Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 13. februára 2019

Prekvapte svojho milého originálnym darčekom na Valentína


Valentín – sviatok všetkých zamilovaných je onedlho tu a ak práve teraz zháňate originálny darček pre svojho partnera, máme pre vás zopár dobrých tipov na Valentína. Oslávte sviatok sv. Valentína originálnym spôsobom a prekvapte svojho milého ešte originálnejším darčekom!


 
Ilustračné foto 


Pánske tričko s nápisom

Originálne pánske tričko s nápisom by bolo skvelým darčekom práve na tento sviatok - sviatok všetkých zamilovaných. Z partnera si nielenže vystrelíte, ale ho aj potešíte. Veď darčeky by mali potešiť, rozosmiať, čo tieto vtipné pánske tričká určite dokážu!

Ak stále neviete, čo kúpiť, skúste teda pánske tričko s vtipným nápisom a obrázkom.

Vtipné spodné prádlo


Ak vám tričko nepríde také zaujímavé, skúste si obzrieť ponuku vtipného spodného prádla. Také pánske slipy, či boxerky s vtipnými nápismi, ktoré sa presne hodia k povahe a osobnosti vášho partnera by neboli zlým darčekom. Pozor dajte ale najmä na veľkosť.

Ak budete objednávať cez internet, pomerajte si spodné prádlo, čo má váš partner doma a na základe týchto rozmerov mu kupujte nové vtipné spodné prádlo.

Nová erotická pomôcka


Každý vzťah potrebuje trošku nakopnúť. Ak váš vzťah chcete ešte viac utužiť, skúste partnerovi podarovať novú atraktívnu erotickú pomôcku z online sexshopu. Nové erotické pomôcky vášho partnera nabudia a v podstate vám obom skvalitnia intímny život za dverami spálne.

Pripravte chutnú večeru

Viete aké má váš partner obľúbené jedlo? Ak áno, pripravte na tento špeciálny sviatočný deň jeho obľúbené jedlo. Naservírujte to čo najlepšie a nezabudnite na chutný alkohol a sladký dezert.

Niet nad domáce chutné jedlo z kvalitných surovín, ktoré ste si sama nakúpila a viete, že sa vám z nich podarí vyčarovať chutný pokrm.

Prekvapte svojho partnera originálnym darčekom na Valentína a užite si sviatok zamilovaných naplno. Nezabúdajte však, že lásku by ste mali oslavovať počas celého roka a nielen v tento deň.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...