Preskočiť na hlavný obsah

Policajné pátranie po 17 mesačnej Márii Tudorike, ktorú uniesol zlodej aút

Maria Tudorika, 17 mesačné unesené dievčatko.../foto: ES./


Polícia hľadá 17-mesačné dievčatko, ktorá bola unesená mužom, keď ukradol otcovo auto, vyjadrila sa Scotland Yard.

Otec sa stretol s cudzincom v Manor Parku vo východnom Londýne, krátko pred 15.40 v nedeľu 6.12018, s cieľom predať Audi A5.

Ale podozrivý vyskočil do vozidla a odišiel z Nine Acres Close s dievčaťom menom Maria Tudorica, ktorá sedela na prednom sedadle spolujazdca, povedali dôstojníci.

Čierny automobil - registračné číslo FY58UAZ - bol nájdený opustený v blízkosti Hatherway Crescent bez dieťaťa.

Učiteľ, ktorý navštívil rodičov Márie Tudoriky povedal, že rodina uneseného dievčatka bola rozrušená a zúfalá, keď sa dozvedeli, že auto bolo nájdené bez Márie.

25-ročná Nazneen Saleh bola šokovaná pri čítaní správ o udalostiach, ktoré sa odohrali na ulici, keď šla von a hovorila so strýkom dievčaťa a ženou, o ktorej sa domnieva, že je jej babičkou.

"Hovorila som so strýkom dieťaťa, vysvetľoval mi situáciu a nevedel ešte, že našli auto opustené, bez dievčatka", povedala pani Saleh tlačovej asociácii.

"Myslím, že babička dieťaťa bola tam a bola veľmi zúfalá." "Nemôžem uveriť, že našli auto, ale nie dieťa", povedala...

"Je to úplne zničujúce, som šokovaná a som učiteľka, takže sa cítim naštvaná," ​​dodala pani Saleh.

Scéna v Nine Acres Close, Newham, východný Londýn, keď polícia hľadala Máriu /foto: ES./

Mária, ktorá pôvodne pochádza z Rumunska, žije na tej istej ulici, kde spomínaná pani učiteľka a že mala v čase, keď bola unesená, na sebe oblečený biele tričko a  červené nohavice.

Detektívi Scotland Yardu povedali, že človek, ktorý ukradol auto aj s dievčatkom, je bol malý ázijský muž, ktorý bol oblečený do čierneho oblečenia.

Ktokoľvek s akýmikoľvek informáciami by mal zavolať políciu na 999, alebo Crimestoppers anonymne na číslo 0800 555 111.


Iveta Kmeťová
zdroj: ES.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…