Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Prekvapte svojho milého originálnym darčekom na Valentína


Valentín – sviatok všetkých zamilovaných je onedlho tu a ak práve teraz zháňate originálny darček pre svojho partnera, máme pre vás zopár dobrých tipov na Valentína. Oslávte sviatok sv. Valentína originálnym spôsobom a prekvapte svojho milého ešte originálnejším darčekom!


 
Ilustračné foto 


Pánske tričko s nápisom

Originálne pánske tričko s nápisom by bolo skvelým darčekom práve na tento sviatok - sviatok všetkých zamilovaných. Z partnera si nielenže vystrelíte, ale ho aj potešíte. Veď darčeky by mali potešiť, rozosmiať, čo tieto vtipné pánske tričká určite dokážu!

Ak stále neviete, čo kúpiť, skúste teda pánske tričko s vtipným nápisom a obrázkom.

Vtipné spodné prádlo


Ak vám tričko nepríde také zaujímavé, skúste si obzrieť ponuku vtipného spodného prádla. Také pánske slipy, či boxerky s vtipnými nápismi, ktoré sa presne hodia k povahe a osobnosti vášho partnera by neboli zlým darčekom. Pozor dajte ale najmä na veľkosť.

Ak budete objednávať cez internet, pomerajte si spodné prádlo, čo má váš partner doma a na základe týchto rozmerov mu kupujte nové vtipné spodné prádlo.

Nová erotická pomôcka


Každý vzťah potrebuje trošku nakopnúť. Ak váš vzťah chcete ešte viac utužiť, skúste partnerovi podarovať novú atraktívnu erotickú pomôcku z online sexshopu. Nové erotické pomôcky vášho partnera nabudia a v podstate vám obom skvalitnia intímny život za dverami spálne.

Pripravte chutnú večeru

Viete aké má váš partner obľúbené jedlo? Ak áno, pripravte na tento špeciálny sviatočný deň jeho obľúbené jedlo. Naservírujte to čo najlepšie a nezabudnite na chutný alkohol a sladký dezert.

Niet nad domáce chutné jedlo z kvalitných surovín, ktoré ste si sama nakúpila a viete, že sa vám z nich podarí vyčarovať chutný pokrm.

Prekvapte svojho partnera originálnym darčekom na Valentína a užite si sviatok zamilovaných naplno. Nezabúdajte však, že lásku by ste mali oslavovať počas celého roka a nielen v tento deň.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rádio Roma a Romata skončili v osade, aké je však pozadie?

Aktuality.sk vydali minulý týždeň článok "Rómske rádio zobralo dotácie za 190-tisíc eur, skončilo prepísané v osade." Pred dvoma rokmi som prostredníctvom Sme.sk a Redakcie R1 publikoval článok "Rádio ROMA  A ROMATA, projekty za viac ako 200 tisíc € končia..." Hneď ako som článok publikoval, dotknuté osoby sa ma prostredníctvom svojich právnikov snažili zatlačiť do kúta. Po porade s právnikom sa mi podarilo nátlak zo strany dotknutých osôb umierniť za odplatu, že články stiahnem, a nebudem o nich písať... Napriek tomu som však články uverejnil 

Projekty rádia Roma a Rómskej tlačovej agentúry Romata sa ma osobne dotýkali. Veril som, že projekty za ktorými stál Ján Konček, Milan Nemček, budú projekty ktoré dokážu vytvoriť tvorivé prostredie ako pre rómskych novinárov tak aj pre blogerov. Malo to byť prvé rómske rádio na Slovensku, ktoré by vysielalo v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove a v Prahe. Rómska tlačová agentúra Romata zase mala združovať rómskych novinárov…