Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Ako kombinovať dámske zimné oblečenie, čo máte v šatníku?


Nájsť vhodné oblečenie na konkrétnu príležitosť robí problémy väčšine žien. Každé ráno stoja pred šatníkovou skriňou a hľadajú dobré oblečenie, ktorým by ohúrili, no zároveň na seba nepútali nechcenú pozornosť.

Ako sa teda naučiť kombinovať dámske zimné oblečenie, čo máte v šatníku a vyhnúť sa nákupom ďalšieho? Máme pre vás pár zaujímavých nápadov, ako na to.

Pletené svetre s bavlnenými tričkami


Z hrubých pletených svetrov si dokážete vytvoriť viacero zaujímavých outfitov. Jedným z nich je kombinácia hrubého pleteného svetra vo výraznejších farbách s bavlneným tričkom s trojštvrťovým alebo dlhým rukávom. Ak zvolíte jednofarebný sveter, potom si môžete dovoliť aj vzorované bavlnené tričká. Ak ale často nosievate viacfarebné a vzorované svetre, uprednostnite skôr neutrálne farby bavlnených tričiek.

Teplý sveter vás bude hriať, no akonáhle prídete do interiéru, potrebujete tenší vrchný diel a ten dokonale zastúpi práve bavlnený top.


Pletené svetre skombinujete s klasickými cigaretovými nohavicami, slim džínsami, ale aj so zateplenými legínami.


Šaty z jemného úpletu a pančuchyAk chcete vyzerať štýlovo, no zároveň chcete, aby vám nebola zima, skúste zo svojho šatníka vyťahovať jednofarebné šaty z jemného úpletu. Tie vám odporúčame kombinovať so vzorovanými pančuchami (bodkovanými, pásikavými), poprípade s klasickými jednofarebnými. Ideálna je kombinácia sivej a čiernej. Ak vám ale takýto outfit príliš nevonia, stačí, ak ho doplníte farebnými šperkami – náramkom, náhrdelníkom a výraznými náušnicami.


Sivými, čiernymi, ale ani zelenými, či tmavomodrými šatami nič nepokazíte. Ak chcete vyniknúť, stačí skombinovať bordové šaty s tmavými pančuchami a s červeným rúžom a dokonale budete pútať pozornosť všetkých mužov. Na toto oblečenie si obliekajte podšitú prechodnú bundu, poprípade príjemný dámsky kabát.


Ďalšie kúsky, ktoré v zime využijeteKombinujte to, čo máte v šatníku. Cez zimu nosievajte aj vlnené dámske vesty a huňaté dámske kabáty. Nevyhýbajte sa ani šatám. Už dávno neplatí, že šaty sú len súčasťou letného dámskeho šatníka. Ak vám ale kilogramy po Vianociach ostali a neoblečiete si obľúbený outfit, skúste zmeniť životný štýl a pomôžte si dobrými tabletkami na chudnutie.

Noste to, čo máte a prispejete tak k zníženiu textilného odpadu, ktorý zaťažuje životné prostredie.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rádio Roma a Romata skončili v osade, aké je však pozadie?

Aktuality.sk vydali minulý týždeň článok "Rómske rádio zobralo dotácie za 190-tisíc eur, skončilo prepísané v osade." Pred dvoma rokmi som prostredníctvom Sme.sk a Redakcie R1 publikoval článok "Rádio ROMA  A ROMATA, projekty za viac ako 200 tisíc € končia..." Hneď ako som článok publikoval, dotknuté osoby sa ma prostredníctvom svojich právnikov snažili zatlačiť do kúta. Po porade s právnikom sa mi podarilo nátlak zo strany dotknutých osôb umierniť za odplatu, že články stiahnem, a nebudem o nich písať... Napriek tomu som však články uverejnil 

Projekty rádia Roma a Rómskej tlačovej agentúry Romata sa ma osobne dotýkali. Veril som, že projekty za ktorými stál Ján Konček, Milan Nemček, budú projekty ktoré dokážu vytvoriť tvorivé prostredie ako pre rómskych novinárov tak aj pre blogerov. Malo to byť prvé rómske rádio na Slovensku, ktoré by vysielalo v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove a v Prahe. Rómska tlačová agentúra Romata zase mala združovať rómskych novinárov…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…