Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Agresívny muž rómskym deťom napľul do oči

Pani Holubová z deťmi 


Napísala nám čitatelka : Stala som pri Kauflande s dvoma deťmi najmenší Šimon ma 2 rôčky a Alex 5 rokov. Šimon sedel v nákupnom košíku a ja som si balila nákup do tašiek. Šimon mal cukrík v pusinke a vypľul ho na zem v tom prešla okolo nás žena s manželom a s dvomi dcérami…. Okolo idúca žena skríkla mi na chlapca a povedala mu "ty čo pľuješ mam aj ja tebe napľuť do tváre !?" 

Muž na fotke, manžel ženy ktorá po nás kričala však tak urobil a napľul do oči malého chlapčeka...  Ešte bol tak arogantný, že sa ma opýtal či mám na čistiareň. Obe deti mi začali plakať a ja som celý incident oznámila na políciu, ta ma informovala, že mám isť na policajné obvodné oddelenie a podať trestné oznámenie... 


Je veľmi smutné čo sa dnes už deje, keď dospelý muž dokáže mať v sebe tak silné predsudky, že ublíži nevinným deťom.... 
Muž ktorý napľul  malému rómskemu chlapčekovi do tváre 
Zdroj Press.tv
https://presstv.sk 

   

Komentáre

 1. To je už vrchol čo sa deje keď jeden dospelý človek vie takéto niečo urobiť malému nevinemu dieťaťu čo nevie čo robí keď sa mu to nepáčilo mal povedať mamke aby ten cukrík zdvihla a nie naplut do tvare ja namiesto teba bi som z taškou po hlave ho udrela kokota jedneho

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak toto je velmi silná kava na mna chudata deti nie kazdy rom je špinavý hnusný by som mu naplula do toho jeho ksichtu tak Zeby pozeral s otvorenými ocami

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tak bycch jim dala oboum prez ty odporny drzky hajzlove uz na pohled slizky kryplove!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Za mňa ma mamička veľmi dobre nervy lebo ja na jej mieste by som sa neudržala a jednu by som mu prijebala po tej jeho sprostej papuli hajzlovi bola by som zvedavá keby ten cukrík tak vyplulo biele decko či by mu tiež naplul do tváre odiot jeden

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skurvenec nevychovanec mal by ísť do Zoo medzi zvieratá pretože tam patrí
  Rasisti skurveny ja byť tam pošlapal by som mu tvár 😠😡

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Na slovensku sa uz neda žiť, som rad že som sa odstahoval do zahranicia.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Neslávne slávny "krutý" exekútor si vymáha peniaze od buka do buka, ako sa mu zachce... Robí to roky a nikto voči nemu nezakročí. Prečo??!

Polícia vyšetruje, či exekútor Rudolf Krutý neprekročil svoje právomoci a nezneužil právomoc verejného činiteľa.

Telefonáty z jeho čísel, resp. automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého, otravuje ľuďom niekoľkokrát dennodenne život, aj keď napr. svoj dlh už máte dávno splatený.

To je aj prípad pani Jany. Približne v polovici februára tohto roku pani Jane začal niekto vyvolávať z neznámych čísel. Na niektoré nestačila zareagovať a nedvihla ich. V iných jej zas automat z exekútorskej kancelárie Rudolfa Krutého oznamoval, že má uhradiť exekúciu.

Keďže si bola vedomá toho, že žiadne dlžoby nikdy nemala a vždy všetko uhradila, tak tomu nevenovala pozornosť. Telefonáty od Krutého ale neprestávali.

„Neustále ma vyzývali k zaplateniu. Nikdy v živote som neprišla do styku s exekútormi, pretože vždy všetko platím načas. Na tomto si dávam záležať. Preto ma to najskôr začalo urážať, potom ma to začalo otravovať a postupom času som telefonáty začala vnímať ako hrubý nátlak,“ vysvetľuje Jana.

P…