Najnovšie články
latest

Zábavná show zbierok pokračuje

Ja sa nemôžem prestať diviť akí sú všetci aktéri zbierok veľkí srdciari. Až do takej miery, že to začína mať politické pozadie. A to vôbec nie je dobré, pretože to v konečnom dôsledku to môže mať opačný efekt ako by sa možno očakávalo.Všetci aktéri už nevyzývajú k finančným zbierkam, ale k zbierkam šatstva, potravín a podobne. No a ak predsa treba nejaké tie lováše, aktéri zbierok sa naučili nové slovo TRANSPARENTNÝ.

Výzvy začínajú mať aj iný charakter. Charakter srdcervúcej lásky cez politický žalúdok. Na čo nám je Ježiš Kristus, kde sa obzriem všade je. Zapnem počítač a zrazu ma osloví niekoľko Ježiškov naraz zo srdcervúcou láskou pomáhať. Niektorí sa začínajú dokonca vidieť aj v roli Martina Luthera Kinga, zrejme videli príliš veľa filmov.

Toľko srdciarov som v živote nevidel. Kam sa pozriem, tam "kardiak" na vás prehovorí, aké veľké srdce má a vôbec všetci majú veľké srdcia na pravom mieste. Srdce je uložené v hrudníku medzi pľúcami, hrudnou kosťou, ak ho niektorí aktéri zbierok majú na pravom mieste, mali by urýchlene vyhľadať kardiológa, pretože to môže skončiť katastrofálne. Môže to začať srdcovou arytmiou, pretože mať srdce na pravom mieste a ešte aj veľké je vrodená srdcová vada. Takto postihnutý pacient môže pociťovať náhle búšenie srdca, obvykle sa to môže stať pri kúpe šatstva na kilá vo veľkoskladoch vietnamských podnikateľov. Jedno vrece oblečenia vyjde takéhoto "kardiaka" na pár babiek. Pri kúpe potravín tam treba trošku viac tých peniažkov a ak sa to nedokáže vyzbierať cez finančnú TRANSPARENTNÚ zbierku a "kardiak" to bude musieť zacvakať zo svojich, príde k fibrilácií predsiení. Chaotické, nepravidelné sťahy veľkého srdca na pravom mieste môžu viesť až k infarktu myokardu.   
Ľudia, ja týmto ľuďom, ktorí sú tak veľkí srdciari so srdcom na pravom mieste neverím ani to čo dýchajú. Môžete ma odsudzovať, nenávidieť, preklínať, ale ja im fakt neverím. Tie grotesky, ktoré predvádzajú na sociálnej sieti vôbec, ale vôbec neprispievajú k dôveryhodnosti aktérov zbierok. Ak do toho priberieme aj čo raz výraznejšie politické pozadie, no nemôžem inak ako len o tom pochybovať. Pokrytectvo z niektorých veľkých srdciarov na pravom mieste by spálilo aj disk na počítači. Politiku v tomto článku riešiť nebudem, lebo na to ešte príde čas v iných článkoch. Celý život som bol presvedčený, že to čo človek robí by malo mať hlavu aj pätu. Pri týchto zbierkach hlava a päta chýbajú a je len srdce na pravom mieste, no ale ako vieme v živote to nestačí. Nekoordinované zbierky a to čoho sme všetci svedkami na sociálnej sieti, je čisté divadlo a to urážam divadlo ako umenie. Keď sa ma opýtate prečo píšem o pokrytectve, a ako inak by som mal nazvať niektorých srdciarov na pravom mieste, ktorí urobia živé vysielanie a vzápätí video stiahnu, alebo dementujú to čo povedali, či sa snažia nepríjemné veci zahladiť dlhosiahlými rečami o láske a srdci na pravom mieste. Veď to je smiešne, nestoja si ani za vlastným slovom a takýmto ľudom má normálny človek dôverovať??!Jozef Kmeťo   


 
« PREV
NEXT »

2 komentáre

  1. pan Kmeto robite dobru robotu klobuk dole preda vama..uz bylo tych podvodu dost

    OdpovedaťOdstrániť
  2. pan Kmeto konecne niekto kto napísal pravdu o tych darmožračoch!!!! Drzte sa a nedajte sa im!!!!!

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme