Odmena za nákup na ZľavaDňa

pondelok 21. októbra 2019

Vyrovnávanie si účtov s Kočnerom, či...?!
Prokurátor dnes podal obžalobu na Kočnera a spol. v prípade vraždy Kuciaka. Neviem ako Vy, ale ten veľký cirkus okolo Kočnera mi ide poriadne na nervy. Vysvetlím prečo. 
Rozhodla som sa, že budem troška konšpirovať, aj dedukovať, pretože v každej konšpirácii a dedukcii je kus pravdy. Marián Kočner nie je určite žiadne neviniatko, ale nemyslím si, že má ruky vo vražde Janka Kuciaka a Martinky. Vypočula som si všetky nahrávky, či už v kauze Gorila, či prečítala správy z Threeme. Odpusťte mi, za to čo teraz napíšem. Ján Kuciak bol bezpochyby výborný novinár, ale nemyslím si, že až tak "dobrý", aby ho chcel niekto odstrániť. Bol iba hračkou už predom pripravovanej veľkej hry. Zistenia Jána Kuciaka v poslednom článku oproti ostatným kauzám neboli tak ohromujúce, aby skončili vraždou. Tak prečo ho vlastne zabili??!! Kauzy, ktoré dnes rezonujú v našej spoločnosti v globále hovoria o jednom a to, že Marián Kočner držal všetkých poriadne za gule.
Ako to tak sledujem, Marián Kočner ani nebol tak veľký podnikateľ, ako len jednoducho povedané vydierač a človek, ktorý mal známosti na tých správnych a možno nesprávnych miestach, ktoré tiež vznikli vydieraním. Marián Kočner bol za socializmu, v 80. rokoch, vedúci potravín na Obchodnej ulici. Tam niekde začala jeho "kariéra". V 80. rokoch bolo všetko všetkých, a socialistický kapitalizmus sa budoval vo vreckách vtedajších kšeftárov. Svojou pozíciou vedúceho socialistických potravín a podpultového tovaru si urobil známosti. Smiešne, však? Ale podpultový tovar bol "vstupenkou" k známostiam. Kočner bol v Bratislave veľmi známy už vtedy. Jeho meno sa skloňovalo medzi kšeftármi so šatstvom, bonami, zlatom a inými... Po páde socializmu mal Kočner dostatočne nadobudnutý svoj kapitál, aby mohol svoj "obchodný talent", naplno využiť. Kauzy Technopol, zmenky, podsvetie, ktoré sa začalo v 90. rokoch rozmáhať, tam všade sa objavilo aj meno Kočner. Treba si uvedomiť jednu vec. Finanční žraloci začínali ako kšeftári so šatstvom, zlatom, valutami, atd. Kočner práve tým, že sa pohyboval v tomto prostredí, si získal nielen ďalšie známosti, ale aj dá sa povedať "upevnil si" svoje postavenie v podsvetí, ktoré zlegalizoval firmou Gamatex. Kočner si začal uvedomovať, že ak chce mať ešte silnejšie postavenie v spoločnosti, začal figurovať v politických stranách, ako "štedrý podporovateľ". Prostredníctvom svojich známostí zrejme dokázal zafinancovať politické strany ako HZDS, neskôr SDKÚ, ale aj SMER. Ak si však myslíte, že opozícia bola mimo jeho peňazí, tak tomu ja neverím. Ruka ruku myje. O Kočnerovi by sa dalo povedať, že to bol aj šikovný sprostredkovateľ. Ty dáš jemu, on dá tebe, oni dajú nám a všetci budeme spokojní. Touto "sprostredkovateľskou činnosťou" v politike Kočner upevňoval svoju pozíciu v šedej zóne politiky.

Šedá zóna politiky...

... nie je nič iné, len to čo je pod podkrievkou. Vždy sa hovorilo, že politika je jedna špinavá vec. Prečo? Pretože to, čo mi vidíme ako občania navonok, je len divadlo. V skutočnosti celá špina sa "varí" vo vnútri...
Kočner si to veľmi dobre uvedomoval, no stále v 90. rokoch nemal to silné postavenie, akého sme svedkami teraz. V roku 1998 sa Kočner začal profilovať do role vydierača, výpalníka. Sám Kočner sa vyjadril, "do očí sa treba usmievať, priateľsky sa správať, ale poriadne ich držať za gule". Vyskúšal si to práve na Ruskovi, avšak celá táto kauza ho "neukojila" do tej miery ako si predstavoval a aby bol spokojný. Pavol Rusko bol za socializmu redaktor športovej redakcie a bol označovaný za totálneho trotla a idiota. Po roku 1989 chcel prevziať vedenie v Slovenskej televízii. To sa mu nepodarilo, a tak si začal prostredníctvom podsvetia budovať cestu k televízii Markíza. Kočner vie určite viac o Ruskovi ako je všeobecne známe, a práve preto Rusko podľahol Kočnerovmu tlaku a vznikli zmenky. 

