Odmena za nákup na ZľavaDňa

piatok 3. januára 2020

V ĽSNS/ Kotleba : Je plná násilníkov a kriminálnikov. A toto chcú ľudia voliť...

SLOVENSKO MÁ PROBLÉM S KRIMINALITOU - NAJMÄ MEDZI ASOCIÁLMI V ĽSNS
Skorumpovaní politici a oligarchovia spôsobili, že Slovensko dnes nefunguje férovo. Vidieť to na úrovni ministerstiev ale často aj na lokálnej úrovni miest a obcí. Ľudia prestali veriť tomu, že štát je tu na to, aby im slúžil.

Nesmieme dovoliť, aby táto frustrácia viedla k tomu, že si ľudia namiesto mafiánov a oligarchov zvolia násilníkov a kriminálnikov. Prehnitý systém dokáže zmeniť iba niekto, kto má odvahu, dravosť a vytrvalosť presadzovať zásadné zmeny, nie partička krčmových bitkárov od Kotlebu.

Pripravili sme túto infografiku, aby bolo jasné, o koho ide. Facebook obmedzuje možnosti sponzorovania obrázkov, v ktorých je veľa textu - ak chcete, aby sa o tom ľudia dozvedeli, prosím, zdieľajte to. Chcem zdôrazniť, že nejde o žiadne klebety, ale tvrdé fakty pochádzajúce zo súdnych rozhodnutí alebo od polície v prípadoch, v ktorých prebieha vyšetrovanie. 

Najväčšie kauzy ĽSNS Polícia preveruje Kotlebu v súvislosti s možným sexuálnym zneužívaním Marian Kotleba, ktorý v minulosti pôsobil ako učiteľ na gymnáziu v Banskej Bystrici, mal mať pomer s mladistvou študentkou.


Jozef K. sa nevedel zmieriť so snahou svojej manželky o rozvod. Preto sa rozhodol na ňu zatlačiť brutálnym spôsobom.

Podľa doterajšieho priebehu vyšetrovania na svojom dvore rodinného domu v okrese Poprad viackrát bodol Romana A., ktorý zraneniam na mieste podľahol. Jozef donútil svoju manželku, aby mu pomohla s odstránením tela. Takýmto spôsobom si ju chcel “zaviazať” do budúcna, aby od neho neodišla, lebo majú spoločné kriminálne “tajomstvo”. Jozef telo svojej obete hodil do potoka Mlynica, do ktorého blízkosti sa presunul autom.

Vyšetrovateľ NAKA Východ spracoval podnet na väzobné stíhanie Jozefa. Za úkladnú vraždu mu hrozí 20-25 rokov za mrežami.Poslanec za Kotlebovu ĽS NS: Andrej Medvecký, v podmienke za alkohol a momentálne obžalovaný z ublíženia na zdraví s rasovým motívom.

„Neger, rozkopte negra, k…t čierny, neger, toto je tvoj posledný deň,“

Peter Bahno : V októbri 2013 pritom Bahna Okresný súd v Žiari nad Hronom uznal za vinného z prečinu ublíženia na zdraví, pokusu zločinu ublíženia na zdraví, prečinu výtržníctva a zo zločinu obmedzovania osobnej slobody vo forme spolupáchateľstva.


Marián Magnát : Vo februári 2017 Mariána Magáta okresný súd v Čadci odsúdil za nedovolené ozbrojovanie na tri roky odňatia slobody podmienečne.. 

Záver 


Ak nechceme aby nás bili po uliciach, ak nechceme aby takéto kriminálne živly a je ich viac boli v našom parlamente a rozhodovali o našich životoch, chodte voliť, iba váš hlas to môže zmeniť 29.2 máte šancu zabojovať za svoje postavenie v tejto spoločnosti. Jozef Kmeťo 
Zdroj: FB Miroslav Beblavý 


Prečítajte si aj článok : Rómovia sú skvelý biznis ktorý pomohol Kotlebovi k popularite

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...