Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 12. novembra 2018

Kvalitná výbava pre všetkých zamestnancov rozhoduje o vašom úspechu

Každý jeden podnikateľský subjekt je zo zákona povinný zabezpečiť všetkým svojim zamestnancom dobré podmienky na prácu, no zamyslime sa, koľkí z nich to tak aj naozaj robia a nesnažia sa oklamať kompetentné úrady?

Ak ale patríte k podnikateľskej elite, veľmi dobre si uvedomujete, že úspech vaša firma nedosiahne, ak podceníte nákup kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, vrátane strojov a pracovného oblečenia.


Ilustračné foto internet Školenia BOZP

Aby vaše podnikanie aj naďalej prosperovalo, zdravie svojich zamestnancov a bezpečnosť vašich podnikateľských aktivít musíte chrániť tak, že pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte školenie BOZP. Niekedy stačí len pár sekúnd a situácia môže dopadnúť katastrofálne. Keď pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte toto zo zákona povinné školenie, nemusíte sa báť, že by sa práve na vašom pracovisku stal pracovný úraz, ktorý, povedzme si úprimne, môže poškodiť dobrému menu vašej firmy.

Pracovná obuv

Ako majiteľovi a konateľovi spoločnosti by vám malo záležať, aby vaši zamestnanci vo firme mali kvalitnú obuv. Najmä tí pracujúci na rizikových pracoviskách a všeobecne vo výrobných halách by mali mať tú najkvalitnejšiu pracovnú obuv, ktorá by mala chrániť chodidlá zamestnanca pred nebezpečnými tekutými, ale aj tuhými skupenstvami používanými vo výrobných halách.
Obuv musí byť jednoznačne vyrobená z kvalitnej látky, ktorá zabezpečuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a poskytne komfort na dlhé hodiny. Pracovná obuv by mala byť samozrejme aj protišmyková.

Montérky

Krátke, dlhé, monterkové kombinézy, montérkové blúzy – aj toto musíte zabezpečiť každému jednému zamestnancovi presne podľa jeho mier. Najskôr je potrebné pomerať všetkých zamestnancov a potom buď si dať ušiť presne na mieru, alebo sa poobzerať po obchodoch, ktoré sa zaoberajú predajom pracovných odevov vrátane montérok.
Kúpte tie najlepšie pracovné montérky od overených predajcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s predajom pracovných odevov.

Ak sa rozhodnete zainvestovať do kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, zaručíme vám, že noví zamestnanci sa k vám budú len hrnúť. Veď kto by nechcel pracovať vo firme, ktorá sa o zamestnancov stará a vyberá im kvalitné pracovné odevy?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...