Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 11. februára 2019

Ovládanie cudzích jazykov vám otvorí brány do významných firiem

Nájsť dobrú prácu je v súčasnosti jednoduchšie ako kedysi, no aj napriek tomu nie sú niektorí ľudia spokojní s tým, kde pracujú a za akých podmienok pracujú.

Ak ste študent, poprípade máte dieťa, ktoré tento rok nastúpi na strednú školu, pouvažujte nad možnosťou štúdia v zahraničí.


Ilustračne foto Stredoškolské štúdium v zahraničí


Pre rodičov je to niečo nepredstaviteľné, pretože prídu o prítomnosť svojho dieťaťa v domácnosti. Veľké vzdialenosti sa však v súčasnosti dajú bezproblémovo prekonávať a existujú aj aplikácie, ktoré umožňujú spolu komunikovať z akéhokoľvek miesta, kde je Wi-fi.


Dieťa spozná novú kultúru, nové miesta, nových kamarátov a ešte k tomu sa naučí aj cudzí jazyk lepšie ako v ktorejkoľvek jazykovej škole na Slovensku. Dieťa bude žiť v danom prostredí, nebude mať okolo seba nikoho, kto by ovládal jeho rodný jazyk. Síce vám to možno príde drastické dať dieťa do prostredia, kde nikto neovláda jeho rodný jazyk, no snažte sa na to pozerať trošku inak. Dieťa bude nútené hovoriť v cudzom jazyku, čím sa ho naučí pomerne skoro.


Stredoškolské štúdium v zahraničí má viac výhod ako nevýhod, preto ak vaše dieťa súhlasí, zapíšte ho na stredoškolské štúdium v zahraničí.


Jazykové pobyty na Malte


Prečo práve jazykový pobyt na Malte? Pretože práve tu je jeden z najpoužívanejších jazykov práve angličtina. Ak sa chcete naučiť práve tento jazyk, skúste jazykové pobyty na Malte. Kamkoľvek sa pohnete, tam na vás bude „hovoriť“ angličtina. Po maltčine je to druhý národný jazyk.

Okrem možnosti naučiť sa angličtinu spoznáte históriu tohto maličkého ostrova. Poteší vás aj fakt, že more je tu teplé aj v septembri. Okrem učenia sa zažijete aj menšiu dovolenku. 
Buďte stále v spojení


Jazykový pobyt, resp. stredoškolské štúdium nejaký čas trvá a práve preto nie je zlé, keď si so sebou zoberiete aj vlastný notebook, ktorý vám umožní vzdelávať sa aj na izbe a zároveň spojiť sa s rodinnými príslušníkmi.

Zo všetkých značiek notebookov sa odporúčajú výkonné notebooky HP. Majú kvalitné procesory, grafickú kartu a vydržia veľmi dlho.


Ak chcete získať dobré pracovné miesto, skúste absolvovať buď jazykový pobyt v zahraničí, alebo skúste študovať v krajinách, ktorých jazyk sa chcete naučiť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...