Preskočiť na hlavný obsah

Súčasťou tímu Nadara nie je Ján Gábor nazývaný tiež Romano Rašaj

Dnes som si pozrel živé vysielanie pána Pavla Krtka,kde sa dištancoval od živých vysielaní Jána Gábora. Ján Gábor posledné obdobie cca. od 3.12. 2018  si cez svoje živé vysielania  vybavoval svoje "účty" s pánom Hmilanským. Podľa slov pána Pavla Krtka tím Nadara pracoval sám za seba, pán Ján Gábor chvíľku do tímu Nadara patril, ale odišiel s tímu a pracoval sám za seba. Ako ďalej Pavel Krtek povedal "tím Nadara nikoho nikdy neokradol! a nerobil žiadne finančné zbierky"  


Redakcia R1 cca. dva roky sleduje rôzne výzvy na pomoc, sledujeme aj reakcie ľudí a od začiatku sa to viedlo nekoordinovane. Bolo obdobie, že v prebehu jedného týždňa sa na sociálnej sieti objavilo cez 10 finančných výziev od rôznych vyzývateľov. Ľudia sa neraz cez komentáre dožadovali ako ich peniaze skončili, pretože sa nevedelo koľko sa vyzbieralo a ako sa v niektorých prípadoch pomohlo. Ak do toho zoberieme jednotivé  živé vysielania pána Jána Gábora, či Norberta Hmilanského, ale aj iných ako si verejne vybavovali nevybavené účty, vyvolávalo to iba pochybnosti... Na základe týchto skutočností vznikol článok "Fraška na sociálnej sieti, alebo "zlodej kričí chyťte zlodeja"...


Od začiatku ako článok vyšiel, som nielen prostredníctvom Rádia G6, ale aj predtým, pri osobných rozhovoroch dával možnosť, aby sa dotknuté osoby vyjadrili, čo môže potvrdiť aj Pavel Krtek, ktorý bol tiež pri tom... Do dnešného dňa to tak neurobili. Takže nie je pravda čo v živom vysielaní pána Pavla Krtka pani Anna Polákova povedala, že som nedal priestor, ten priestor som sa snažil  dať, a ich reakciu dokonca aj vydať na portáli Redakcie R1!!! 

Nikdy som nepovedal, že som proti zbierkam, ale spôsob akým sa zbierky robili nie len mne ale v mnohých ľuďoch vyvolávalo veľa otáznikov...


Som plne pripravený za článok "Fraška na sociálnej sieti, alebo "zlodej kričí chyťte zlodeja"...  niesť zodpovednosť so všetkými dôkazmi, ktoré Redakcia R1 má zozbierané za necelé cca. 2 roky... 


Jozef Kmeťo 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…