Preskočiť na hlavný obsah

V ĽSNS/ Kotleba : Je plná násilníkov a kriminálnikov. A toto chcú ľudia voliť...

SLOVENSKO MÁ PROBLÉM S KRIMINALITOU - NAJMÄ MEDZI ASOCIÁLMI V ĽSNS
Skorumpovaní politici a oligarchovia spôsobili, že Slovensko dnes nefunguje férovo. Vidieť to na úrovni ministerstiev ale často aj na lokálnej úrovni miest a obcí. Ľudia prestali veriť tomu, že štát je tu na to, aby im slúžil.

Nesmieme dovoliť, aby táto frustrácia viedla k tomu, že si ľudia namiesto mafiánov a oligarchov zvolia násilníkov a kriminálnikov. Prehnitý systém dokáže zmeniť iba niekto, kto má odvahu, dravosť a vytrvalosť presadzovať zásadné zmeny, nie partička krčmových bitkárov od Kotlebu.

Pripravili sme túto infografiku, aby bolo jasné, o koho ide. Facebook obmedzuje možnosti sponzorovania obrázkov, v ktorých je veľa textu - ak chcete, aby sa o tom ľudia dozvedeli, prosím, zdieľajte to. Chcem zdôrazniť, že nejde o žiadne klebety, ale tvrdé fakty pochádzajúce zo súdnych rozhodnutí alebo od polície v prípadoch, v ktorých prebieha vyšetrovanie. 

Najväčšie kauzy ĽSNS Polícia preveruje Kotlebu v súvislosti s možným sexuálnym zneužívaním Marian Kotleba, ktorý v minulosti pôsobil ako učiteľ na gymnáziu v Banskej Bystrici, mal mať pomer s mladistvou študentkou.


Jozef K. sa nevedel zmieriť so snahou svojej manželky o rozvod. Preto sa rozhodol na ňu zatlačiť brutálnym spôsobom.

Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania na svojom dvore rodinného domu v okrese Poprad viackrát bodol Romana A., ktorý zraneniam na mieste podľahol. Jozef donútil svoju manželku, aby mu pomohla s odstránením tela. Takýmto spôsobom si ju chcel “zaviazať” do budúcna, aby od neho neodišla, lebo majú spoločné kriminálne “tajomstvo”. Jozef telo svojej obete hodil do potoka Mlynica, do ktorého blízkosti sa presunul autom.

Vyšetrovateľ NAKA Východ spracoval podnet na väzobné stíhanie Jozefa. Za úkladnú vraždu mu hrozí 20-25 rokov za mrežami.Poslanec za Kotlebovu ĽS NS: Andrej Medvecký, v podmienke za alkohol a momentálne obžalovaný z ublíženia na zdraví s rasovým motívom.

„Neger, rozkopte negra, k…t čierny, neger, toto je tvoj posledný deň,“

Peter Bahno : V októbri 2013 pritom Bahna Okresný súd v Žiari nad Hronom uznal za vinného z prečinu ublíženia na zdraví, pokusu zločinu ublíženia na zdraví, prečinu výtržníctva a zo zločinu obmedzovania osobnej slobody vo forme spolupáchateľstva.


Marián Magnát : Vo februári 2017 Mariána Magáta okresný súd v Čadci odsúdil za nedovolené ozbrojovanie na tri roky odňatia slobody podmienečne.. 

Záver 


Ak nechceme aby nás bili po uliciach, ak nechceme aby takéto kriminálne živly a je ich viac boli v našom parlamente a rozhodovali o našich životoch, chodte voliť, iba váš hlas to môže zmeniť 29.2 máte šancu zabojovať za svoje postavenie v tejto spoločnosti. Jozef Kmeťo 
Zdroj: FB Miroslav Beblavý 


Prečítajte si aj článok : Rómovia sú skvelý biznis ktorý pomohol Kotlebovi k popularite

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kotlebovci chcú vyprovokovať konflikt???

