ktorá rozhýbe vaše unavené svalstvo

S príchodom jesene cítime, že naše telo je s pokročilejším dátumom unavenejšie. Okrem „teplých“ procedúr nazývaných aj termoterapia je dobré vyskúšať vodoliečbu. Súčasťou nášho tela je voda a voda nám pomáha rozhýbať unavené svalstvo. Vodoliečebné procedúry vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, resp. podstúpili operačný zákrok pohybového aparáta.
Vyhľadávajú ho aj ľudia, ktorí majú unavené svalstvo a potrebujú ho zregenerovať.
Do vodoliečby zaraďujeme tieto procedúry – rašelinový kúpeľ, aromaterapiu, bahenný, bylinný, smaragdový, zafírový, ale aj minerálny kúpeľ.

Príjemné posedenie v kaviarni a bohatý kultúrny program

Okrem kvalitných procedúr, ktoré si sami vyberiete, môžete zažiť množstvo zaujímavých zážitkov. Spoznáte nových ľudí, zúčastníte sa bohatého kultúrneho programu, ktorý už neodmysliteľne patrí do našich kúpeľov a hlavne vychutnáte si príjemné posedenie na terase pod markízou počas slnečných dní. Väčšina slovenských kúpeľov je vsadená v krásnom prostredí s prekrásnymi lesmi a významnými vodnými tokmi. Okrem bohatých kultúrnych programov vás čaká aj krásna príroda.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Prečo toľko Pochybností okolo Koronavírusu!?

Smrteľné pandémie útočia na ľudstvo každých 100 rokov!

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!