Preskočiť na hlavný obsah

Translate

Kto je vlastne Róm, ktorý sa vo videu priznáva, že bude voliť Kotlebu?!

Miroslav Didiáš / foto R1

V poslednom čase sa na sociálnej sieti objavili videa malého drobného mužíka v spoločnosti priaznivcov ĽSNS, ktorý odkazuje, že bude voliť Ľudovú stranu Naše Slovensko a hovorí aj o tom, že sa hanbí za asociálov, ktorí aj jemu robia hanbu. Ďalej odkazuje všetkým, aby na ĽSNS neútočili a zobudili sa.

Kto je muž z videa? 

Miro/ Čo na to Mojeseovci
Je to Miroslav Didiaš, skrachovanec, ktorý to nikam v živote nedotiahol, ako k metle a k lopate. V nedávnej minulosti sa snažil na seba upozorniť tým, že pár krát vystúpil v reality show "Čo na to Mojsejovci", v ktorej vystupoval ako ich obdivovateľ a na plné ústa hovoril o sebe, že je gay, má za sebou veľmi pestrý sexuálny život, a že sa za to nehanbí, ani za to, že je cigán. 

Je to človek, ktorý vie využiť každú možnosť ako na seba upozorniť. Predpokladám, že jeho riťka toho hodne aj zažila a jedno obdobie než zaparkoval pri metle a lopate, bola jeho riťka hlavným nástrojom obživy. 
Škoda, že tej inteligencie sa mu moc nedostalo, ale ani šarmu, pretože ak by mal v sebe šarm a inteligenciu, možno by sa mu podarilo cez jeho riťku dostať sa do showbiznisu, po ktorom tak túži. Takto mu je tá jeho prdelka iba na jedno... na hovno... 


Vanesa Putikova, Ivan Bihari. Miroslava Didiáš  Foto R1 

A teraz trochu vážne 

Jedná sa o človeka, od ktorého ruky preč. Za jeden cent by dokázal predať, ako sa hovorí, aj vlastnú mater. Tomuto človeku patrí do ruky len tá lopata a metla a tú mal aj keď pracoval v domove sociálnych služieb Iris na Heydukovej ulici v Bratislave, ako upratovač v ktorom sa prevalila v júli minulého roka kauza kuchára Ivana Biháryho, ktorý sa vydával za lekára. V tomto domove fungovala aj falošná zdravotná sestra Vanessa Pútiková. 
Pričom sa tam robili opijáše, pacientom Bihary s ošetrovateľkou mal podávať lieky klientom inak, ako ich brať mali. 
Kuchára Biháryho volali klienti, aj ich príbuzní, pán doktor. Nosil lekárske oblečenie aj biele sandále. Nebolo by na tom nič zlé, keby nebol vyučený kuchár.
Treba zároveň pripomenúť, že falošný lekár Ivan Biháry je dnes už vo väzení a potvrdil, že má HIV vírus, na ktorý sa 15 rokov lieči.
Ivan Biháry mal od roku 2016 do 2018 kontaktovať rôzne osoby oboch pohlaví za účelom sexuálneho styku za finančnú odmenu. S týmito osobami mal nechránený sexuálny styk a to aj napriek tomu, že mal potvrdenú infekciu vírusom HIV. Tieto osoby o svojom ochorení neinformoval 

Odkaz pre Kotlebovcov Keď už hľadáte spomedzi Rómov svojich fanúškov, cez ktorých demonštrujete, že vy nie ste rasisti, tak si nájdite na úrovni ľudí aj Rómov. Ale zase Róm na úrovni sa s Vami nebude ani baviť, a tak sú vám dobrí takí ako je Miroslav Didiaš, ktorého IQ je menšie ako 6 ročného školáka na základnej škole...  
Mimochodom, Miroslav vo vašom videu odsudzuje útok na Hasiča vo Važci a na svojom profile, inak ich ma viac, to komentuje inak a kedže nemá veľa priaznivcov, tak cez jeden profil komentoval tak a cez svoj druhý profil si aj odpovedal.... 
Rómovia, ktorí sú skutočnou hanbou  

Svet sa musel zblázniť, alebo minimálne niektorí Rómovia. Svojím vystupovaním robia hanbu sebe, svojej rodine a nám ostatným. Vďaka svojej hlúposti sa stali tvárami fašizmu a ešte sa s tým aj chvália... Magazín 1 je totiž stranícky portál ĽSNS...  

Jozef Kmeťo 

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia prehovorili o svojích zážitkov s predsudkami a rasizmom na vlastnej koži

Byť Róm a žiť na Slovensku, by jedinec mohol povedať, že nie je to žiadna výhra...Či sa to niekomu páči alebo nie, Rómovia už od útleho detstva sa stretávajú z rôznymi druhmi prejavu predsudkov či priameho rasizmu. Niet sa preto čo diviť, že priepasť porozumenia medzi rómskou a nerómskou populáciou sa prehlbuje, a nedôvera je na oboch stranách bariéry.   

Je predsa nemysliteľné, už aby Rómske deti sa stretávali v škole zo segregáciou, kedy škola zámerne vytvorí triedu len pre rómskych žiakov.  Je nemysliteľné, že sa Rómske deti stretávajú s pokrikmi, vy špinavé cigánčatá, smradľavý potkany, či negri... Rómske dieťa je už takto donútené si uvedomiť, že existuje svet "bielych" a jeho, teda "čiernych" Už deti medzi sebou dokážu byť veľmi zlé, a tak často krát rómsky chlapec či dievča je vyštvaní z kolektívu, či dokonca mu jeho spolužiaci povedia, s tebou sa sa hrať nebudeme, pretože si cigáň!

Rasizmus a predsudky v praxi  

- viac ako 80% Slovákov i Čechov by bolo prot…

Rasisti, hovoria, že na bielych životoch záleží - Je OK byť biely

Rasizmus nepozná hranice a rasista už vôbec nie! fanúšikovia Slovana Bratislava v sobotu vyvesili na Tehelnom poli transparent White Lives Matter, ktorý vo voľnom preklade znamená Na životoch belochov záleží, viaceré slovenské médiá ho označili za rasistický.
Rasisti však s touto interpretáciou médii nesúhlasia. Odvolávajú sa na hnutie Black Lives Matter(Na životoch černochov záleží), ktoré podľa nich médiá neoznačujú ako rasistické. Prečo by potom mal byť transparent fanúšikov Slovana rasistický?
Tak ako to vlastne je? 
V roku 2014 sa po svete prvýkrát začala vo veľkom šíriť výzva „Black Lives Matter” (BLM - Na životoch čiernych záleží). Snažila sa upozorniť na policajnú brutalitu voči Afroameričanom v USA. Ako reakcia na toto hnutie vzniklo „White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží).
„White Lives Matter” (WLM - Na životoch bielych záleží). Toto spojenie začali propagovať po USA rasistické skupiny vo viacerých štátoch. Najaktívnejší boli najmä členovia skupiny Aryan Renaissa…

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…