Preskočiť na hlavný obsah

Jediné miesto, kde si počas jesene dokonale oddýchnete a prídete na iné myšlienky

Krátke dni, neustále dážď, ranné hmly, nízke denné a nočné teploty – aj takto by sme mohli charakterizovať prebiehajúce ročné obdobie, ktoré niektorí milujú, iní naopak nenávidia. V tomto ročnom období, ktoré je, klesá naša produktivita v práci a začíname si uvedomovať, že si potrebujeme oddýchnuť od všetkých starostí a povinností.
Jediné miesto, kde dokážete vypnúť a prísť na iné myšlienky práve v tomto ročnom období, nie je destinácia pri mori, ale pobyt v slovenských kúpeľoch.

Ilustračne foto/ internet 


Zajednajte si kúpeľný pobyt

Okúpať sa na vodných jazerách v prírode sa budete môcť až nasledujúce leto. Teraz na jeseň a cez zimu vám odporúčame rezerváciu kúpeľných pobytov vo vybraných slovenských kúpeľoch ponúkajúcich množstvo zaujímavých procedúr vrátane masáží a saunovania. Slovensko má v ponuke množstvo zaujímavých kúpeľných miest špecializujúcich sa na rôzne civilizačné choroby. Viaceré kúpele ponúkajú víkendové pobyty pre zamilované páry, ale aj relaxačné wellness pobyty.
Vyberte si kúpele a zarezervujte si kúpeľný pobyt čím skôr. Termíny sa rýchlo míňajú a TOP sezóna (Vianoce a Silvester) bývajú rýchlo vypredané.

Procedúra, ktorá rozhýbe vaše unavené svalstvo

S príchodom jesene cítime, že naše telo je s pokročilejším dátumom unavenejšie. Okrem „teplých“ procedúr nazývaných aj termoterapia je dobré vyskúšať vodoliečbu. Súčasťou nášho tela je voda a voda nám pomáha rozhýbať unavené svalstvo. Vodoliečebné procedúry vyhľadávajú najmä ľudia, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom, resp. podstúpili operačný zákrok pohybového aparáta.
Vyhľadávajú ho aj ľudia, ktorí majú unavené svalstvo a potrebujú ho zregenerovať.
Do vodoliečby zaraďujeme tieto procedúry – rašelinový kúpeľ, aromaterapiu, bahenný, bylinný, smaragdový, zafírový, ale aj minerálny kúpeľ.

Príjemné posedenie v kaviarni a bohatý kultúrny program

Okrem kvalitných procedúr, ktoré si sami vyberiete, môžete zažiť množstvo zaujímavých zážitkov. Spoznáte nových ľudí, zúčastníte sa bohatého kultúrneho programu, ktorý už neodmysliteľne patrí do našich kúpeľov a hlavne vychutnáte si príjemné posedenie na terase pod markízou počas slnečných dní. Väčšina slovenských kúpeľov je vsadená v krásnom prostredí s prekrásnymi lesmi a významnými vodnými tokmi. Okrem bohatých kultúrnych programov vás čaká aj krásna príroda.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 
Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy.  Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by m…

Norbert Hmilansky: Idiot, herec, youtuber, zlodej, alebo onanista na "fejzbuku"?

Sociálne siete sú pre mnohých z nás doslova centrom života. Pomáhajú nám byť v kontakte s priateľmi a známymi, môžu byť nápomocné aj pri našej práci, sledujeme cez ne najnovšie správy. Vďaka sociálnym sietiam sa vieme rýchlo navzájom informovať, ale aj rozhnevať, či dokonca sa navzájom ovplyvniť. 

A teraz dovoľte, budem hovoriť, alebo skôr písať, sám za seba. S mojím názorom nemusíte a môžete súhlasiť, je to môj vlastný pohľad a nikomu ho nevnucujem. Mám 46 rokov a celý môj život robím, a žijem ako väčšina ľudí. Mne nikto nepostavil byt a nikto mi nič nedal zadarmo. Na všetko čo mám som si musel sám zarobiť. Keď nebudem pracovať, nebudem mať na lieky, nájom, či jedlo. 
Sloboda slova, či názoru je tu aj preto, že nám umožňuje nahlas si povedať svoj názor a  "fejzbuk" jeden z prostriedkov kde ten svoj názor môžeme povedať. To je aj prípad Norberta Hmilanského. 
Ja mu jeho názor neberiem, ale pýtam sa, kto mu dal právo hovoriť za všetkých Rómov? Ja som mu ten mandát, aby hovoril z…