Odmena za nákup na ZľavaDňa

streda 12. februára 2020

Nadštandardné vybavenie, ktoré ako majiteľ automobilu využijete

Ilustračne foto 

Automobily sú dnes súčasťou našich životov. Dostupnosť automobilov nikdy nebola tak veľká ako je teraz. Uvedomujú si to aj automobilky, ktoré ročne produkujú milióny nových automobilov.
Každý automobil sa predáva v rôznej výbave. Nepochybne, čím vyššia výbava, tým vyššia cena. 
Čo by ale mal mať váš automobil? Aké nadštandardné vybavenie ako majiteľ automobilu využijete?

Kvalitnejší alarm do auta

Bezpečnosť auta je v súčasnej dobe veľmi dôležitá, nakoľko pribúdajú zlodeji, ktorí sa pokúšajú odcudziť odparkované automobily. Keďže je všetko tak pretechnizované, zlodeji skúšajú rôzne spôsoby, ako oklamať bezpečnostný systém a následne sa dostať do auta. Mnohým sa to aj podarí.
Ak vlastníte nový automobil a bojíte sa, aby vám niekto vaše auto neodcudzil, investujte do kvalitnejšieho alarmu do auta. Nový alarm do auta by mal mať množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré monitorujú funkcie vozidla a zároveň zamedzujú odcudzeniu auta.

Je potrebné chrániť automobil pred nepovolanými návštevníkmi. Na slovenskom trhu sa dokonca objavili bezpečnostné systémy, ktoré sa dajú ovládať pomocou aplikácie. Jedným z nich je aj Pandora Alarm.

Nezávislé kúrenie

Studený volant, zamrznuté sklá, snehová pokrývka na aute, ale aj nízka teplota v interiéri auta – aj s tými sa stretávame počas zimy. Nahrievanie interiéru a zahrievanie motora prirodzene zdvíha spotrebu paliva a navyše vás aj zdržiava.

Aby ste sa vyhli tomuto všetkému, môžete si nainštalovať nezávislé kúrenie. Keď si vyberiete nezávislé kúrenie Pandora, vďaka funkcii diaľkového štartu a zobrazeniu interiérovej teploty si budete môcť vyhriať interiér auta skôr, ako k autu prídete.
Nezávislé kúrenie vám poskytne komfort, bude chrániť motor a zároveň vám poskytne úsporu paliva.

Vyhnite sa oškrabávaniu ľadu a odhŕňaniu snehu z plochy auta a vyberte si kvalitné nezávislé kúrenie nenáročné na údržbu. Aby vám automobil fungoval, je potrebné pravidelne kontrolovať šnekové prevodovky, motor, alternátor, ale aj akumulátor.

Nadštandardné vybavenie by vám bolo nanič, ak by sa vám nepodarilo chrániť najdôležitejšie súčiastky automobilov.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Váš názor nás zaujíma, ďakujeme

Rómske noviny kričia "Kmeťo, klameš", ospravedlň sa!

Dlhodobo sledujem neutešený stav jediných Rómskych novín na Slovensku. Asi aj preto, že tu v týchto novinách som začínal písať, dalo by sa p...