Preskočiť na hlavný obsah

Byť dnes chorý znamená, že sa o vás v nemocnici postarajú ako v chudobinci

Je to fakt na zaplakanie ako dnes vyzerá zdravotníctvo, alebo skôr zdravotná starostlivosť o obyčajného človeka. Ak nepatríte k vyššej vrstve, ak nedisponujete značnými finančnými prostriedkami, skrátka nie ste zazobaný zbohatlík, je aj tak o vás v nemocnici postarané.

Ilustračné foto/ Internet 


Máme staré nemocnice, ak napíšem staré tak doslova... Staré postele, staré nemocničné zariadenia, ktoré majú viac ako 40 rokov. O nemocničnej strave sa snáď ani nemusím nejak špeciálne vyjadrovať.
O väzňa vo výkone trestu je lepšie postarané ako o chorého človeka.

Niektoré nemocnice sú v tak dezolátnom technickom stave, že po príchode do takej nemocnice a na jej oddelenie máte pocit, že ste sa ocitli v čase spred 200 rokmi. Padajúca omietka, zle tesniace okná cez ktoré fúka ako na stanici, či sprchy, ktoré si pamätajú naše prababičky nedávajú pocit, že ste sa prišli vyliečiť, ale zomrieť.

Priamo z Prešovskej nemocnice máme aj reportáž Štefana Dreveňaka, ktorý je momentálne hospitalizovaný na jednom z jej oddelení.     
Ako napísal Štefan Ďakujem ministerstvu zdravotníctva za ric papir a za všetky Poľské výrobky ktoré podpouju inú krajinu namiesto vlastnej ale zato lacný výrobok. Barz šumne dzekujem váš ľúbi cigan "😉Jozef Kmeťo a Štefan Dreveňak 

Štefanovi prajem skoré uzdravenie a zotavenie 😉

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…