Preskočiť na hlavný obsah

Vyberte si dobrý spôsob prepravy tovarov a úspech máte zaručený


Prioritou každého podnikateľského subjektu je napredovať. To by však nedokázal, ak by neinvestoval do kvalitnej reklamy a do firmy, ktorý by mu zabezpečovala logistické služby, čiže prepravu tovarov. Ak vám v poslednej dobe klesal predaj, príčinou môže byť nevhodný spôsob prepravy tovarov. Od prepravy tovarov záleží, či si vás zákazníci budú vyberať aj naďalej, alebo uprednostnia spoľahlivejších predajcov.


Rýchlosť a spoľahlivosť


Azda toto očakáva každý podnikateľ od firmy, ktorá zastrešuje firmám prepravu tovarov. Žiaden zákazník, resp. odberateľ by sa nevrátil k firme, ktorá by mu tovar doviezla s omeškaním a ešte k tomu aj poškodený.

Ak chcete kvalitného prepravcu tovarov, vyberte si takých, ktorí sa snažia, aby tovar prepravili v požadovaných termínoch a bez toho, aby bol tovar nejakým spôsobom poškodený.

Ak vyrábate tovar, ktorý má krátku trvanlivosť, resp. jeho prevoz je komplikovanejší, o to viac oceníte kvality firiem zabezpečujúcich logistické služby.

Letecká preprava


Ak vám záleží na rýchlosti a spoľahlivosti, potom by ste mali uprednostňovať spoľahlivú leteckú prepravu. Najspoľahlivejšia letecká preprava je vhodná pre tých, ktorí prepravujú tovar s nízkou trvanlivosťou. Výrazne totiž dokáže predĺžiť životnosť tovarov práve kvôli rýchlosti prepravy. Sprístupňuje vzdialené trhy, patrí k najbezpečnejším spôsobom prepravy a po finančnej stránke nie je taká náročná.

Recenzie rozhodujú


Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú firmu si vyberiete, pozrite si recenzie zákazníkov – firiem, ktoré spolupracovali alebo ešte spolupracujú s touto firmou. Stačí si otvoriť internetový prehliadač a ľahko sa k takýmto firmám dostanete.

Ak chcete mať dobré recenzie a chcete byť obľúbený, potom vám odporúčame ešte investovať do PPC reklamy, čiže do platenej reklamy na Google.

Dúfame, že vám tieto rady pomôžu udržať si zákazníkov a byť úspešný v podnikaní.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Z Číny Koronavírus sa dostal pravdepodobne už do Európy. Situácia je vážna

Koronavírus v Európe? Už to nie je len problém juhovýchodnej Ázie a USA. V ruskom Petrohrade v stredu pre podozrenie z nákazy hospitalizovali dve osoby, ktoré krátko predtým prileteli z Číny, a na niektorých letiskách v Európe zavádzajú hygienické opatrenia.

Ochorenie sa rozšírilo aj do iných oblastí Číny. Prípady ochorení hlásili aj Thajsko, Japonsko, Južná Kórea, Taiwan a USA,“ hovorí Daša Račková z Úradu verejného zdravotníctva SR.

Slovenské orgány zatiaľ nevidia dôvod na kontrolu cestujúcich. Pripravili však určité preventívne kroky a hlavne upozorňujú cestovateľov, čo robiť v rizikových lokalitách či po návrate na Slovensko. Nádcha, kašeľ, bolesť hrdla, vysoká teplota - spočiatku to vyzerá ako bežné ochorenie dýchacích ciest. Lenže nový koronavírus nie je žiadna chrípka. Stačí, že v dýchacej sústave napadne jednu z buniek, tá potom praskne a vírus sa môže šíriť ďalej. Keď sa dostane do pľúc, spôsobí opuch alebo zápal a vtedy už ide o život. Ochorenie má podobný priebeh ako vírusy S…

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.


1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 
3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvára divadlá. Tak, ako vš…