Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 9. januára 2019

Byť dnes chorý znamená, že sa o vás v nemocnici postarajú ako v chudobinci

Je to fakt na zaplakanie ako dnes vyzerá zdravotníctvo, alebo skôr zdravotná starostlivosť o obyčajného človeka. Ak nepatríte k vyššej vrstve, ak nedisponujete značnými finančnými prostriedkami, skrátka nie ste zazobaný zbohatlík, je aj tak o vás v nemocnici postarané.

Ilustračné foto/ Internet 


Máme staré nemocnice, ak napíšem staré tak doslova... Staré postele, staré nemocničné zariadenia, ktoré majú viac ako 40 rokov. O nemocničnej strave sa snáď ani nemusím nejak špeciálne vyjadrovať.
O väzňa vo výkone trestu je lepšie postarané ako o chorého človeka.

Niektoré nemocnice sú v tak dezolátnom technickom stave, že po príchode do takej nemocnice a na jej oddelenie máte pocit, že ste sa ocitli v čase spred 200 rokmi. Padajúca omietka, zle tesniace okná cez ktoré fúka ako na stanici, či sprchy, ktoré si pamätajú naše prababičky nedávajú pocit, že ste sa prišli vyliečiť, ale zomrieť.

Priamo z Prešovskej nemocnice máme aj reportáž Štefana Dreveňaka, ktorý je momentálne hospitalizovaný na jednom z jej oddelení.     
Ako napísal Štefan Ďakujem ministerstvu zdravotníctva za ric papir a za všetky Poľské výrobky ktoré podpouju inú krajinu namiesto vlastnej ale zato lacný výrobok. Barz šumne dzekujem váš ľúbi cigan "😉Jozef Kmeťo a Štefan Dreveňak 

Štefanovi prajem skoré uzdravenie a zotavenie 😉

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...