Aby ste pochopili čo chcem napísať. Gro Kočnerovej sily spočívalo v tom, že si zistil tie najšpinavejšie veci na každého jedného a týmto ich držal za tie gule. Inak by Kočner nemohol existovať. Na každého vedel niečo... Kto je homosexuál, kto je pedofil, kto má sadistické sklony, alebo minulosť, ktorú by chcel utajiť pred verejnosťou, to všetko Kočner vedel a mal aj dôkazy. 
Tu je "svätý grál" Kočnera. V tomto spočívala jeho sila. 

Kočner verzus Kuciak

Ak vezmeme do úvahy fakt vydierania. Do akej miery by ste boli schopní vydržať vydieranie? Urobíte prvý ústupok, urobíte druhý ústupok... ak však nenásytnosť a "chtíč po moci" presahuje vašu trpezlivosť, tak začnete premýšľať ako sa nenásytného vydierača zbaviť.  
Dedukujem, Janko Kuciak prišiel do tejto hry, respektíve "padol vhod" do hry, ktorú začala hrať Slovenská informačná služba na pokyn "mocných". O Jankovi Kuciakovi sa vedelo, slušne povedané, že je jednoducho "vrták". Posledné jeho publikovania boli práve o Kočnerovi. Tu niekde vznikol nápad "mocných", aby sa Kočnera zbavili. Veľmi vhod im prišla nahrávka, kde sa Kočner vyhrážal Jankovi Kuciakovi. Slovenská informačná služba v pozadí "mocných" začala hrať hru, ktorej výsledkom divadla a cirkusu sme aj dnes. Všetko sa to odštartovalo vraždou Kuciaka a jeho snúbenice.

Vražda Kuciaka, začiatok divadla a cirkusu...

Vezmime do úvahy fakt, ak by Kočner stál priamo za vraždou Kuciaka, boli by snahy od začiatku celé vyšetrovanie zmariť? Kočnera sa mohli "mocní" už prostredníctvom tejto vraždy zbaviť. Lenže vydieračom možno nebol len Kočner, čoho svedkom sme všetci pri nahrávke poloretardovaného Trnku, ktorý sa snažil vydierať Haščáka. 
Predstavte si však, koľko vecí ešte nevieme. Evidentne sa v tomto prostredí "šedej politiky" začalo rozmáhať jednoducho povedané, vydieračstvo. Nahrávky z Vazovovej sú len podhubie vznikajúceho ľadovca, ku ktorého špičke sme ešte nedošli a možno ani nedôjdeme. 
Vražda Kuciaka odštartovala aj druhú vlnu, s ktorou "mocní" nerátali. Nie tlak verejnosti, ako by sme si mysleli, ale chtíč po moci zo strany opozície, ktorí si kúpili novinárov, a tí zaslepení škrupinami hlúposti, začali tlačiť na vládu. Nikdy v histórii sa nestalo, aby vládu začali formovať novinári. Oni ju svojim spôsobom modelujú, ale iba na základe informácií, ktoré im "niekto" dá. Kto chce aby informácie, o ktorých vieme, podáva novinárom?  

Novinári ničia opozíciu

Pozrime sa napr. na Denník N. Ten robí "hlasného papagája" a vydáva články, ktorých výsledkom je poukazovanie na najväčšie kauzy Smeru. Aby umocnil túto rétoriku, Denníku N "niekto" posiela nahrávky a prepisy, ktoré boli doteraz utajované. Nemyslím si, že je to zo strany opozície. Moc, aby sa novinári dostali k týmto nahrávkam, má stále Smer. Pretože on má svojich kľúčových ľudí na správnych miestach. Ale prečo by koalícia dávala sama proti sebe dôkazy??! Psychologická hra. Opozícia je nejednotná už teraz. Matovič pôsobí ako nevyspytateľný politik, Truban a Beblavý sú "jeden za 18 a druhý bez dvoch za 20". Smer prehral eurovoľby, Smer prehral kľúčové miesta primátorov a starostov na Slovensku, na krk mu dýcha Kiska a tak vrámci tejto hry Smer neurobil nič iné, než prijal rozohranú hru opozície. Na šachovnici odokryl svojho kráľa, svojich bežcov naoko stiahol, a celá hra zatiaľ vyzerá, akoby opozícia mala v rukách všetky trumfy. Novinári tejto hre veľmi silno pomáhajú a postupne sa začína hrať šach z ľavej strany. V kauze Gorila sa ukazuje, že niektorí opoziční politici neboli také neviniatka ako by sa zdalo. Nakoniec, citát jedného novinára, Arpada Soltesza, je pre moju konšpiráciu príznačný, "V PS-Spolu by mali okamžite prestať riešiť Kisku a začať riešiť vlastného lídra, ak nechcú skončiť skôr, než vôbec začnú."

