Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Zdravotné problémy, ktoré trápia väčšinu mužov po štyridsiatke

Život mužov sa na prelome tridsiatky a štyridsiatky výrazne mení. V tomto časovom období si muži zakladajú rodiny, no s blížiacou sa štyridsiatkou sa pridružujú mnohé zdravotné problémy. Ťažko pracujúci muži, ale aj muži pracujúci v kanceláriách majú problémy s chrbticou, konkrétne s posunutými platničkami. Okrem toho sa začínajú objavovať aj prvé problémy v spálni.

Ilustračné foto/internet 


Erektilná dysfunkcia

Je to zdravotný problém, ktorý trápi vždy len mužov. Stretávajú sa s ním najmä muži, ktorí majú 40 a viac. V poslednom období ale lekári upozorňujú na to, že erektilná dysfunkcia nie je problém len mužov v stredných rokoch, ale častejšie trápi aj mladších mužov. Môže za to najmä rýchly životný štýl – minimum času venovaný sebe, neustály stres a nevhodné stravovanie.

Ak sa chcete vyhnúť erektilnej dysfunkcii, dbajte o svoje zdravie aj keď nemáte žiadne príznaky, ktoré by naznačovali, že sa objavila erektilná dysfunkcia.
Keď nedôjde k pohlavnému spojeniu so ženou, muž si sex neužije a práve preto je potrebné zistiť si včas dôležité informácie o erektilnej dysfunkcii.

Bakteriálne ochorenie predkožky

Práve táto časť penisu robí mužom najväčšie problémy. V tejto časti majú baktérie optimálne podmienky na vývoj a mužom spôsobujú veľké bolesti. Dôsledkom týchto komplikácií bývajú problémy v sexuálnom živote a absencie sexu. Tento problém sa dá vyriešiť podstúpením obriezky. Kedysi sa obriezka vykonávala čisto z náboženských dôvodov, dnes to tak už nie je.
Ak máte problémy s baktériami na predkožke, pouvažujte nad zákrokom obriezky.

Nečakajte a problémy riešte ihneď

Keď vám to s partnerkou neklape v posteli, môžete si pomôcť novými erotickými hračkami zo známeho sexshopu. Pomôcť si môžete aj novým erotickým spodným prádlom pre partnerku.

Keď ale máte problém udržať erekciu a váš penis „ničia“ baktérie, je načase pouvažovať nad riešením, ktoré tieto zdravotné komplikácie raz a navždy odstráni.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…