Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 9. septembra 2019

Ako zvládnuť raňajšie prípravy do práce?Skoré ranné vstávanie narúša biorytmus mnohým spáčom. Ak k týmto spáčom patríte aj vy, určite veľmi dobre poznáte ten pocit, keď sa vám chce neskutočne spať, no musíte vstávať, pretože treba ísť do práce. Ako ale zvládnuť raňajšie prípravy do práce?

Pripravte si čerstvú horúcu kávu

Ak patríte ku kávičkárom, ktorí si doprajú kvalitnú zrnkovú kávu, pripravujte si ju každé ráno na kvalitnom mlynčeku na kávu. Čerstvo pomletá káva vás dokáže povzbudiť, zohriať a dodá vám energiu na celé dopoludnie. Dôležité je pripraviť si kávu z čerstvo pomletých kávových zŕn. Takto si kávu vychutnáte podstatne viac ako keby ste si spravili klasickú „nesku“.

Blíži sa jeseň a ranné hmly budú na dennodennom poriadku, preto začínajte pracovné ráno doma pripravenou zrnkovou kávou.


Nepozerajte emaily, SMS správy a sociálne siete
Týmto činnostiam sa venujeme takmer každé ráno. Uvedomujete si však, že práve tieto činnosti vám uberajú energiu? Vyhýbajte sa pozeraniu emailovej schránky, SMS správ a sociálnych sietí a vyhýbajte sa aj zdvíhaniu hovorov od neznámych čísel. Niekedy síce môže ísť o niečo súrne. Ak sa ale jedná o prácu, venujte sa pracovným telefonátom až počas pracovnej doby. Takto by si každý zvykol volať vám aj mimo pracovnej doby.

Keď sa budete vyhýbať pozeraniu emailov, SMS správ a správ zo sociálnych sietí, zrazu budete mať viac času a samozrejme aj viac energie. Dokonca si budete môcť pripraviť aj doobedňajšiu kávu do vynikajúceho pomocníka nazývaného KeepCup.

Ranný rituál v kúpeľni

Najviac času trávime ráno hlavne v kúpeľni. Dámy predovšetkým kvôli make-upu, páni predovšetkým kvôli úprave účesu.

Aby ste ale zvládali raňajšie prípravy do práce, vyhraďte si čas na ranné rituály. Každý z vás aspoň odhadom vie, koľko času strávi v kúpeľni. Dôležité je venovať sa výhradne jednej činnosti a neodbiehať k iným. Veľa žien stíha popri líčeniu aj raňajkovať za chodu.

Ak navyše skúšate pravidelne domáce bielenie zubov, je potreba väčšieho množstva času.

Zvládnite ranné prípravy do práce ľavou zadnou. Držte sa týchto rád a uvidíte, že rána budú hneď príjemnejšie.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...