Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 22. januára 2020

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Foto TASR Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 


Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". V Levoči sa však nič nestalo 

STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu tohto podujatia Policajný zbor nezaznamenal žiadne narušenie verejného poriadku a ani inú protiprávnu činnosť.

Policajné hliadky nezadržali, nezaistili a ani nepredviedli žiadne osoby v súvislosti s konaním tohto zhromaždenia.

Taktiež policajné hliadky nezistili žiadne informácie k tomu, aby účastníci zhromaždenia mali pri sebe kamene, resp. iné útočné predmety. Žiadne osoby s mačetami a kameňmi neboli policajnými hliadkami zadržané.

Policajný zbor nebol ani požiadaný o ukončenie zhromaždenia.Kotlebovci sa vyhrážajú


V následujúcom videu v ktorom hovori Rastislav Schlosár, odznelo, že ak opäť dôjde k provokáciám akými udajne boli Kotlebovci svedkami a polícia nezasiahne, búdu nútení použiť na ochranu svojich zhromaždení a účastníkov a zabezpečenie poriadku svoju vlastnú usporiadateľskú službu... 


   

Záver 

Kedže Kotlebovci ťažko znášajú svoju prehru a ústupky, sú schopný urobiť čokoľvek aby vyprovokovali stret medzi fašistami a účastníkmi protestov... Nedajte sa preto vyprovokovať a snažte sa ako doposiaľ o slušné a pokojné protesty proti fašizmu a jeho sympatizantov.... Aj keby Kotlebovci mali svoje poriadkové služby, riaďte sa pokynmi Polície!!! A pokynmi usporiadateľov protestov proti fašizmu!!! Rómovia prestaňte brať na protesty svoje deti!!! Kotlebovci sú viac a viac z protestov plný hnevu, preto nie je vhodne aby na demonštráciách boli deti !!!    

Opre Roma!!! Spolu proti fašizmu !!!! 


Jozef Kmeťo 

1 komentár:

  1. Tak románe zachovať kľud a hlavne nedať sa vyprovokovať v jednote je sila...

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...