Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 9. septembra 2019

Ako si spríjemniť chvíle v spálni? Máme pre vás pár overených tipov, ako na to


V každom partnerskom vzťahu to raz za čas zaškrípe. Niekedy sa problémy vyriešia sami, niekedy je potrebné viesť dlhé rozhovory a hľadať kompromisy na riešenie konkrétnej situácie.

Blíži sa jeseň, kedy viac času budeme tráviť doma v teple. Ak máte pocit, že to medzi vami škrípe a bojíte, že sa vás partnerská kríza odlúči ešte viac, skúste si spríjemniť chvíle v spálni. Ponúkneme vám pár overených tipov, ako na to.

Nové sexy spodné prádlo


Viaceré módne domy predávajú okrem kvalitného oblečenia aj kvalitné spodné prádlo. Ak si chcete spríjemniť chvíle v spálni, zájdite spolu s partnerkou/ partnerom do obchodu a vyberte nové sexy spodné prádlo. Ženy najviac dokážu rozvášniť značkové boxerky a trenírky. Pánov zase saténové nočné košieľky, čipkované tangá nohavičky a čipkované podprsenky v červenej a čiernej farbe.

Novým sexy spodným prádlom nič nepokazíte, práve naopak, prinesiete iskru do spálne a zaženiete sexuálnu krízu.

Nič viac nedokáže muža/ ženu rozvášniť, ako keď si ľahnú na prehoz na posteli len v sexy spodnom prádle a začnú sa maznať!

Vyskúšajte nové sexuálne polohy

Ak máte pocit, že váš sexuálny život nie je to, čo býval, vyskúšajte nové sexuálne polohy. Takto si spríjemnite chvíle v spálni a váš sexuálny život bude omnoho lepší než predtým. Ak ste podstúpili vazektómiu, nemusíte sa báť, že váš sexuálny život tým utrpí. Skúste nejaké nové polohy s partnerkou a všetko bude ako predtým.

Pozrite si erotický film


Okrem nového sexy spodného prádla a nových sexuálnych polôh si pozrite erotický film. Ten oboch partnerov dokáže nabudiť až tak, že zaženiete myšlienky na obriezku a na odlúčenie. Niekedy stačí malý impulz, aby sa partneri nabudili a práve erotické filmy týmito impulzmi môžu byť.

Spríjemnite si chvíle v spálni a zabudnite na stereotyp, ktorý by váš vzťah mohol vážne ohroziť. Pracujte na svojom vzťahu neustále, pretože len to vám zaručí budúcnosť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...