Odmena za nákup na ZľavaDňa

utorok 29. januára 2019

Máte záujem získať dobrú prácu? Ak áno, skúste sa presťahovať do Bratislavy


Napriek tomu, že viaceré prieskumy naznačujú klesajúcu nezamestnanosť, viacerí ľudia trú biedu a majú problém sa zamestnať. Problémy im spôsobujú nielen nedostatočné skúsenosti s danou pracovnou pozíciou, ale aj veľká vzdialenosť, ktorú by museli prekonávať každý deň cestou do nového zamestnania.

Ak ale máte záujem získať dobrú prácu, skúste ju hľadať tam, kde je jej dosť – v Bratislave. Najskôr si však budete musieť vybaviť prechodný pobyt.


Foto/ mojpobox 

Vybavenie prechodného pobytu

Zo zákona je dané, že ak sa nebudete nachádzať na mieste svojho trvalého pobytu viac ako 90 dní, ste povinný hlásiť si prechodný pobyt na príslušných úradoch. Ak vám ho nájomca bytu nebude chcieť ponúknuť, spoľahnite sa na mojpobox.sk, ktorý takým, ako ste vy, poskytne prechodný pobyt. Stačí, prenajmete adresu prechodného pobytu u nich a nemusíte si robiť starosti okolo vybavovania prechodného pobytu.

Ak ale plánujete dlhodobo žiť v Bratislave, potrebujete mať trvalý pobyt.

Trvalý pobyt od MojPobox

MojPobox vám okrem prenájmu adresy prechodného pobytu ponúka možnosť prenajať si aj adresu na trvalý pobyt. Ponúkajú trvalý pobyt v Bratislave, konkrétne v bratislavskej mestskej časti Rača. Okrem trvalého pobytu počítajte aj s email a sms notifikáciou o prijatej pošte, označenou poštovou schránkou, skenovaním prijatej pošty na požiadanie, online evidenciu doručenej pošty a odfotenie každej prijatej zásielky.

Ak chcete trvalý pobyt v lukratívnej časti Bratislavy, neváhajte osloviť MojPobox.

Ak chcete dobré zamestnanie, hľadajte ho v Bratislave. Práve tam sa sústredí najviac zaujímavých firiem a tým aj pracovných ponúk, ktoré vám zmenia život k lepšiemu a otvoria vám brány do lepších firiem a na lepšie pracovné pozície.

Na začiatok vyskúšajte podnájom. Uvidíte, ako sa vám bude v hlavnom meste páčiť a či sa v ňom budete chcieť usadiť. Hľadanie podnájmu bude na začiatok finančne úspornejšie. Ceny bytov sú v Bratislave vysoké a ak ešte nemáte stále miesto v Bratislave, nezadlžujte sa zbytočne.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...