Preskočiť na hlavný obsah

Ako zvládnuť raňajšie prípravy do práce?Skoré ranné vstávanie narúša biorytmus mnohým spáčom. Ak k týmto spáčom patríte aj vy, určite veľmi dobre poznáte ten pocit, keď sa vám chce neskutočne spať, no musíte vstávať, pretože treba ísť do práce. Ako ale zvládnuť raňajšie prípravy do práce?

Pripravte si čerstvú horúcu kávu

Ak patríte ku kávičkárom, ktorí si doprajú kvalitnú zrnkovú kávu, pripravujte si ju každé ráno na kvalitnom mlynčeku na kávu. Čerstvo pomletá káva vás dokáže povzbudiť, zohriať a dodá vám energiu na celé dopoludnie. Dôležité je pripraviť si kávu z čerstvo pomletých kávových zŕn. Takto si kávu vychutnáte podstatne viac ako keby ste si spravili klasickú „nesku“.

Blíži sa jeseň a ranné hmly budú na dennodennom poriadku, preto začínajte pracovné ráno doma pripravenou zrnkovou kávou.


Nepozerajte emaily, SMS správy a sociálne siete
Týmto činnostiam sa venujeme takmer každé ráno. Uvedomujete si však, že práve tieto činnosti vám uberajú energiu? Vyhýbajte sa pozeraniu emailovej schránky, SMS správ a sociálnych sietí a vyhýbajte sa aj zdvíhaniu hovorov od neznámych čísel. Niekedy síce môže ísť o niečo súrne. Ak sa ale jedná o prácu, venujte sa pracovným telefonátom až počas pracovnej doby. Takto by si každý zvykol volať vám aj mimo pracovnej doby.

Keď sa budete vyhýbať pozeraniu emailov, SMS správ a správ zo sociálnych sietí, zrazu budete mať viac času a samozrejme aj viac energie. Dokonca si budete môcť pripraviť aj doobedňajšiu kávu do vynikajúceho pomocníka nazývaného KeepCup.

Ranný rituál v kúpeľni

Najviac času trávime ráno hlavne v kúpeľni. Dámy predovšetkým kvôli make-upu, páni predovšetkým kvôli úprave účesu.

Aby ste ale zvládali raňajšie prípravy do práce, vyhraďte si čas na ranné rituály. Každý z vás aspoň odhadom vie, koľko času strávi v kúpeľni. Dôležité je venovať sa výhradne jednej činnosti a neodbiehať k iným. Veľa žien stíha popri líčeniu aj raňajkovať za chodu.

Ak navyše skúšate pravidelne domáce bielenie zubov, je potreba väčšieho množstva času.

Zvládnite ranné prípravy do práce ľavou zadnou. Držte sa týchto rád a uvidíte, že rána budú hneď príjemnejšie.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…