Preskočiť na hlavný obsah

Translate

GPS monitoring ponúka podnikateľom možnosť mať prehľad o pohybe zásielok a o pohybe zamestnancov


Ilustračne foto 

Preprava tovaru a zamestnancov, ktorí pracujú ako obchodní zástupcovia, je pre firmy veľmi dôležitá a bez nich by žiadna firma nemohla napredovať. Mnohým podnikateľom ale spôsobujú vrásky na čele práve zamestnanci jazdiaci na firemných autách. Míňajú podstatne viac výdavkov na jazdu a hlavne využívajú firemné automobily na súkromné účely.
Odstrániť tieto problémy vám môže pomôcť práve GPS monitoring.

GPS monitoring od TSS Group

Na Slovensku nemáme príliš veľa vývojárov GPS monitoringu, avšak spoločnosť TSS Group vyniká. Svoje GPS zariadenie pasujú za najlepšie sa rozvíjajúci online satelitný sledovací systém nielen na slovenskom, ale dokonca aj na českom trhu.

Týmto zariadením môžete monitorovať nielen služobné vozidlá, nákladné vozidlá, ale dokonca aj motocykle, lode, ale aj ľudí, či zásielky. Viaceré slovenské, ale aj zahraničné firmy GPS monitoring využívajú a vedia, že im pomôže získať prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Chcú vedieť, že tovar, ktorý vážili na plošinových váhach, ide po plánovanej trase a chcú vedieť, či zamestnanci idú tiež po plánovanej trase.

Aké sú výhody GPS monitoringu?

Medzi hlavné výhody GPS monitoringu radíme predovšetkým extrémne zníženie nákladov na prevádzku vozidla. Zabránite tak zamestnancom využívať auto na súkromné účely a vyhnete sa tak čiernym jazdám. Zavedením monitoringu vozidiel sa vám podarí výrazne znížiť množstvo najazdených kilometrov. Máloktorý zamestnanec bude riskovať, že ho odhalíte, ak bude chcieť využiť firemné vozidlo na súkromné účely. Možno si myslíte, že kniha jázd dokáže odhaliť čierne jazdy. Ak ale knihu jázd zamestnanci vypisujú ručne, dá sa to oklamať.
Ak si ale vyberiete GPS monitoring, neobmedzená archivácia dát vám automaticky bude elektronicky generovať knihu jázd. Elektronická kniha jázd sa nedá oklamať.

Výhodou GPS monitoringu od TSS Group je aj neustály vývoj. Majú tím špecialistov zaoberajúci sa vývojom nových zariadení. Výhodou je, že zapracovávajú požiadavky zákazníkov do vývoja nových zariadení.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rómovia si nevedia predstaviť, že by mali svoj vlastný štát...

Okrem kontaktov je sociálna sieť dobrá aj na bleskový prieskum. Už dlhšie bez toho aby si to niekto všimol, až možno na pár jednotlivcov, mapujem na mojom "fejzbuku" náladu nás Rómov. Samozrejme, že naša nálada sa odzrkadľuje aj podľa doby v akej teraz žijeme. A možno aj práve táto doba, kedy všetci bez rozdielu musíme vynaložiť viac úsilia na prežitie, ako by Rómov prebudila zo sna, jeden za všetkých a všetci za jedného.Pretože jeden za všetkých a všetci za jedného, alebo inak povedané spoločne za prospech nás všetkých už neplatí. V rómsku štátnosť ktorý by sme spoločným úsilím vybudovali neverí väčšina Rómov.
Pri otázke: Viete si predstaviť, že by sme mali Rómsky štát? sa Rómovia viac menej vyjadrovali záporne. Neveria, že by spoločne dokázali vôbec niečo také ako Rómsky štát vytvoriť. Ako sa mnohí sami vyjadrili, chýbajú nám vzdelaný ľudia, či sami medzi sebou sa dokážeme deliť na lepších a horších, sami sa kastujeme, a to by prinieslo veľké nezhody a napätie. A potom t…

Sheffield: Bitka Rómov si vyžiadal troch hospitalizovaných

Situácia s nezvládnuteľnými Rómami zo Slovenska je obzvlášť neznesiteľná v štvrti Page Hall anglického mesta Sheffield. Takto som písali o Sheffielde v roku 2018 na stránke môjho blogu Redakcie R1. A zdá sa, že sa nič za tie dva roky v tomto meste nezmenilo. 25 Júla v sobotu vo štvrti Page Hall sa strhla bitka dvoch znepriatelených rodín, lietali stoličky, tyče, nadávky a krik sa ozýval celou štvrťou. Zasahovali záchranári a Polícia ktorá do neskorej noci celú štvrť aj monitorovala. Prečo sa bitka strhla nieje celkom známe, sú rôzne teórie a verzie ale nie sú potvrdené.... Udajne malo isť o bicykel s ktorým sa hrali deti, a iná verzia zase hovorí, že to bol stred medzi rómami zo Slovenska a z Rumunska.  Spôsobom akým sa však bitka odohrala je aj vecou vyšetrovania polície....  
Hoci mnohí z Rómov, ktorí prišli za lepším životom do Británie sa normálne zaradili do miestnej komunity, našli si prácu a deti poslali do škôl, veľká časť prišelcov zo segregovaných osád východného Slovenska te…

Som cigán, kto zato môže?

Kde je moje miesto v spoločenstve, prečo ma vylúčili? Som označený ako nežiadúci, teda nepotrebný a v spoločnosti nadbytočný! Uisťujú ma, že všetko je v poriadku... Vieš si len cigán, ja nie som rasista, dokonca mám aj veľa kamarátov cigánov, ale .... 

Ja to však neviem spracovať, neviem to spracovať od chvíle kedy som zistil, že svet robí rozdieli. V hlave mi prevláda jediná myšlienka. Už tu nepatríš, už nepatríš medzi bežných ľudí! Boja sa ťa! Majú k tebe odpor! Síce ma uisťujú, že to tak nie je, no ja si myslím svoje, veď aj židov uisťovali a ako to dopadlo? 

Ľudia a ich historická pamäť hovorí jasne. Nechcených! Označiť, odčleniť a priradiť číslo!

Patríš do inej skupiny, koľko vás je na Slovensku? Sčítavajú nás ako dobytok, načo sú však tieto čísla?, a keďže k nám už nepatríš, nepatríme k nim, tak sa prípadne straty akosi lepšie rátajú. Výčitky svedomia? Kolektívna vina skupiny voči skupine, ja predsa za to nemôžem, čo ja sám zmôžem! Nič! Robil som to čo je správne, to čo ostatní! ž…