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Sečovce, Sabinov, Košice, Levoča, Fiľakovo, ale aj ďalšie mestá sa pridávajú k demonštrácii proti fašizmu.

Kotlebovci a ich sympatizanti neočakávali takú silnú vlnu protestov proti politike akú presadzujú. Protesty po Slovensku usporiadali PS/spolu a Za ľudí a priebeh býva rovnaký – účastníci buď potichu, alebo otvorenými hlasnými pokrikmi demonštrujú proti mítingu fašistov a ich cielenej propagande nenávisti.

Klamlivá propaganda 

Známa propagantka za ĽSNS Lívia Garčalová urobila, ako je u nej už zvykom, manipulatívne video, kde svojimi slovami ale aj zostrihanými zábermi z demonštrácie v Levoči urobila "divoký západ". 


V Levoči sa však nič nestalo 
STANOVISKO POLÍCIE K PREDVOLEBNÉMU ZHROMAŽDENIU

Na základe šíriacich sa nepravdivých správ o údajnom nebezpečenstve na predvolebnom zhromaždení vám prinášame stanovisko Polícia SR - Prešovský kraj.

V súvislosti s konaním predvolebného zhromaždenia v Levoči počas priebehu toh…

Kotlebovci nezvládajú protesty Rómov na východe Slovenska

Počas mítingu Kotlebovcov na východe protestovali stovky Rómov. Protesty Rómov začali v Sečovciach, cez Sabinov a vyvrcholili v Košiciach. Tieto protesty sú spájané so stranou PS/Spolu a Trubanom, a tak trošku ako keby sa zabudlo na našich politických aktivistov, ktorí pomohli k tomu, aby sa Rómovia zobudili a povedali jasne STOP fašizmu. Viktor Valík, Ivan Hriczko, Roman Suchý, alebo podnikateľ Emilio Gujda, či Džemal Kodrazi. Toto sú výrazne mená predstaviteľov rómskej politickej scény na východe Slovenska a na týchto ľudí by sa tiež nemalo zabudnúť.

Kotlebovci nerátali s tým, že sa my Rómovia dokážeme cez sociálne siete zmobilizovať, a tak čo im vlastne ostalo, ako obviniť Trubana za PS/Spolu, že protestujúcich zvážali do Košíc autobusmi a dostali za to, že budú stáť na námestí, 15€. Čo je samozrejme hlúposť, pretože ani Truban za PS/spolu a ani napríklad Hlina za KDH si kupovať protestujúcich nepotrebujú a naši politickí predstavitelia, ako Viktor Valík za stranu STS zase nedisponu…

Slovenskom sa rozhoreli protesty proti fašizmu a média mlčia

Rastúce preferencie extrémistov z ĽSNS vyhnali ľudí do ulíc. Doposiaľ najväčší protest proti fašizmu sa vo štvrtok popoludní uskutočnil v Košiciach.
Najviac však o protestoch informujú rómske portáli na sociálnej sieti, naše média ako televízia Joj, Markíza a ďalšie média viac menej mlčia. Je veľmi smutné, že dokážu  Slovenské média v rýchlosti 10-1 priniesť negatívne spravy o Rómoch, ale to že ľudia a hlavne Rómovia povstali proti rasizmu neinformujú vôbec, alebo len okrajovo... 
Sú to spojené nádoby, všetko ako konáme v našej spoločnosti ma vplyv na nás všetkých... To že, fašistická strana ĽSNS Mariána Kotlebu sa teší výborným predvolebným preferenciám, môže nečinnosť politikov, súdov, prokuratúry, ktorí nechali fašizmu narásť do obludných rozmerov a ten sa môže nakoniec stať aj pre benevolentných sudcov a politikov osudným. Netreba totiž zabudnúť, že podobne začínal aj Hitler....  
Posledný protest bol  Piatok vo Fiľakove, kde ľudia kričali aby Kotelba a Mazurek išiel domov... "…