Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 18. decembra 2019

Za slušné Slovensko varuje pred stúpajúcimi preferenciami kotlebovcov a ich mítingami

Iniciatíva Za slušné Slovensko vyzýva, aby sa nevyprázdňoval verejný priestor v prospech nenávistnej rétoriky. Na svojej facebookovej stránke tým reagujú na stúpajúce preferencie strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) a na ich pripravované mítingy v mestách po celom Slovensku.Ľudí vyzývajú, aby nepodľahli nenávisti a silným rečiam, pretože len každodennou prácou je možné zo Slovenska vytvoriť krajinu, v ktorej sa bude žiť dobre. „Verejný priestor stále masívnejšie zaberajú tí, za ktorých namiesto činov hovoria silné slová. Tí, ktorí veľa nasľubujú, ale máločo skutočne splnia. A najmä tí, ktorí namiesto podpory, tolerancie a snahy o spolunažívanie šíria nenávisť, zlobu a nevraživosť,“ píše Za slušné Slovensko.
Preferencie strany ĽSNS podľa nedávno zverejnených prieskumov verejnej mienky stúpli. Agentúra Polis strane v dňoch 7. až 11. decembra na vzorke 1 131 respondentov namerala podporu 12,2 percenta. Podľa prieskumu agentúry Focus zo začiatku decembra by stranu volilo 11,8 percenta rozhodnutých voličov.

Neostaňme ticho. Zlu sa neustupuje. A len spoločnými silami dokážeme vybudovať skutočne zdravú, fungujúcu spoločnosť. Spoločne to zvládneme,“ uzavreli.

(fotografia neznámeho muža z roku 1936, zdroj: Wikimedia) ktorý nepodľahol mase hajlúcich ľudi Jozef Kmeťo 

1 komentár:

  1. Jedine zahranicie kto ma rozum tak uz je davno v zahranici Na slovensku neni zadna buducnost

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...