Odmena za nákup na ZľavaDňa

nedeľa 26. januára 2020

Budú Kotlebovci zabíjať ľudí?


Záber z videa, ktoré zachytáva novodobé zabíjanie ľudí v plynových autách

Skôr než si odpovieme na túto otázku, mali by sme si vlastne definovať, čo je fašizmus a ako prejavuje v ĽSNS Mariána Kotlebu   

5 dôvodov, prečo sú kotlebovci fašisti.
(podľa Jakuba Drábika)


1. Fašizmus je forma radikálneho nacionalizmu snažiaca sa o „očistu“ národa, ktorý je podľa fašistov v kríze. Takto nám dnešný stav prezentujú aj kotlebovci: „zvrátenosti v médiách“, „degenerovaná spoločnosť“, „paraziti“, „kríza“ a podobne. Svet sa rúti do záhuby a len oni vedia, ako ho zachrániť 

2. Fašizmus potrebuje nepriateľa, ktorého môže obviniť z problémov národa, démonizovať ho a nakoniec národ od neho „očistiť“. Strach zároveň mobilizuje masy – u kotlebovcov sú to ako vnútorní (Rómovia, Židia, Maďari, skorumpovaní politici), tak vonkajší (utečenci, islam) nepriatelia. 

3. Fašisti tvrdia, že moderná kultúra je dekadentná a zvrátená a chcú ju nahradiť tou „pravou“ národnou. Prejavy kotlebovcov i ich program je plný „dekadentného moderného umenia“ a „nízkou úrovňou kultúry“. Preto Kotleba zatvára divadlá. Tak, ako všetci fašisti, ktorí sa dostali k moci. 

4. Ak je fašizmus úspešný, nevyhnutne vedie ku genocíde a odstraňovaniu neželaných skupín obyvateľstva. To môže byť založené na kultúrnom (taliansky fašizmus) alebo rasovom (nacizmus) princípe. Príkladom očisty národa vo fašistickom duchu bol holokaust. Kotlebovci neustále hovoria o nevyhnutnosti „odstrániť parazitov“, prípadne o „optimalizácii obyvateľstva“. Identickú rétoriku používali nacisti. 

5. Fašizmus stavia na kritike súčasného stavu. Ponúka však nezrealizovateľné a utopické riešenia, ktoré nemajú nič spoločné s ľudskosťou a zdravým rozumom.

Kotlebovci neustále hovoria o nevyhnutnosti „odstrániť parazitov“, prípadne o „optimalizácii obyvateľstva“. Identickú rétoriku používali nacisti. A teda ak by Kotlebovci mali neobmedzenú moc v tejto krajine, je viac ako isté, že by prišlo ku zabíjaniu nevinných ľudí... Rómske osady by boli doslova vyhladené a potom by praktizovali iné formy ako sa zbaviť nepriateľov... Nútené práce, prenasledovanie opozície a ľudí ktorí by nesúhlasili s politikov ktorú presadzuje Marián Kotleba a ĽSNS... Časť ľudí by zrejme podľahlo rôznym výskumom a časť bielych rómskych deti by boli dané na prevýchovu do rodín...  Ak si myslíte že preháňam, to si ľudia  mysleli aj keď som roku 2006 písal o možnosti, že Kotleba bude raz v parlamente....  

Týmto článkom nechcem vyvolať hystériu a paniku či prehĺbiť už aj tak veľké napätie v našej spoločnosti, ale myslím si, že ak nebudeme otvorene hovoriť a písať o hrozbe čo predstavuje ĽSNS/ Kotlebovci, tak raz môže byť neskoro... História holokaustu sa stále môže zopakovať a to si uvedomujú aj svetový lídri pri nedávne návšteve Izraela a pamätníku Jadva šem. Všetci by sme si mali čo najviac vstúpiť do svedomia, a urobiť všetko preto aby sme zmiernili fakt prítomnosti Kotlebovcov vo vláde.... Toto video bolo natočené ako varovaný zdvihnutý prst, aby tvorcovia upozornili na fakt novodobého holokaustu...  Video  sa šírilo rýchloprstou svetla po sociálnej sieti... Účinkujúcim vo videu sa nič nestalo a tvorcovia videa varujú cely svet a ľudí, že holokaust je stále živý a rôznych formách sa deje aj teraz hlavne v krajinách kde sú vojnové konflikty....  Opre Roma/ Spoločne proti fašizmu   29.2 chodte voliť!!! 


  
Jozef Kmeťo 

2 komentáre:

 1. František Tanko o organizáciach, ktoré kradnú peniaze rómom

  Predseda združenia Únie Rómov na Slovensku - František Tanko hovorí o organizáciách, ktoré tunelujú peniaze a mali ísť na riešenie rómskeho problému v chudobných osadách.

  František Tanko odkazuje všetkých rómom, aby sa nedali oklamať liberálmi, pretože chcú iba ich hlasy!
  Jožko Kmeťo, ak aj toto znažeš si zbabelec a nie bloger!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nevratim sa nikda na slovensko bude to tam hrozne

  OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...