Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 12. februára 2020

GPS monitoring ponúka podnikateľom možnosť mať prehľad o pohybe zásielok a o pohybe zamestnancov


Ilustračne foto 

Preprava tovaru a zamestnancov, ktorí pracujú ako obchodní zástupcovia, je pre firmy veľmi dôležitá a bez nich by žiadna firma nemohla napredovať. Mnohým podnikateľom ale spôsobujú vrásky na čele práve zamestnanci jazdiaci na firemných autách. Míňajú podstatne viac výdavkov na jazdu a hlavne využívajú firemné automobily na súkromné účely.
Odstrániť tieto problémy vám môže pomôcť práve GPS monitoring.

GPS monitoring od TSS Group

Na Slovensku nemáme príliš veľa vývojárov GPS monitoringu, avšak spoločnosť TSS Group vyniká. Svoje GPS zariadenie pasujú za najlepšie sa rozvíjajúci online satelitný sledovací systém nielen na slovenskom, ale dokonca aj na českom trhu.

Týmto zariadením môžete monitorovať nielen služobné vozidlá, nákladné vozidlá, ale dokonca aj motocykle, lode, ale aj ľudí, či zásielky. Viaceré slovenské, ale aj zahraničné firmy GPS monitoring využívajú a vedia, že im pomôže získať prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Chcú vedieť, že tovar, ktorý vážili na plošinových váhach, ide po plánovanej trase a chcú vedieť, či zamestnanci idú tiež po plánovanej trase.

Aké sú výhody GPS monitoringu?

Medzi hlavné výhody GPS monitoringu radíme predovšetkým extrémne zníženie nákladov na prevádzku vozidla. Zabránite tak zamestnancom využívať auto na súkromné účely a vyhnete sa tak čiernym jazdám. Zavedením monitoringu vozidiel sa vám podarí výrazne znížiť množstvo najazdených kilometrov. Máloktorý zamestnanec bude riskovať, že ho odhalíte, ak bude chcieť využiť firemné vozidlo na súkromné účely. Možno si myslíte, že kniha jázd dokáže odhaliť čierne jazdy. Ak ale knihu jázd zamestnanci vypisujú ručne, dá sa to oklamať.
Ak si ale vyberiete GPS monitoring, neobmedzená archivácia dát vám automaticky bude elektronicky generovať knihu jázd. Elektronická kniha jázd sa nedá oklamať.

Výhodou GPS monitoringu od TSS Group je aj neustály vývoj. Majú tím špecialistov zaoberajúci sa vývojom nových zariadení. Výhodou je, že zapracovávajú požiadavky zákazníkov do vývoja nových zariadení.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...