Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 28. októbra 2019

Prejavy fašizmus či postoj k Rómom označil Matovič za mladícku nerozvážnosť Kotlebovcov.

Líder OĽaNO Matovič vraj do politickej relácie TA3 prišiel preto, lebo podľa neho nie je správne, ak niekto tvrdí, že s fašistom nediskutuje. Podľa Matoviča Andrej Kiska urobil chybu, keď ako prezident nepozval na stretnutie so zástupcami politických strán Kotlebovu ĽSNS.


Nosenie uniforiem, či postoj k Rómom označil Matovič za mladícku nerozvážnosť Kotlebovcov. Čo sa týka spolupráce, tú si vie šéf OĽANO predstaviť najmä so stranou SAS.

Ja osobne nezdieľam názor politikov, že je slušné si sadnúť za rokovací stôl aj s Kotlebom a to preto, pretože je to nejakej úcte k voličom, ktorí volili Kotlebovu ĽSNS.  Ja si myslím, že proti zlu sa treba jasne vymedziť s fašistami v 21 storočí by sa nielen nemalo diskutovať, ale urobiť všetko preto aby sa v rámci demokracie nelegalizovali zlo! 

Každému je jasné o čom je Kotlebová ĽSNS, je to strana o zakomplexovaných ľuďoch, ich vnímanie sveta je viac než len choré sú to jednoducho prívrženci fašizmu a iba hlupák môže začať polemizovať o nejakej mladíckej nerozvážnosti či polemizovať o tom, že voliči Kotlebovcov sú občania tejto krajiny a preto treba dať mediálny aj politický priestor Kotlebovcom, strany ktorá sa v podtexte hlási k fašizmu. 

Kto volí Kotlebovú ĽSNS? Ľudia, ktorí rozdeľujú svet na bielych sa čiernych. Ľudia ktorí sú plný predsudkov, sú to ľudia s nezdravým pohľadom na vlastenectvo. To už nepíšem, že absolútna polovina týchto prívržencov považuje za zlaté obdobie slovenský klérofašistický štát v rokoch 1939- 1945 Ja neviem, prečo na takýchto ľudí by sa mal brať nejaký zreteľ. Kedy si táto spoločnosť uvedomí, že fašizmus a jeho podpora jednoducho nepatrí do demokracie. Uznávanie demokratických princípov v našich životoch a v našej spoločnosti neznamená uznávať aj zlo. S fašistami sa jednoducho nediskutuje a konečne by raz a navždy malo prísť k potlačeniu tohto fenoménu v našej spoločnosti. 


Jozef Kmeťo     

4 komentáre:

 1. slovensko sa prepadava cim dalej tym viac...matovic priznal buducu moznu spolupracu s kotlebom...kto ma rozum ze slovenska uteka prec

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zdravým! Ja už nechápem túto krajinu SR čo sa týka tej strany LSNS kotleba... Veď tá strana napachala toľko hanobenie národnosti príklad Rómov hanobenie SNP... Holokaust teraz som sa dozvedel že aj neuznáva 2.svetovu vojnu koľko ľudí za nás bojovalo.... Tu stranu prečo nezrušia nechápem alebo ja som už z magoreny s toho? Ako môže byť taká fašisticka strana vo vláde SR a v EÚ kotleba vymenil Kanady a uniformu za oblek a robí sa za neviniatko len sa smejkuje jak dylino robí muto dobre keď počúva pravdu... Teraz už není fasista teraz je už profesionálny politik klame až sa práši! Tento štát SR sa už asi zbláznil aj s kotlebom!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zdravým! Tak tu čo sa už deje na Slovensku tak to už není možné!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. A zacina sa konecne krystalizovat aj Matovic a jeho strana. Je smutne, ze vo vidine volebneho uspechu je schopny hocicoho....Aj nazvat Kotlebovu retoriku a ideologiu mladickou nerozvaznostou. Zeby Kotleba a jeho LSNS konecne dospeli a z rasovej nenavisti sa preorientovali na tolerantnych voci vsetkym vratane populacie tmavsej pleti?
  Hnus a des coho su schopni slovenskí politici, ked im ide o teple a dobre financne vynasajuce miestecko v parlamente... A Matovic so svojou stranou vraj bojuje za zaujmy ludi vratane svojich volicov....
  Skoda no.... len dufam, ze sa umudrili aj Romovia a nedaju sa podplatit a nepredaju svoje hlasy za krabicku cigariet a tanier gulasu... Prinajmesom u mna Matovic uz skoncil....

  OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...