Odmena za nákup na ZľavaDňa

sobota 22. februára 2020

Kotlebovci chcú mať v rukách zbrane

 
Kotleba vlastní 5 zbraní/ foto denník NJeden zo zákon ktoré chcú Kotlebovci sprísniť, je takzvaný farmarsky zákon. Na Slovensku už od roku 2005 platí takzvaný „farmársky zákon,“ ktorý mal hrozbou až dvojročného väzenia zabrániť tomu, aby si ľudia na poli napríklad vykopali zopár zemiakov, alebo zobrali jeden melón.  

Kotlebovci sú však zo znením tohto zákona nie celkom spokojný a chcú ho novelizovať a samozrejme sprísniť. Inak povedané, keď vezmeme do úvahy rétoriku Kotlebovcov o Rómoch, je jasne, že zmena by mala spočívať v tom, že ak mi zlodej ukradne čo i len klások kukurice, a budem mať zbraň a použijem ju na zlodejovi, a zabijem ho, nebudem trestne stíhaný, pretože som si chránil svoj majetok...  

Kotlebovci volajú po zbraniach, chcú presadiť aby každý kto chce vlastniť zbraň, tak by mal... Európska únia sa snaží obmedziť vlastniť zbraň, no Kotlebovci hovoria nie! My chceme zbraň! 

Neviem si predstaviť, že ľudia ako sú Kotlebovci by mali mať v rukách zbraň, hoci oni už zbrane majú či už v legálnej  alebo nelegálnej držbe. Doslova hovoria, že preto nechcú aby sme mali v rukách zbrane, lebo sa boja, že by sme ako národ sa začali brániť... 

Premýšľam voči komu sa chcú Kotlebovci brániť, voči komu chcú stále bojovať títo večný bojovníci... Hovoria, že kvôli bezpečnosti, lebo ako napríklad jedna prívrženkyňa ĽSNS povedala, že na internete videla ako 5-ti Afričania znásilnili biele dievča a matka sa nato iba pozerala... 

 
Jozef Mihalčin


Jozef Mihalčín okresný šéf strany ĽSNS z Vranova Nad Topľom, ktorý sa stal známy kvôli vyjadreniam na adresu Rómov, ako ich skopal a hodil do rieky, či že sú to špiny, ktoré nepatria do mesta. Hovorí, že preto nás chce Európska únia odzbrojiť, lebo nechce aby sme bránili naše biele ženy, naše slovenske ženy, ženy nositeľky slovenského rodu. Ďalej povedal "vyzývam aby ste sa nebáli mať zbraň" Bráňte sa ak cigáni by vás ohrozovali"

Choré myšlienky, chorého debila, inak sa to nedá ani napísať, slúžia však na to, že si viete predstaviť o čo skutočnosti ide Kotlebovcom. Je viditeľné, že sú hladný po smrti svojich nepriateľov. A kto sú ich nepriatelia? My Rómovia, Židia, prisťahovalci, všetci ktorí majú odlišnú kultúru či tmavšiu pokožku... 

Predstavte si, že Kotlebovci sedia vo vláde, majú moc rozhodovať, neobmedzenú moc rozhodovať, stačila by moc rozhodovať v tejto krajine akú mali doteraz Smeráci. Vám garantujem, že presadením legálneho vyzbrojovania sa, bez akýchkoľvek obmedzení a sprísnenia farmárskeho zákona, ktorý by hovoril, že ak napríklad, rómske dieťa preskočí plot a natrhá si pár jabĺk, je to krádež, a môžeš použiť zbraň, pre akože svoju ochranu, tak by ju bez mihnutia oka Kotlebovci použili a takéto dieťa zastrelili!       

Pár otázok 

Marián Kotleba vlastní 5 zbraní v legálnej držbe, ako je možne, že takýto človek vôbec má možnosť vlastniť zbraň? 


