Odmena za nákup na ZľavaDňa

nedeľa 3. februára 2019

Saková sa zbláznila, alebo má svoje dni...

Na Aktuality.sk dnes vyšla správa: Saková: Chcela som, aby mi Gašpar pomohol znížiť rómsku kriminalitu a ja sa pýtam prečo práve a najprv rómsku problematiku??!!!
Prečo pani Saková neriešite všetky tie veci okolo Vás tam "hore"??!!!! Štát nerozkradli Rómovia!!!! Vraždy neobjednávajú Rómovia!!!! Rómovia si nekupujú apartmány v dovolenkových destináciách!!!! A mohla by som pokračovať donekonečna čo všetko nezačali Rómovia!!!

Pani Saková tvrdí, že Gašpar má bohaté skúsenosti s rómskou problematikou 😂 Aké skúsenosti?!!!! Tie keď sa bol prechádzať s Kaliňákom po osadách a hrali sa na policajtov???? Tomu Vy hovoríte bohaté skúsenosti???!!! Skúsenosti sa naberajú tým, že "žijete" s Rómami, nie prechádzkami a hraním sa na debilkov a v podstate zneužívaním tým mienku ľudí, svojím spôsobom poburujete tých, ktorí Rómov nemusia, aby sa nadávalo, že "lebo tí Rómovia"...!!!!

My ľudia sme rôzni. Každá rasa je iná. Každý sa prezentuje iným spôsobom, inak sa vyjadruje, inak koná, ale všetci sme ľudia!!!!

Ja netvrdím, že sme svätí! Aj medzi nerómami sú živly, ktorí sa vymykajú správaniu, spoločnosti, atd., ale pre Boha už si zvyknime, že žijeme spolu v jednom štáte. Keď niečo urobí Róm sú toho plné média, keď neróm, ešte chválabohu, že sa o tom dozvieme aspoň z nejakého jedného média. Prečo ešte aj Vy pani Saková robíte svojím spôsobom rozbroje medzi majoritou a minoritou??!!! Nestačí, že sami ľudia si to "vyrozprávajú" na sociálnych médiach, každý svojím spôsobom, napr. neróm, že cigán to a cigán hento, a cigáni do plynu /čo je najodpornejšie čo sa môže napísať/... Rómovia samozrejme tiež po svojom, že gádžo daj si knedlíky, a spomínajú si svoje rodiny, maminky, tatkov /čo by bolo fajn nejak zabudnúť milí Romáci, pretože mamy a otcovia nemôžu za to ako sa jedinec správa/... ale pani Saková ešte aj Vy rozdúchavate vášne, miesto toho aby ste to ukľudňovali, a prispievali ku kľudu a spokojnosti v tejto krajine!!!

Takže pani Saková, ak ste to doteraz nevedeli, alebo Vám to nepredložil Fico, alebo Kaliňák, netreba zmierňovať kriminalitu len Rómov. Áno, je treba zmierňovať kriminalitu, ale v celom štáte, u všetkých ľudí, nie len u Rómov, a ešte sa tým hlúpo prezentovať, ale predovšetkým u Vás tam "hore", pretože najväčšia kriminalita je v politike, u poslancov a všetkých Vás, ktorí tam ste!!!! Myslím, že bolo dosť šaškovania, a ak nemáte náladu, alebo máte svoje dni radšej seďte v tieto dni doma a nič nehovorte, keď nie ste znalá vecí a neveďte svoju prezentáciu len cez Rómov to robia všetci...!!!!

Iveta Kmeťová

1 komentár:

  1. Sakova robi čo jej fico povedal lebo ten ciganovy nema rad. A sa jej spitate čo nove okolo kuciakovej vradždy tak vam povie to iste ale na začiatku jeto šiadiju nahape pracovat kopetnych vyšetrovatelov aby sa nezmaryli veci.

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...