Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Vyberte si dobrý spôsob prepravy tovarov a úspech máte zaručený


Prioritou každého podnikateľského subjektu je napredovať. To by však nedokázal, ak by neinvestoval do kvalitnej reklamy a do firmy, ktorý by mu zabezpečovala logistické služby, čiže prepravu tovarov. Ak vám v poslednej dobe klesal predaj, príčinou môže byť nevhodný spôsob prepravy tovarov. Od prepravy tovarov záleží, či si vás zákazníci budú vyberať aj naďalej, alebo uprednostnia spoľahlivejších predajcov.


Rýchlosť a spoľahlivosť


Azda toto očakáva každý podnikateľ od firmy, ktorá zastrešuje firmám prepravu tovarov. Žiaden zákazník, resp. odberateľ by sa nevrátil k firme, ktorá by mu tovar doviezla s omeškaním a ešte k tomu aj poškodený.

Ak chcete kvalitného prepravcu tovarov, vyberte si takých, ktorí sa snažia, aby tovar prepravili v požadovaných termínoch a bez toho, aby bol tovar nejakým spôsobom poškodený.

Ak vyrábate tovar, ktorý má krátku trvanlivosť, resp. jeho prevoz je komplikovanejší, o to viac oceníte kvality firiem zabezpečujúcich logistické služby.

Letecká preprava


Ak vám záleží na rýchlosti a spoľahlivosti, potom by ste mali uprednostňovať spoľahlivú leteckú prepravu. Najspoľahlivejšia letecká preprava je vhodná pre tých, ktorí prepravujú tovar s nízkou trvanlivosťou. Výrazne totiž dokáže predĺžiť životnosť tovarov práve kvôli rýchlosti prepravy. Sprístupňuje vzdialené trhy, patrí k najbezpečnejším spôsobom prepravy a po finančnej stránke nie je taká náročná.

Recenzie rozhodujú


Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú firmu si vyberiete, pozrite si recenzie zákazníkov – firiem, ktoré spolupracovali alebo ešte spolupracujú s touto firmou. Stačí si otvoriť internetový prehliadač a ľahko sa k takýmto firmám dostanete.

Ak chcete mať dobré recenzie a chcete byť obľúbený, potom vám odporúčame ešte investovať do PPC reklamy, čiže do platenej reklamy na Google.

Dúfame, že vám tieto rady pomôžu udržať si zákazníkov a byť úspešný v podnikaní.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rádio Roma a Romata skončili v osade, aké je však pozadie?

Aktuality.sk vydali minulý týždeň článok "Rómske rádio zobralo dotácie za 190-tisíc eur, skončilo prepísané v osade." Pred dvoma rokmi som prostredníctvom Sme.sk a Redakcie R1 publikoval článok "Rádio ROMA  A ROMATA, projekty za viac ako 200 tisíc € končia..." Hneď ako som článok publikoval, dotknuté osoby sa ma prostredníctvom svojich právnikov snažili zatlačiť do kúta. Po porade s právnikom sa mi podarilo nátlak zo strany dotknutých osôb umierniť za odplatu, že články stiahnem, a nebudem o nich písať... Napriek tomu som však články uverejnil 

Projekty rádia Roma a Rómskej tlačovej agentúry Romata sa ma osobne dotýkali. Veril som, že projekty za ktorými stál Ján Konček, Milan Nemček, budú projekty ktoré dokážu vytvoriť tvorivé prostredie ako pre rómskych novinárov tak aj pre blogerov. Malo to byť prvé rómske rádio na Slovensku, ktoré by vysielalo v Bratislave, Banskej Bystrici, Prešove a v Prahe. Rómska tlačová agentúra Romata zase mala združovať rómskych novinárov…