Preskočiť na hlavný obsah

Ako kombinovať dámske zimné oblečenie, čo máte v šatníku?


Nájsť vhodné oblečenie na konkrétnu príležitosť robí problémy väčšine žien. Každé ráno stoja pred šatníkovou skriňou a hľadajú dobré oblečenie, ktorým by ohúrili, no zároveň na seba nepútali nechcenú pozornosť.

Ako sa teda naučiť kombinovať dámske zimné oblečenie, čo máte v šatníku a vyhnúť sa nákupom ďalšieho? Máme pre vás pár zaujímavých nápadov, ako na to.

Pletené svetre s bavlnenými tričkami


Z hrubých pletených svetrov si dokážete vytvoriť viacero zaujímavých outfitov. Jedným z nich je kombinácia hrubého pleteného svetra vo výraznejších farbách s bavlneným tričkom s trojštvrťovým alebo dlhým rukávom. Ak zvolíte jednofarebný sveter, potom si môžete dovoliť aj vzorované bavlnené tričká. Ak ale často nosievate viacfarebné a vzorované svetre, uprednostnite skôr neutrálne farby bavlnených tričiek.

Teplý sveter vás bude hriať, no akonáhle prídete do interiéru, potrebujete tenší vrchný diel a ten dokonale zastúpi práve bavlnený top.


Pletené svetre skombinujete s klasickými cigaretovými nohavicami, slim džínsami, ale aj so zateplenými legínami.


Šaty z jemného úpletu a pančuchyAk chcete vyzerať štýlovo, no zároveň chcete, aby vám nebola zima, skúste zo svojho šatníka vyťahovať jednofarebné šaty z jemného úpletu. Tie vám odporúčame kombinovať so vzorovanými pančuchami (bodkovanými, pásikavými), poprípade s klasickými jednofarebnými. Ideálna je kombinácia sivej a čiernej. Ak vám ale takýto outfit príliš nevonia, stačí, ak ho doplníte farebnými šperkami – náramkom, náhrdelníkom a výraznými náušnicami.


Sivými, čiernymi, ale ani zelenými, či tmavomodrými šatami nič nepokazíte. Ak chcete vyniknúť, stačí skombinovať bordové šaty s tmavými pančuchami a s červeným rúžom a dokonale budete pútať pozornosť všetkých mužov. Na toto oblečenie si obliekajte podšitú prechodnú bundu, poprípade príjemný dámsky kabát.


Ďalšie kúsky, ktoré v zime využijeteKombinujte to, čo máte v šatníku. Cez zimu nosievajte aj vlnené dámske vesty a huňaté dámske kabáty. Nevyhýbajte sa ani šatám. Už dávno neplatí, že šaty sú len súčasťou letného dámskeho šatníka. Ak vám ale kilogramy po Vianociach ostali a neoblečiete si obľúbený outfit, skúste zmeniť životný štýl a pomôžte si dobrými tabletkami na chudnutie.

Noste to, čo máte a prispejete tak k zníženiu textilného odpadu, ktorý zaťažuje životné prostredie.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…