Preskočiť na hlavný obsah

Saková sa zbláznila, alebo má svoje dni...

Na Aktuality.sk dnes vyšla správa: Saková: Chcela som, aby mi Gašpar pomohol znížiť rómsku kriminalitu a ja sa pýtam prečo práve a najprv rómsku problematiku??!!!
Prečo pani Saková neriešite všetky tie veci okolo Vás tam "hore"??!!!! Štát nerozkradli Rómovia!!!! Vraždy neobjednávajú Rómovia!!!! Rómovia si nekupujú apartmány v dovolenkových destináciách!!!! A mohla by som pokračovať donekonečna čo všetko nezačali Rómovia!!!

Pani Saková tvrdí, že Gašpar má bohaté skúsenosti s rómskou problematikou 😂 Aké skúsenosti?!!!! Tie keď sa bol prechádzať s Kaliňákom po osadách a hrali sa na policajtov???? Tomu Vy hovoríte bohaté skúsenosti???!!! Skúsenosti sa naberajú tým, že "žijete" s Rómami, nie prechádzkami a hraním sa na debilkov a v podstate zneužívaním tým mienku ľudí, svojím spôsobom poburujete tých, ktorí Rómov nemusia, aby sa nadávalo, že "lebo tí Rómovia"...!!!!

My ľudia sme rôzni. Každá rasa je iná. Každý sa prezentuje iným spôsobom, inak sa vyjadruje, inak koná, ale všetci sme ľudia!!!!

Ja netvrdím, že sme svätí! Aj medzi nerómami sú živly, ktorí sa vymykajú správaniu, spoločnosti, atd., ale pre Boha už si zvyknime, že žijeme spolu v jednom štáte. Keď niečo urobí Róm sú toho plné média, keď neróm, ešte chválabohu, že sa o tom dozvieme aspoň z nejakého jedného média. Prečo ešte aj Vy pani Saková robíte svojím spôsobom rozbroje medzi majoritou a minoritou??!!! Nestačí, že sami ľudia si to "vyrozprávajú" na sociálnych médiach, každý svojím spôsobom, napr. neróm, že cigán to a cigán hento, a cigáni do plynu /čo je najodpornejšie čo sa môže napísať/... Rómovia samozrejme tiež po svojom, že gádžo daj si knedlíky, a spomínajú si svoje rodiny, maminky, tatkov /čo by bolo fajn nejak zabudnúť milí Romáci, pretože mamy a otcovia nemôžu za to ako sa jedinec správa/... ale pani Saková ešte aj Vy rozdúchavate vášne, miesto toho aby ste to ukľudňovali, a prispievali ku kľudu a spokojnosti v tejto krajine!!!

Takže pani Saková, ak ste to doteraz nevedeli, alebo Vám to nepredložil Fico, alebo Kaliňák, netreba zmierňovať kriminalitu len Rómov. Áno, je treba zmierňovať kriminalitu, ale v celom štáte, u všetkých ľudí, nie len u Rómov, a ešte sa tým hlúpo prezentovať, ale predovšetkým u Vás tam "hore", pretože najväčšia kriminalita je v politike, u poslancov a všetkých Vás, ktorí tam ste!!!! Myslím, že bolo dosť šaškovania, a ak nemáte náladu, alebo máte svoje dni radšej seďte v tieto dni doma a nič nehovorte, keď nie ste znalá vecí a neveďte svoju prezentáciu len cez Rómov to robia všetci...!!!!

Iveta Kmeťová

Komentáre

  1. Sakova robi čo jej fico povedal lebo ten ciganovy nema rad. A sa jej spitate čo nove okolo kuciakovej vradždy tak vam povie to iste ale na začiatku jeto šiadiju nahape pracovat kopetnych vyšetrovatelov aby sa nezmaryli veci.

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…