Preskočiť na hlavný obsah

Zdravotné problémy, ktoré trápia väčšinu mužov po štyridsiatke

Život mužov sa na prelome tridsiatky a štyridsiatky výrazne mení. V tomto časovom období si muži zakladajú rodiny, no s blížiacou sa štyridsiatkou sa pridružujú mnohé zdravotné problémy. Ťažko pracujúci muži, ale aj muži pracujúci v kanceláriách majú problémy s chrbticou, konkrétne s posunutými platničkami. Okrem toho sa začínajú objavovať aj prvé problémy v spálni.

Ilustračné foto/internet 


Erektilná dysfunkcia

Je to zdravotný problém, ktorý trápi vždy len mužov. Stretávajú sa s ním najmä muži, ktorí majú 40 a viac. V poslednom období ale lekári upozorňujú na to, že erektilná dysfunkcia nie je problém len mužov v stredných rokoch, ale častejšie trápi aj mladších mužov. Môže za to najmä rýchly životný štýl – minimum času venovaný sebe, neustály stres a nevhodné stravovanie.

Ak sa chcete vyhnúť erektilnej dysfunkcii, dbajte o svoje zdravie aj keď nemáte žiadne príznaky, ktoré by naznačovali, že sa objavila erektilná dysfunkcia.
Keď nedôjde k pohlavnému spojeniu so ženou, muž si sex neužije a práve preto je potrebné zistiť si včas dôležité informácie o erektilnej dysfunkcii.

Bakteriálne ochorenie predkožky

Práve táto časť penisu robí mužom najväčšie problémy. V tejto časti majú baktérie optimálne podmienky na vývoj a mužom spôsobujú veľké bolesti. Dôsledkom týchto komplikácií bývajú problémy v sexuálnom živote a absencie sexu. Tento problém sa dá vyriešiť podstúpením obriezky. Kedysi sa obriezka vykonávala čisto z náboženských dôvodov, dnes to tak už nie je.
Ak máte problémy s baktériami na predkožke, pouvažujte nad zákrokom obriezky.

Nečakajte a problémy riešte ihneď

Keď vám to s partnerkou neklape v posteli, môžete si pomôcť novými erotickými hračkami zo známeho sexshopu. Pomôcť si môžete aj novým erotickým spodným prádlom pre partnerku.

Keď ale máte problém udržať erekciu a váš penis „ničia“ baktérie, je načase pouvažovať nad riešením, ktoré tieto zdravotné komplikácie raz a navždy odstráni.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…