Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 12. februára 2020

Autodoplnky, ktoré oceníte, ak máte starší automobil

Ilustračné foto 

Aj napriek tomu, že ceny automobilov za posledné roky výrazne klesli, mnohí ľudia nechcú kupovať nové automobily a uspokoja sa so staršími automobilmi. Veď predsa autá sú len spotrebné tovary a netreba do nich investovať veľa peňazí.
Ak preferujete skôr staršie automobily, ale nechcete, aby vaše auto vyzeralo zle, pomôcť si môžete štýlovými autodoplnkami, ktoré zakryjú vek auta a zároveň ho skrášlia.

Deflektor prednej kapoty

Známejšie deflektory sú skôr okenné deflektory, avšak existujú aj deflektory prednej kapoty, ktoré dokážu zlepšiť vzhľad vášho auta a zároveň ho chrániť. 
Prečo je ale dobré zaobstarať si nový deflektor prednej kapoty? Okrem zlepšenia dizajnu kapoty a celkovo auta pomáha chrániť kapotu pred kamienkami odrážajúcimi sa z vozovky priamo na vás. Sú užitočné aj pre tých, ktorým vadí pravidelné čistenie kapoty a masky od mŕtvych mušiek. Deflektor prednej kapoty totiž spôsobuje prúdenie vzduchu, ktoré bude odpudzovať hmyz a nečistoty z kapoty.

Puklice

Ak chcete dodať vášmu autu moderný vzhľad, skúste si kúpiť pekné puklice. Vyberajte si také puklice, ku ktorým nie je potrebné žiadne náradie, pretože montáž zvládne aj laik. Puklice by mali dokonale sedieť na kolesách, mali by byť odolné voči korózii, soli a aj chemikáliám. Zároveň by sa mali jednoducho čistiť.
Dôležité je vyberať puklice vhodné pre váš model auta. Puklice by mali byť vyrobené z kvalitného plastu a hlavne mali by mať výrezy na ventily pneumatík.

Športový výfuk

Chcete lepší zvuk auta a uvažujete nad výmenou výfuku? Ak máte starší automobil, môže sa stať, že vám ho korózia už znehodnotila. Ostrý agresívny zvuk pre dieselové autá vám zabezpečí kvalitný športový výfuk. V kabíne ho ale nebudete počuť. Budete ho počuť len pri zvýšených otáčkach.

Ak chcete športovejší vzhľad vášho auta a chcete svoje auto aj pri zvýšených otáčkach počuť, kúpte svojmu dieselovému autu nový športový výfuk.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...