Miroslav Suja s Mariánom Kotlebom


Miroslav Suja, tieňový minister vnútra za stranu ĽSNS, je vlastník zbraní, obchoduje zo zbraňami, predáva zbrane, má svoj obchod zo zbraňami.  Ako je možne, že takémuto človeku, je vôbec dovolené obchodovať zo zbraňami, je členom ĽSNS, strany ktorá predstavuje určité nebezpečenstvo nie len extrémizmu ale aj terorizmu. 

Slovenská informačná služba vôbec monitoruje ľudí z ĽSNS a ich aktivity? 

Na tieto a ďalšie otázky momentálne sa odpovedi nedočkáme, možno až vtedy ak sa nedaj bože niečo stane. Alebo ak Kotlebovci budú mať moc rozhodovať v tejto krajine, tak potom už nám všetkým bude jasne, prečo tak volajú po zbraniach! No to už bude potom neskoro aspoň pre nás ktorých Kotlebovci z duše nemusia a nenávidia! 


 Čerešnička na torte! 

Jaroslav Kuracina podporovateľ ĽSNS 

 
Jaroslav Kuracin, je obchodík a výrobca zbraní. Je podporovateľom ĽSNS a Mariána Kotlebu. Sám sa aktívne zapája do výcviku zo zbraňami. Podľa Kuracinu najlepšia cesta nespočíva v zákaze, ale v šírení zbraňovej osvety a vedomostí, skúseností, ako zaobchádzať so strelnými zbraňami.  Slovenský výrobca pištolí vyváža na trhy Európskej únie iba 15 percent svojej produkcie.  


Dve fotky jedného muža. Jedna z roku 1997 a druhá z roku 2019.

Na prvej strážil pokoj oslavujúcich na oslave 31 narodenín Mikuláša Černáka spolu s ďalšími členmi Security 3, ktorých ako inštruktor učil lepšie pomáhať a chrániť. Čestnými hosťami boli Alojz Kromka, zvaný Lojzo čistič, Karol Mello, momentálne v Belize, Tibor Pápay, momentálne v hrobe spolu s deviatimi ďalšími, Havaši, ktorého rozstrieľali na Prístavnom moste, Dlhý Laco a mnohí ďalší, väčšina z nich je dnes už dávno po smrti. Šéf, ktorý mnohým z nich pomohol do hrobu sedí na doživotie a jeho impérium sa stalo predmetom svojského dedičstva.


Tomuto mužovi prekazil ostatné voľby do VÚC jeden novinár. Stál a mrzol celý deň pred volebnou miestnosťou, kde sa údajne chystalo kupovanie hlasov. Následkom toho nádejný politik prehral o 61 hlúpych platných lístkov. Nepotešilo ho to, tak si našiel miesto aspoň v nevolených župných štruktúrach a za svet sa mu z nich nechcelo.

Dnes, na druhej fotografii si chodí po chodbách parlamentu sám, bez akejkoľvek viditeľnej identifikácie ostentatívne ignorovaný príslušníkmi Úradu na ochranu ústavných činiteľov, ktorí sú inak mimoriadne prísni a pobavene si obzerá svoje budúce pôsobisko. A niet novinára, ktorý by mu prekazil ďalšie voľby, väčšina z nich si ho zrejme ani nevšimla.

Zoznámte sa: Miroslav Suja, expert na bezpečnosť Kotlebovej ĽSNS a tieňový minister vnútra, nádejný člen Výboru NRSR pre obranu a bezpečnosť, alebo niektorého z osobitných kontrolných výborov na kontrolu tajných služieb.

Vitajte v krásnom novom svete Kotlebovcov...


Jozef Kmeťo      


   
1 komentár:

  1. Neznášam náckov a xenofobnu klero-fašistickú chamraď. Ale plne súhlasím so sprísnením tzv.farmárskeho zákona a s možnosťou ako vlastniť zbrane, tak ich aj ultimátne použiť na ochranu svojho majetku. A to aj v prípade toho pomyselného "klásku kukurice", alebo 20 ročných korčulí s pivnice. Môj dom - môj hrad...

    OdpovedaťOdstrániť

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...