Preskočiť na hlavný obsah

Odchádzajú od vás zákazníci? Skúste spoluprácu s call centrom


Výrazný pokles zákazníkov dokáže položiť na lopatky aj skúsených dlhoročných podnikateľov, ktorí si prešli už bársčím. Pokles zákazníkov ohrozuje fungovanie celej firmy a ak sa stav nezmení, hrozí zánik spoločnosti.

Ak aj vaša spoločnosť rapídne stráca zákazníkov a vy neviete prečo, skúste osloviť call centrum, ktoré vám prinavráti zašlú slávu a dostane vás opäť na vrchol.

 

Čo vám ponúkne skúsené call centrum?

Pre tých, ktorí nevedia, ako by im mohli pomôcť odborníci z call centra, máme odpoveď. Call centrum vám dokáže prilákať nových zákazníkov, ale dokáže sa vám postarať aj o tých stálych. Je dobré, aby ste vy ako firma mali záujem o to, ako berú vaši stáli zákazníci vaše služby. Je potrebné poznať spätnú väzbu, pretože len tá vám umožní napredovať. Ak sa vaše nové výtvory nebudú páčiť vašej stálej klientele, ako zabránite poklesu návštevnosti, keď vás nechcú ani stáli zákazníci?

Oslovte call centrum a uvidíte, že problémy s odchodom zákazníkov vás už nebudú trápiť.


Ponúknu vám službu aktívneho a pasívneho marketingu

Dostaňte sa do povedomia zákazníkov a neodmietnite možnosť vyšvihnúť sa opäť na výslnie. Užívajte si radšej len príjemné stránky biznisu! Konkrétne žiadaný aktívny telemarketing je jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov na komunikáciu so zákazníkmi. Vďaka nemu zistíte potenciál vašich výrobkov a služieb. Budete vedieť predvídať, čo klient ocení a čo naopak potrebuje úpravy.

Vyškolený personál

Aktívne oslovovanie zákazníkov si vyžaduje kvalitný vyškolený personál, ale aj spoľahlivú techniku. Viaceré call centrá sú vybavené kvalitnými pevnými linkami, ale aj spoľahlivými mobilnými telefónmi, ktoré zamestnanci dennodenne využívajú a nikdy nerobia problémy.

Kvality mobilných telefónov vy však samozrejme neovplyvníte. Vám bude záležať na tom, aký kvalitný personál pracuje v danom call centre a či bude vedieť osloviť vašich zákazníkov.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…