Odmena za nákup na ZľavaDňa

sobota 9. novembra 2019

Kotlebovci : ĽS Naše Slovensko otvorila novú kanceláriu v Prahe a chystajú sa aj do Londýna

ĽS Naše Slovensko otvorila novú kanceláriu v Prahe. Ako napísali na facebooku Kotlebovci "V Ľudovej strane Naše Slovensko nám záleží aj na Slovákoch žijúcich za hranicami našej vlasti. Preto sme sa rozhodli otvoriť našu kanceláriu strany aj priamo v centre Prahy v Českej republike. Priestory na prevádzku tejto kancelárie nám poskytlo vedenie spriatelenej Dělnickej strany sociální spravedlnosti (DSSS) na čele s predsedom Tomášom Vandasom a podpredsedom Jiřím Štěpánkom." 


Kotlebovci otvorili svoju kanceláriu v Prahe 


Fašisti sa nám stretávajú a my sme ticho!!!    

Ako je možne, že sa toto môže diať v 21 storočí, ako je možné že Europa ktorá pred viac ako 70 rokmi bola podrobená fašistickou čižmou dovolí aby sa tu nová generácia fašistov stretávala, rokovala, diskutovala a dokonca aj rozvíjala svoju činnosť po celej Europe.!?? 

Kotlebovci budú v Londýne   


V sobotu 23 novembera sa Kotlebovci chystajú do Londýna. Presné miesto stretnutia zverenia pár dní pred plánovaným dňom mítingu. Na svojich stránkach informujú, že s idú stretnúť zo Slovákmi tam žijúcimi, no neverím, že by to boli Slováci ktorí by súhlasili s ich názormi. Takže to bude zrejme stretnutie podobne zmýšľajúcich ľudí s nadviazaním na zahraničnú spoluprácu fašistami žijúcimi v Anglicku ktorí sa hlásia k Bielym nacionalistom (anglicky White Nationalism)  Je to hnutie ktoré funguje v Anglicku a v Amerike.  


Propagačný banner bielej nacionalistickej organizácie National Vanguard.


Princíp bieleho nacionalizmu vystihuje tento výrok Davida Dukea, rasistu a šéfa jednej z organizací Ku-klux-klanu:„Nepovažujem sa za rasistu, nemám nič proti iným národom a rasám, ale určite chcem zachovať svoju vlastnú. A myslím, že to platí pre všetkých ľudí. Čo sa týka Ameriky a európskeho sveta, chcem žiť v štáte, ktorý odráža moje tradície a hodnoty a nechcem, aby sa moji ľudia stali menšinou v republike, ktorú postavili naši praotcovia. Každý kmeň, národ alebo rasa, ktorej cieľom je zachovať svoju kultúru, skupinové záujmy a suverenitu, musí zachovať svoj prevládajúci stav v geografickej oblasti, ktorú obýva. A preto hovorím biela rasa musí prežiť“ Povedal na jednom zo zhromaždení nacionalistov v Amerike.  


Prečo sme stále ticho? 


Nebuďme stále ticho, či nevidíte čo sa okolo nás deje? Kedy sa konečne všetci slušný ľudia prebudíme a dáme jasne a hlas vedieť, že fašizmus tu nechceme!? 


Jozef Kmeťo 


1 komentár:

  1. net dvovod ostat zit na Slovesnku. Romaci co odysli do anglicka, nemecka ,kanady, belgicka sebe ziju jak pani, paradne auta, socialne istoty benefity..A na Slovensku? len bieda a bude este horsie.Cudujem sa hlavne mladym ze este ostavaju na zakapanom slovesnku

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...