Vrana k vrane sadá

Takže poďme na to ľudsky. Vražda Kuciaka, jeho smrť a smrť jeho snúbenice, iba poslúžila v tejto špinavej hre. Na ich smrti sa aktuality.sk zviditeľnili ako nikdy predtým. Zo smrti týchto dvoch mladých ľudí sa stal iba obchod, ako politický, tak aj marketingový. Každý sa na tejto smrti iba priživuje. Tu už ale dávno nejde o ich smrť, títo dvaja mladí ľudia ostali už len v pozadí. "Zabite ma" ľudia, ale za smrťou týchto dvoch mladých ľudí nestojí Kočner. Keby sa jednalo o vraždu, za ktorou by stál Kočner, priamo ho mohli "od.ebať", lenže "oni" to neurobili, a veľmi dobre vedia prečo!
Celá kauza okolo Kočnera má podtext odstrániť aj iných, ktorí boli "škodná". My sme v tejto hre iba diváci. Nerozumieme síce deju, ale očakávame ako to nakoniec dopadne, respektíve nedopadne nijak, pretože tí "oni" ostanú aj naďalej pri moci. 
Opozícia kričí "zničme oligarchov". Na smiech. Ako môžete zničiť niečo, alebo niekoho, kto je tak silne ekonomicky a politicky prepojený s týmto štátom??! Veď by zasiahli predovšetkým svoje financie, biznis... Každý jeden z nich, je jedno či opozícia, alebo koalícia, totiž priamo pozná mená ako je Haščák, Tkáč, Široký, atd. To, že padli mená ako Bodor, Bašternák, nebolo nič iné, ako len obetovanie bežcov na šachovnici. Verte mi, že mená ako Haščák, Tkáč, Široký, atd. budú stále. 

Záver

Vydierač Kočner mal v rukách veľké trumfy, ktoré mu bolo treba zobrať. Ak vydieral "mocných", bolo to len cez ich vlastné špinavosti a svinstvá. Veľkým svinstvom bola aj kauza "Čistý deň". Prečo spomínam túto kauzu? Čo by ste boli ochotní urobiť pre to, aby nevyšlo najavo, že máte v sebe pedofilné sklony, a že svoje chúťky ukájate na deťoch? Boris Kollár povedal, "prečo sa snažia kauzu čistý deň ututlať, za tým musí byť niečo viac". A čo tým myslel? Každý normálne zmýšľajúci človek vie, že v tejto kauze figurovali mená "mocných", ktorí chodili spávať s deťmi. 
Nastavme si to ako zrkadlo. Kočner nevydieral hlúposťami, ale temnými stránkami "mocných". Pedofília, homosexualita, sadistické sklony a samozrejme k tomu aj špinavosti v politike, boli hlavnými zbraňami Kočnera. A preto ho bolo treba "odstrániť". Pretože Kočner toho vie určite viac a viac! 
V 80.rokoch boli zneužívaní chlapci a dievčatá, a niektorí z "mocných" s týmito deťmi, dnes už dospelými ľuďmi, mali "sexuálne radovánky"!!! Kočner však vedel omnoho viac, ako len o tomto prípade "detí z 80,rokov", pretože "vrabce čvirikali aj tam, kde nemali!" A nakoniec aj samotní politici v návale emócií sa označovali za pedofilov. "Zlodej kríčí, chyťte zlodeja."

60., 70., 80. roky sú aj predmetom utajovania detských špiónov, ktorí fungovali pri štátnej bezpečnosti, z ktorých niektorí členovia prešli do Slovenskej informačnej služby po roku 1989!

Ak si myslíte, že sa spoločnosť vyrovnala so socializmom, veľmi sa mýlite. Veľké špinavosti z dôb minulých si priniesli niektorí súčasní "mocní" so sebou. 

Pedofília je zrejme jedno z najväčších tajomstiev niektorých "mocných". Ich zvrátenosť vyplávala v kauze Čistý deň. Dedukujem, Kočner musí vedieť strašne veľa špinavostí na "mocných" a je len otázkou času, ako Kočner dopadne. Kočner musí mať ukrytých veľa vecí, dokumentov, svedectiev, pretože inak by už Kočner nebol. Lenže, Kočner je. Ako dopadne? Je niekoľko možností. Buď dostane "naoko" basu, buď ho niekto "zabije" v cele, respektíve "spácha samovraždu" akože, čo je nepravdepodobné, alebo jednoducho Kočnera pre niečo prepustia a Kočner zmizne a stratí sa napr. na Belizé, ako to naznačil v Threeme. Myslím, nie len Kočner skončí na Belizé 😉😃

Možno sa vám moja dedukcia, konšpirácia bude zdať z cesty. Svetová ekonomika je na pokraji zrútenia, klimatické zmeny robia vrásky "mocným" tohoto sveta, EÚ ako politické spoločenstvo štátov je pred kolapsom, pretože nikto nevie čo bude po Brexite. Ak teda vezmeme do úvahy tieto veci, a skôr než sa udejú, ešte ostali na ekonomickej mŕtvole nášho Slovenska kúsky mäsa, na ktoré sa zlietajú supy. Aby bolo dielo dokonané, prvý krok na Slovensku sa urobil, odstraňuje sa "škodná". Ak sa to podarí, supy budú mať voľnú cestu k dokonaniu svojho diela. Sama som zvedavá, nakoľko sa moja konšpirácia a dedukcia priblíži k realite...

Iveta Kmeťová

1 komentár:

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...