Najnovšie články
latest

Saková ministerka vnútra prijala Kotlebu kvôli Dobšinej

Sakova prijala Kotelbu / foto Denník N 

Vo vládnom Smere v posledných dňoch nerokovali s krajne pravicovou Ľudovou stranou Naše Slovensko len o dôchodkovom strope. Lídra strany Mariana Kotlebu vo štvrtok prijala aj ministerka vnútra Denisa Saková.  „Ministerka vnútra Denisa Saková prijala poslanca Národnej rady a člena branno-bezpečnostného výboru Mariana Kotlebu na jeho žiadosť,“ odpísali z tlačového odboru Sakovej rezortu. „Témou približne 15-minútového rozhovoru bola situácia v Dobšinej a prijaté opatrenia.“

„Mám osobný záujem na tom, aby sa táto problematická bezpečnostná situácia vyriešila,“ povedala ministerka Denisa Saková.

Na vyjadrenie k stretnutiu s ministerkou vnútra sme sa opýtali aj predsedu ĽS Naše Slovensko.

„Ministerka Saková prisľúbila prijať bezpečnostné opatrenia v Dobšinej, avšak pokým nepríde k reálnemu naplneniu dohodnutých opatrení, v Dobšinej budú umiestnené hliadky ĽS Naše Slovensko,“ reagoval Marian Kotleba.


Jozef Kmeťo 
« PREV
NEXT »

2 komentáre

  1. Na slovensku to ide k horsemu a horsemu nic dobre tam mladych necaka...sikovnejsi co maju rozum ze slovenska utekaji prec

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Zdravým vás za svoje práva Rómaci musíme bojovať a sedieť doma na riti neviem čoho sa bojíte asik treba ísť do ulíc a bojovať za naše práva a to kvôli našich deťoch...... Sme tu veľa Rómov!

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme