Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Kvalitná výbava pre všetkých zamestnancov rozhoduje o vašom úspechu

Každý jeden podnikateľský subjekt je zo zákona povinný zabezpečiť všetkým svojim zamestnancom dobré podmienky na prácu, no zamyslime sa, koľkí z nich to tak aj naozaj robia a nesnažia sa oklamať kompetentné úrady?

Ak ale patríte k podnikateľskej elite, veľmi dobre si uvedomujete, že úspech vaša firma nedosiahne, ak podceníte nákup kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, vrátane strojov a pracovného oblečenia.


Ilustračné foto internet Školenia BOZP

Aby vaše podnikanie aj naďalej prosperovalo, zdravie svojich zamestnancov a bezpečnosť vašich podnikateľských aktivít musíte chrániť tak, že pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte školenie BOZP. Niekedy stačí len pár sekúnd a situácia môže dopadnúť katastrofálne. Keď pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte toto zo zákona povinné školenie, nemusíte sa báť, že by sa práve na vašom pracovisku stal pracovný úraz, ktorý, povedzme si úprimne, môže poškodiť dobrému menu vašej firmy.

Pracovná obuv

Ako majiteľovi a konateľovi spoločnosti by vám malo záležať, aby vaši zamestnanci vo firme mali kvalitnú obuv. Najmä tí pracujúci na rizikových pracoviskách a všeobecne vo výrobných halách by mali mať tú najkvalitnejšiu pracovnú obuv, ktorá by mala chrániť chodidlá zamestnanca pred nebezpečnými tekutými, ale aj tuhými skupenstvami používanými vo výrobných halách.
Obuv musí byť jednoznačne vyrobená z kvalitnej látky, ktorá zabezpečuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a poskytne komfort na dlhé hodiny. Pracovná obuv by mala byť samozrejme aj protišmyková.

Montérky

Krátke, dlhé, monterkové kombinézy, montérkové blúzy – aj toto musíte zabezpečiť každému jednému zamestnancovi presne podľa jeho mier. Najskôr je potrebné pomerať všetkých zamestnancov a potom buď si dať ušiť presne na mieru, alebo sa poobzerať po obchodoch, ktoré sa zaoberajú predajom pracovných odevov vrátane montérok.
Kúpte tie najlepšie pracovné montérky od overených predajcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s predajom pracovných odevov.

Ak sa rozhodnete zainvestovať do kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, zaručíme vám, že noví zamestnanci sa k vám budú len hrnúť. Veď kto by nechcel pracovať vo firme, ktorá sa o zamestnancov stará a vyberá im kvalitné pracovné odevy?

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rádio Roma a Romata skončili v osade, aké je však pozadie?

Aktuality.sk vydali minulý týždeň článok "Rómske rádio zobralo dotácie za 190-tisíc eur, skončilo prepísané v osade." Pred dvoma rokmi som prostredníctvom Sme.sk a Redakcie R1 publikoval článok "Rádio ROMA  A ROMATA, projekty za viac ako 200 tisíc € končia..." Hneď ako som článok publikoval, dotknuté osoby sa ma prostredníctvom svojich právnikov snažili zatlačiť do kúta. Po porade s právnikom sa mi podarilo nátlak zo strany dotknutých osôb umierniť za odplatu, že články stiahnem, a nebudem o nich písať... Napriek tomu som však články uverejnil 

Projekty rádia Roma a Rómskej tlačovej agentúry Romata sa ma osobne dotýkali. Veril som, že projekty za ktorými stál Ján Konček, Milan Nemček, budú projekty ktoré dokážu vytvoriť tvorivé prostredie ako pre rómskych novinárov tak aj pre blogerov. Malo to byť prvé rómske rádio na Slovensku, ktoré by vysielalo v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove a v Prahe. Rómska tlačová agentúra Romata zase mala združovať rómskych novinárov…