Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 11. februára 2019

Hľadáte novú sedaciu súpravu? Skúste si pri výbere novej sedačky všímať toto


Je dôležitou súčasťou obývačky, no väčšinou si vyberáme také sedacie súpravy, ktoré sa nám po pár rokoch znehodnotia až tak, že sme nútení kúpiť si nové. Sedacie súpravy nepatria k lacným investíciam a práve preto by ste si mali dávať veľký pozor, akú sedaciu súpravu si vyberiete.

Ak momentálne hľadáte novú sedaciu súpravu, poradíme vám, čo by ste si mali pri výbere novej všímať.Ilustračné foto Hodí sa vám farebne do priestoru?


Treba zvážiť aj toto. Nová sedacia súprava, ktorú si vyberiete, sa vám musí farebne hodiť do priestoru. Ak máte farebné steny, nie je dobré, aby ste si kupovali farebné sedacie súpravy. V tomto prípade by ste sa mali zamerať predovšetkým na kúpu neutrálnych sedacích súprav. Hodia sa vám k akejkoľvek farbe. Skôr si vymeníte bytové dekorácie ako celú sedačku, nemyslíte?

Ak chcete modernú sedaciu súpravu, vyberajte skôr neutrálne odtiene. Ak ste umelecká duša a rada experimentujte, „nudné“ farby nahraďte živšími.

Zmestí sa vám do obývačky?


Skôr, ako si vôbec pôjdete pozrieť ponuku sedacích súprav, pomerajte si priestory, v ktorých bude umiestnená sedačka. Pre vás bude výhodou, ak si zakreslíte rozmery miestnosti, rozmery, kde bude umiestnená sedačka, ale aj rozmery, koľko meria nábytok, ktorý v miestnosti ostáva.

Musíte vedieť, či sa vám sedačka do obývačky aj zmestí. Suverénne najpredávanejšími sedačkami sú moderné rohové sedacie súpravy. Poskytnú dostatok miesta na sedenie a v prípade potreby ich môžete rozložiť a spraviť z nich lôžko na spanie.

Rohovými sedačkami nič nepokazíte – hodia sa najmä do malých obývačiek, no môžu vyniknúť aj v tých väčších.

Slovenské sedačky = kvalitné sedačky


Hovorí sa, že je to tak. Slovenské sedačky patria k najkvalitnejším sedačkám. Platí, že čím menšie čalunníctvo si nájdete, tým kvalitnejšie sedačky vám dokáže vyrobiť.

Ak sa ale rozhodnete pre kúpu novej slovenskej sedacej súpravy, máte istotu, že vám vydrží dlhšie ako mnohé vyrobené napríklad v Poľsku.

Používajú kvalitné poťahové látky a molitan, ktorý vydrží veľa rokov aj pri pravidelnom používaní.

Dúfame, že vám tieto praktické rady uľahčia výber vašej novej sedacej súpravy.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...