Preskočiť na hlavný obsah

Kvalitná výbava pre všetkých zamestnancov rozhoduje o vašom úspechu

Každý jeden podnikateľský subjekt je zo zákona povinný zabezpečiť všetkým svojim zamestnancom dobré podmienky na prácu, no zamyslime sa, koľkí z nich to tak aj naozaj robia a nesnažia sa oklamať kompetentné úrady?

Ak ale patríte k podnikateľskej elite, veľmi dobre si uvedomujete, že úspech vaša firma nedosiahne, ak podceníte nákup kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, vrátane strojov a pracovného oblečenia.


Ilustračné foto internet Školenia BOZP

Aby vaše podnikanie aj naďalej prosperovalo, zdravie svojich zamestnancov a bezpečnosť vašich podnikateľských aktivít musíte chrániť tak, že pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte školenie BOZP. Niekedy stačí len pár sekúnd a situácia môže dopadnúť katastrofálne. Keď pre všetkých svojich zamestnancov zabezpečíte toto zo zákona povinné školenie, nemusíte sa báť, že by sa práve na vašom pracovisku stal pracovný úraz, ktorý, povedzme si úprimne, môže poškodiť dobrému menu vašej firmy.

Pracovná obuv

Ako majiteľovi a konateľovi spoločnosti by vám malo záležať, aby vaši zamestnanci vo firme mali kvalitnú obuv. Najmä tí pracujúci na rizikových pracoviskách a všeobecne vo výrobných halách by mali mať tú najkvalitnejšiu pracovnú obuv, ktorá by mala chrániť chodidlá zamestnanca pred nebezpečnými tekutými, ale aj tuhými skupenstvami používanými vo výrobných halách.
Obuv musí byť jednoznačne vyrobená z kvalitnej látky, ktorá zabezpečuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a poskytne komfort na dlhé hodiny. Pracovná obuv by mala byť samozrejme aj protišmyková.

Montérky

Krátke, dlhé, monterkové kombinézy, montérkové blúzy – aj toto musíte zabezpečiť každému jednému zamestnancovi presne podľa jeho mier. Najskôr je potrebné pomerať všetkých zamestnancov a potom buď si dať ušiť presne na mieru, alebo sa poobzerať po obchodoch, ktoré sa zaoberajú predajom pracovných odevov vrátane montérok.
Kúpte tie najlepšie pracovné montérky od overených predajcov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s predajom pracovných odevov.

Ak sa rozhodnete zainvestovať do kvalitnej výbavy pre všetkých zamestnancov, zaručíme vám, že noví zamestnanci sa k vám budú len hrnúť. Veď kto by nechcel pracovať vo firme, ktorá sa o zamestnancov stará a vyberá im kvalitné pracovné odevy?

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.
(podľa Jakuba Drábika)

1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 
3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvá…